Contul membrilor cu numărul de mesaje postate (topicuri, comentari etc.) = 0, vor fi șterși de pe forum în următoarea săptămână.

Imagini by ME

Distribuiti
    Alex Florina
    Membru
    Membru

Sex : feminin

Imagini by ME

Mesaj Scris de Alex Florina la data de Mier 26 Iun 2013 - 13:51

La ultima m-am cam plictisit deci n-am facut-o prea draguta! Scuze!
    Bubu Uchiha
    Membru
    Membru

Re: Imagini by ME

Mesaj Scris de Bubu Uchiha la data de Dum 30 Iun 2013 - 10:29

Buna, Ada! AM venit si eu pe-aici sa vad ce muncesti. Pozele le-am vazut si pe Deviantart..... dar undeva am citit ca le-ai postat si acolo, nu? Nu pot sa cred ca tu le-ai facut. Eu nici macar daca as munci ani si ani nu mi-ar iesi asa de dragute ca si ale tale. WoW! Ma dai pe spate. Cea cu cainele/lupul acela cu un pic de roz, este asa de draguta si cele editate. Odododo, imi plac asa de mult.Sa ne mai aduci si anunta-ma.
    Alex Florina
    Membru
    Membru

Mesaj Scris de Alex Florina la data de Dum 30 Iun 2013 - 10:59

Pai, da... cum am spus le postez si pe devianart de aceea le vezi... eu sunt AlexandraAdda.
    In fine, am mai adus desene:

Bubu Uchiha
    Membru
    Membru

Mesaj Scris de Bubu Uchiha la data de Dum 30 Iun 2013 - 11:35

Frateee! Sunt asa de dragute! Adica uite ce frumoase sunt.Imi plac foarte mult! Sunt asa de kawaii!!!
    AL doilea desen, zici ca e un PetShop! E asa de dragut. Imi vine s-al pap, ododo doar uita-te la el. Ce furmos e. Mama... dar te-ai axat pe animale, nu gluma. E dragut, imi place foarte mult ce-ia facut si-mi plac lupii sua cainbii, nu prea fac diferenta.... Sunt super dragute toate desenele si sper sa mai aduci.
    Pasila
    Scriitor
    Scriitor

Mesaj Scris de Pasila la data de Dum 30 Iun 2013 - 19:52

WOW! Sunt suuuper reusite. Imi plac Love it Aia cu semnul pacii din primul post e geniala Laughing am pus-o ca imagine pe desktop. Si celalalte sunt super. Si bine ca aduci multe, aproape sa ma satur. Dar trebuie sa mai faci Big smile Si aia la care ai zis ca te-ai plictisit, a iesit bestial. Abia astept sa ne mai postezi, te pup Kiss
    Fan Art
    Donator
    Donator

Mesaj Scris de Fan Art la data de Sam 6 Iul 2013 - 0:42

Wow! Sunt asa de dragute! A ajuns la nivelul  extrem! De'as desena si eu asa de bine *no* Sa aduci  cat mai repede altele caci sunt super mega tari! Le iubeeesc! Bine, eu iubesc orice imagine vad, dar asta e alta treaba Laugh .
     Am sters'o, Ja ne! Smile
    ~Kim™~
    Membru
    Membru

Mesaj Scris de ~Kim™~ la data de Dum 14 Iul 2013 - 12:30

Deci...n-am cuvinte. 
    Schitele pe care le-ai facut - daca sunt toate schite - sunt frumoase dar cand am vazut iamginile editate mai lasat cu gura cascata. Nu stiam ca stii sa editezi poze pana cand nu am vazut gfx-urile. Te pricepi foarte bine la editat si chiar sunt minunate. 
    Cea mai mult mia placut a treia poza. Eu, fiind inebunita dupa iamginile Vocaloid nu am ce spune. 
    Sper sa ne mai aduci astfel de creatii.
    Iti urez succes incontinuare si spor la editat.

Acum este: Joi 30 Mar 2017 - 3:47