╰☆ L.C.P ☆╮

^.^ Bun venit! ^.^
Dacă iți place forumul nostru si vrei să ni te alături, înregistrează-te și fă parte din "Familia de Nebuni"! Aici te poți distra și iți poți face mulți prieteni! Intră și Have Fun Love

Vă mulțumim de vizită! Și vă urăm o zi bună în continuare! Smile

Felicitări, bunnylovers! Lucrarea o puteți citi aici: Lucrări Concurs Proză - Septembrie 2016

Teen Wolf

Distribuiti

Irene.
    Moderator
    Moderator

Sex : feminin

Data de înscriere : 15/07/2011

Teen Wolf

Mesaj Scris de Irene. la data de Mar 25 Iun 2013 - 22:50

Buna (:
    Este un film pe MTV cu varcolaci. Am vazut doar cateva episoade si nu de la inceput dar mi s-a parut interesant :3 Asa ca azi cand am terminat cele doua episoade din The White Queen l-am observat si am decisa sa ma uit la el, nestiind ca mai vazusem 2-3 episoade.
    Pot spune ca m-a facut sa plang. ^^"
    Este destul de interesant, sunt pe la episodul 3, deci nu prea stiu ce sa zic despre el.
    In prezent are 3 sezoane si vreau sa le vad cat mai repede ^^
    Voi l-ati vazut? Cum vi s-a parut? :o3
    Daca nu l-ati vazut il puteti gasi aici .
    Rezumat:

Scott era un tânăr obişnuit până ce o muşcătură i-a schimbat fundamental viaţa. Acum se chinuie să înţeleagă cine e şi ce ar putea să devină. Este mai mult lup decât om? Să fie invers? A devenit el doar un prădător, sclav al puterii lunii? Poate controla aceste lucruri? Orice ar fi, însă, nu va fi uşor. Scott încearcă să îşi controleze impusurile, dar se teme mai tot timpul că ele vor ajunge să îi controleze fiecare gest.

Pasila
    Scriitor
    Scriitor

Data de înscriere : 18/04/2013

Re: Teen Wolf

Mesaj Scris de Pasila la data de Vin 28 Iun 2013 - 2:56

Prima data l-am vazut vara trecuta, ma plictiseam  intr-o saptamana la munte si l-am gasit intr-o revista. Evident, era prea interesant pozele erau prea sexy ca sa ma abtin, am cautat pe net si l-am gasit Love it Dragoste la prima vedere. Sunt la zi cu episoadelesi cateodata mi se pare ca trece prea greu o saptamanapana apare episod nou. 
    Preferatul meu e Stiles. Inteligent. Mega-amuzant. Dragut. Simpatic. Oricum, mi se pare prea tare tipul, rad de fiecare data cand il vad (aproape). 
    Dintre fete, o ador le Lidia, intocmai ca Stiles, doar ca nu e asa amuzanta. 
    Alison cred ca e retardata sau pur si simplu am eu ceva cu ea. 

Nu mi se pare un serial chiar trisit, dar imi place toata drama si actiunea. Ce mai pui (cuvantul asta ma urmareste)ca e si cu varcolaci Love it 
    Desi cealalta creatura, din sezonul doi daca-mi amintesc bine, aia cu coada si pielea nasoala, aia e NASOALA. Mi se facea putin scarba cand o vedeam. Desi masina tipului care se putea transformain asta - un Porche- era geniala. 
    Ma intreb cate sezoane are, nu aparute, adica... cate sezoane o sa tina.

Irene.
    Moderator
    Moderator

Data de înscriere : 15/07/2011

Mesaj Scris de Irene. la data de Vin 16 Aug 2013 - 11:30

Ei bine, pana acum are 3 sezoane si sunt la zi. Pur si simplu ador acest serial. Nici nu astept sa apara subtitrat sau pe site-uri romanesti. Apare cate un episod nou in fiecare mari, spre seara.

Cel din sezonul 2, tipul cu Porche e fostul iubit al Lydiei se numeste Jackson, iar creatura in care se transforma se numeste Kanima
    Eu am uitat sa spun cine sunt preferatii mei! o.O

Derek  Este atat de dragut, ca din primul sezon mi s-a pus pata pe el. ((:

Lydia  Nu am fost fana ei la inceput, dar cu timpul, pe la sezonul 2, la sfarsit am inceput sa fiu fana. ^^ Acum, in sezonul 3 a aparut o haita de varcolaci Alpha, 2 gemeni Aiden si Ethan -foarte draguti-, cu unul era cuplata cu Aiden. Foarte draguti impreuna. :3

Invader Lamu
    Inactiv
    Inactiv

Data de înscriere : 30/11/2013

Mesaj Scris de Invader Lamu la data de Dum 2 Mar 2014 - 20:48

Acum nu mai exista seriale pe MTV. Am prins acest serial pe AXN. Foarte frumos mi-a placut foarte mult desi am avut diverse treburi si nu am prins inca toate ep sau toate episoadele privite cap-coada. Totusi ar fi fost de preferat sa se transforme 100% in lup ca in wolf blood. Nu doar in varcolac.

♥ Nekko ♥
    Critic
    Critic

Data de înscriere : 06/09/2011

Mesaj Scris de ♥ Nekko ♥ la data de Mar 20 Sept 2016 - 18:45

Am auzit de acest serial de la fratele meu. El mi l-a recomandat și am zis „de ce nu?” Laugh
    În primul sezon mi-a plăcut mult cuplul Scott & Allison, au fost geniali! Jackson era un nesuferit după părerea mea, dar asta înseamnă că actorul său se pricepe foarte bine în a-și portretiza personajul. Big smile
    Lydia îmi este indiferentă. Nu știu ce vede Stiles la ea. Vorbind de el, Dylan O'Brien - actorul său - este cel mai șmecher om ever! Am înțeles că inițial el trebuia să-l joace pe Scott, dar mă bucur că a refuzat pentru a-l juca pe Stiles, altfel ar fi abordat acea atitudine super serioasă și mereu îngrijorată. Sad
    Mi-au plăcut mult gemenii ăia, mai ales că în final au ajuns în haita lui Scott. Mi-a părut așa rău când a murit Allison, parcă nu e la fel Teen Wolf fără ea. Kira nu e rea, dar totuși... nu e chimia aia. M-a enervat și mai tare faptul că directorul serialului i-a despărțit pe Malia și Stiles... e din ce în ce mai dezamăgitor și mai complicată treaba în prezent.  Whistling

Acum este: Vin 2 Dec 2016 - 19:59