Contul membrilor cu numărul de mesaje postate (topicuri, comentari etc.) = 0, vor fi șterși de pe forum în următoarea săptămână.

Buna!!!!! Sunt nou...si vreau sa ma inteleg bibe cu toti...

Distribuiti
    Pasila
    Scriitor
    Scriitor

Sex : feminin

Re: Buna!!!!! Sunt nou...si vreau sa ma inteleg bibe cu toti...

Mesaj Scris de Pasila la data de Dum 30 Iun 2013 - 19:21

Buna! Vad ca esti putin timida sau nu stiu, dar mi-ar placea sa aflu cate ceva despre tine si te asigur ca singura persoana care musca de pe forum sunt eu, si eu musc mancare Laugh Deci o sa fii in regula atata timp cat nu esti vreo prajitura Laughing Suntem foarte, foarte de treaba Big Hug

Am ceva intrebari pentru tine:
    1- Cati ani ani?
    2- Esti baiat sau fata? La profilul tau apare ca esti fata dar la nume " Stanciu Madalin " Think
    3-Ce fel de muzica asculti?
    4-Ce-ti place sa faci in timpul liber?
    5-Ai animale de companie?
    6-Ce crezi despre dubstep?
    7-Care e cartea care ti-a placut cel mai mult?
    8-Dar filmul?
    9-Ceva frati sau surori?
    10- Banii, viata sau mustata?

Bun venit, din nou Big smile Si eu sper sa ne intelegem si ma bucur ca ai venit la noi Big Hug Sa fii activa si sa citesti regulamentul Smile
    Ale-chan
    Membru
    Membru

Mesaj Scris de Ale-chan la data de Dum 30 Iun 2013 - 20:27

Hey , Bine ai venit ! Am aterizat si eu aici, fiinca eu sunt politicosasa si ii salut pe toti care sunt noi pe acest forum. Cateva intrebari, daca nu te superi : 
    1.Ai animale de companie?
    2.Ce fel de carti iti plac?
    4.De unde esti?
    5. Iti plac legumele ? 
    6. Cum ai dat de forum?
    7.Îţi plac biscuiţii ?
    8.Esti inalta?
    9.Crezi ca o sa-ti faci prieteni aici?
    10.Mănânci dimineaţa ?
    11.Cum te vezi la 25 de ani ?
    12.Cum te înţelegi cu matematica ?
    13.Ce gen de filme îţi plac ?
    Cam atat. Sa te distrezi , sa zambesti mult , si sa dai o fuga si pe la regulament. Nu ar strica sa ilcitesti de cateva ori sa nu ai dubi. Ramai cu bine Smile 

Irene.
    Moderator
    Moderator

Mesaj Scris de Irene. la data de Lun 1 Iul 2013 - 12:04

Buna ^^

Bine ai venit pe forum! Sper sa te distrezi si sa iti faci muuuulti prieteni! ^^

Vreau sa inteleg ceva. Deschizi un topic unde sa te prezinti, ok ^^ Dar, de ce nu te-ai prezentat? Tu ai pus doar " ......" :\ Nu pot sa-l numesc SPAM, nici nu stiu ce semnifica acele puncte. Vrei sa iti punem intrebari? Ar fi fost ok daca ne-ai fi spus cum te numesti, cati ani ai, de unde esti, ce iti place si ce nu ... iar noi sa-ti punem intrebari daca aveam si dcaa suntem curiosi. (: Sper ca m-ai inteles si ca vei edita primul com. ^^ Si sper ca nu te-ai suparat. ^^

Te rog sa treci pe la Regulament, sa-l citesti si sa-l respecti. ^^
    Intreabri:
    1. Citesti? Daca da, care a fost unltima carte? Ce se intampla? Ti-a placut?
    2. Care este melodia ta preferata? Ce fel de muzica asculti?
    3. Fime. Ultimul film vizionat? Ti-a placut?
    4. Ai animale de companie? Daca da, ce sunt, cum le cheama?
    5. Iti place forumul?
    6. Ti-ai facut prieteni?
    Reeah
    Ex Staff
    Ex Staff

Mesaj Scris de Reeah la data de Joi 4 Iul 2013 - 16:23

Bine ai venit pe forum! Să te disrezi şi să-ţi faci mulţi prieteni!
    Citeşti ficuri?
    Care-i ficul tău preferat?
    Materia preferată?
    Ce materie predă dirigintele tău?
    Te simţi bine în pielea ta?
    Ce părere ai despre anorexie?
    Cam atât. Să ai o zi bună! ^^
    Mady C.
    Banat

Mesaj Scris de Mady C. la data de Lun 8 Iul 2013 - 0:54

Elizabeth Carter a scris:Buna! Vad ca esti putin timida sau nu stiu, dar mi-ar placea sa aflu cate ceva despre tine si te asigur ca singura persoana care musca de pe forum sunt eu, si eu musc mancare Laugh Deci o sa fii in regula atata timp cat nu esti vreo prajitura Laughing Suntem foarte, foarte de treaba Big Hug

Am ceva intrebari pentru tine:
    1- Cati ani ani?
    2- Esti baiat sau fata? La profilul tau apare ca esti fata dar la nume " Stanciu Madalin " Think
    3-Ce fel de muzica asculti?
    4-Ce-ti place sa faci in timpul liber?
    5-Ai animale de companie?
    6-Ce crezi despre dubstep?
    7-Care e cartea care ti-a placut cel mai mult?
    8-Dar filmul?
    9-Ceva frati sau surori?
    10- Banii, viata sau mustata?

Bun venit, din nou Big smile Si eu sper sa ne intelegem si ma bucur ca ai venit la noi Big Hug Sa fii activa si sa citesti regulamentul Smile

deci... am 13 ani...sunt fata,nu a mai incaput si "a"....ascult rock si dance...sa scriu si sa citesc ficuri...da 4 catei...?????...nu citesc carti,plictiseala mare....Drag me to hell,horror...da.un frate,adora sa faca rpc-uri,la fel si eu....MUSTATA Laugh

Lenalee a scris:
    Hey , Bine ai venit ! Am aterizat si eu aici, fiinca eu sunt politicosasa si ii salut pe toti care sunt noi pe acest forum. Cateva intrebari, daca nu te superi :
    1.Ai animale de companie?
    2.Ce fel de carti iti plac?
    4.De unde esti?
    5. Iti plac legumele ?
    6. Cum ai dat de forum?
    7.Îţi plac biscuiţii ?
    8.Esti inalta?
    9.Crezi ca o sa-ti faci prieteni aici?
    10.Mănânci dimineaţa ?
    11.Cum te vezi la 25 de ani ?
    12.Cum te înţelegi cu matematica ?
    13.Ce gen de filme îţi plac ?
    Cam atat. Sa te distrezi , sa zambesti mult , si sa dai o fuga si pe la regulament. Nu ar strica sa ilcitesti de cateva ori sa nu ai dubi. Ramai cu bine Smile

Da,4 catei...nu prea citesc carti...Bucuresti/magurele/varteju...da...am mai citit ficuri pe el...adoar cei cu ciocolata...am 1,60 dar am 13 ani...da,asa sper...nu prea...o vedeta rock...bine,chiar foarte bine...Horror si comedi

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] a scris: Bine ai venit pe forum! Să te disrezi şi să-ţi faci mulţi prieteni!
    Citeşti ficuri?
    Care-i ficul tău preferat?
    Materia preferată?
    Ce materie predă dirigintele tău?
    Te simţi bine în pielea ta?
    Ce părere ai despre anorexie?
    Cam atât. Să ai o zi bună! ^^

Da,le iubesc mai ales cele in care sunt si despre persoana inventate...nu prea stiu acuma....Desen...Istorie,e un nemernic chelios dirigu...da,sunt super amuzanta si ciudata...cel mai tampit lucru Kiss

•Kira™ a scris:Buna ^^

Bine ai venit pe forum! Sper sa te distrezi si sa iti faci muuuulti prieteni! ^^

Vreau sa inteleg ceva. Deschizi un topic unde sa te prezinti, ok ^^ Dar, de ce nu te-ai prezentat? Tu ai pus doar " ......" :\ Nu pot sa-l numesc SPAM, nici nu stiu ce semnifica acele puncte. Vrei sa iti punem intrebari? Ar fi fost ok daca ne-ai fi spus cum te numesti, cati ani ai, de unde esti, ce iti place si ce nu ... iar noi sa-ti punem intrebari daca aveam si dcaa suntem curiosi. (: Sper ca m-ai inteles si ca vei edita primul com. ^^ Si sper ca nu te-ai suparat. ^^

Te rog sa treci pe la Regulament, sa-l citesti si sa-l respecti. ^^
    Intreabri:
    1. Citesti? Daca da, care a fost unltima carte? Ce se intampla? Ti-a placut?
    2. Care este melodia ta preferata? Ce fel de muzica asculti?
    3. Fime. Ultimul film vizionat? Ti-a placut?
    4. Ai animale de companie? Daca da, ce sunt, cum le cheama?
    5. Iti place forumul?
    6. Ti-ai facut prieteni?
    nu citesc decat ficuri,urasc cartile...rise against-satellite,ascult rock...ultimul filem,Real steel,da a fost super...da,am 4 catei,unul Bulgaras,Rex,Miky si Fetita...da,e super...pe forum nu cred...Big smile Smile

~Kira: Ai postat 3 mesaje unul dupa altul. Chiar 3! :-w Incalca regulamentul. Citeste REGULAMENTUL!!!!!!
    dydy
    Membru
    Membru

Mesaj Scris de dydy la data de Sam 13 Iul 2013 - 14:36

Hei bunaa!Hi! Eu sunt dydy, persoana care hiberneaza mereu Smile)Ma bucur ca te-ai alaturat noua.N-am prea multe intrebari ca deja restu au facut treaba asta.Am vazut ca iti place sa asculti rock:evil: Soo care e trupa favorita? Laugh)Iti place skillet sau breaking benjamin:> Si iti place sa facigfx-uri?
    Sper sa te distrezi si apropo. Imi place semnatura ta:blush: Kiss

Continut sponsorizat

Mesaj Scris de Continut sponsorizat

Acum este: Lun 1 Mai 2017 - 1:21