╰☆ L.C.P ☆╮

^.^ Bun venit! ^.^
Dacă iți place forumul nostru si vrei să ni te alături, înregistrează-te și fă parte din "Familia de Nebuni"! Aici te poți distra și iți poți face mulți prieteni! Intră și Have Fun Love

Vă mulțumim de vizită! Și vă urăm o zi bună în continuare! Smile

Felicitări, bunnylovers! Lucrarea o puteți citi aici: Lucrări Concurs Proză - Septembrie 2016

Buna!!!!!!

Distribuiti

Miki
    Inactiv
    Inactiv

Sex : feminin

Data de înscriere : 12/10/2011

Buna!!!!!!

Mesaj Scris de Miki la data de Mier 12 Oct 2011 - 6:46

Big Hug Salut.Eu sunt o romancuta care va contacteaza tocmai din Australia si locuiesc in Sidney. Cred ca multi, cand veti citi unde stau,va intrebati daca am vazut mai ales canguri. Da am vazut, de toate felurile. Sunt animale dragute, dar foarte periculoase. E mai sigur sa mergeti la zoo. O prietena mi-a trimis acest forum si ii multumesc tare mult. Ma rog, de fapt, am mai citit acest forum si toate povestile de pe el, dar ea mi-a recomandat sa ma inscriu daca mi place asa de mult. Chiar imi doream si eu sa scriu povesti cu personajele din Naruto, si se pare ca acum am ocazia.
    Despre mine pot spune, ca-mi plac mult toate genurile muzicale, chiar si manelele,asa-i cand tie dor de casa.
    Niciodata sa nu spuneti ca Romania e urata,sau ca nu v-ati mai intoarce,niciodata!!!!!!! Nu stiti ce e ala dor de tara....
    Ma cheama Mihaela Verona si am 13 ani.

RR
    Administrator
    Administrator

Data de înscriere : 09/01/2011

Re: Buna!!!!!!

Mesaj Scris de RR la data de Mier 12 Oct 2011 - 14:38

Hey...Buna Mihaela! Bine ai venit pe forum! Ma bucur ca te-ai inregistrat la noi! Wink
    Sa te sistrezi si sa-ti faci multi prieteni!
    Si...wow! Cred ca e fain prin Sydney! Chiar anul asta invatam noi in germania la engleza despre Australia Smile si mie mi se pare un oras dragutz...din cate ma invatat Tongue
    Deci...Nu uita sa respecti REGULAMENTUL! si sa treci la ANUNTURI! pentru a afla schimbarile facute Big Hug
    Te-am pupat si Have Fun!

dydy
    Membru
    Membru

Data de înscriere : 19/07/2011

Mesaj Scris de dydy la data de Mier 12 Oct 2011 - 15:35

Bine ai venit pe forum! Kiss Sper sa te distrezi la fel cum ne distram si noi Big smile Deja vom avea mai multi utilizatori romani din strainatate Laugh
    Cum a zis si ralu nu uita sa treci pe la Regulament si abea astept sa iti vad ficurile

▣ кєиич-cнαи♥™
    Membru
    Membru

Data de înscriere : 21/08/2011

Mesaj Scris de ▣ кєиич-cнαи♥™ la data de Joi 13 Oct 2011 - 20:47

Buna Mihaela ` ! Smile
    Bine ai venit la noi pe forum . Da stiu exact ce simti , si eu am fost plecata in Italia si trebuia sa fie definitif , insa pentru ca nu am mai putut suporta dorul de casa si de prieteni m-am intors .
    Ma numesc Kenderu Himoto , dar poti sa-mi spui Kenny , sper sa devenim prietene bune .
    Iti doresc numai bine , sa te distrezi aici pe forum si sa iti faci multi prieteni .

Asa cum a zis si Rallu , administratorul acestiu forum , nu uita sa treci pe la Regulamentul forumului , inainte de a face orice alt ceva .

Te Kiss Te Heart Te Big Hug
    Ja Ne !Hi!

Irene.
    Moderator
    Moderator

Data de înscriere : 15/07/2011

Mesaj Scris de Irene. la data de Vin 14 Oct 2011 - 18:51

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] Hey.Imi pare bine de cunostinta. Sper sa te distrezi si sa ai multi prieteni printre care si eu daca vrei.De Regulament o sa aduc vorba deoarece este foarte important si se pare ca ma supar rau daca cineva incalca regulamentul deoarece mie imi place acest forum si se vede cata munca a depus Rallu pentru el.

Oricum, iti urez distractie placuta pe acest forum si nu uita. Aici suntem ca o familie si ne acceptam cum suntem(chiar si 2 in 1-daca intelegi ce zic, daca nu,nici nu trebuie ca imi trec mie hormonii prin cap[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] )

By Stefy[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Schizzophrenia.
    Membru
    Membru

Data de înscriere : 05/08/2011

Mesaj Scris de Schizzophrenia. la data de Sam 22 Oct 2011 - 9:01

Bun venit pe forum draga Vero` !
    Nu te superi daca-ti zic asa ^^
    Iti urez distractie placuta si o multime deprieteni !
    Sper ca o sa ne intelegem bine
    Luv`Ya !

Acum este: Mier 7 Dec 2016 - 18:17