╰☆ L.C.P ☆╮

^.^ Bun venit! ^.^
Dacă iți place forumul nostru si vrei să ni te alături, înregistrează-te și fă parte din "Familia de Nebuni"! Aici te poți distra și iți poți face mulți prieteni! Intră și Have Fun Love

Vă mulțumim de vizită! Și vă urăm o zi bună în continuare! Smile

Felicitări, bunnylovers! Lucrarea o puteți citi aici: Lucrări Concurs Proză - Septembrie 2016

Heeei :)

Distribuiti

Diana Andrada
    Nou venit
    Nou venit

Sex : feminin

Data de înscriere : 12/06/2013

Heeei :)

Mesaj Scris de Diana Andrada la data de Mier 12 Iun 2013 - 17:52

Hei, lume! Eu sunt Diana Smile Am treisprezece ani si adoooor sa citesc. E una dintre multele mele placeri. Imi plac pisicile, in mare, animalele, muzica Love it Rock, pop... mai multe. Imi place sa imi fac prieteni si nu-mi place asa de mult dubstep-ul. Am si o prietena pe aici, Damaris Laugh E colega mea de banca si e foarte tare. Ea mi-a aratat forum-ul, adica o poveste foarte misto de aici " Puterea mintii umane" (fac reclama, gratis Laugh ) si mi-am facut cont pentru ca e misto pe aici. Abia astept sa va cunosc Big Hug Bye Big smile

Pasila
    Scriitor
    Scriitor

Data de înscriere : 18/04/2013

Re: Heeei :)

Mesaj Scris de Pasila la data de Mier 12 Iun 2013 - 18:04

Buna, Diana! Ma bucur sa te vad pe aici Smile Dupa cum ti-am tot spus zile intregi.... poate te-am si plictisit cu asta, o sa-ti placa aici. Ma rog, sper si eu. Cum nu am ce sa te intreb o sa ma resemnez sa-ti spun si eu BUN VENIT si normal, sa te blestem cu o vraja foarte puternica. O sa spun cuvintele cu voce tare: SA TE DISTREZI! Smile

Reeah
    Ex Staff
    Ex Staff

Data de înscriere : 26/11/2011

Mesaj Scris de Reeah la data de Joi 13 Iun 2013 - 17:54

Bun venit pe forum, dragă Diana! Sper că te vei simţi bine pe aici. Să-ţi faci mulţi prieteni şi să te distrezi alături de noi. Nu uita să citeşti Regulamentul pentru a nu exista probleme în viitor. Am  câteva întrebări pentru tine:
    Ce-ţi place să faci în timpul liber?
    Care-i autorul tău preferat?

Ce limbă străină te pasionează?
    Ai mai citit ficuri înainte de-a-ţi arăta forumul Damaris?
    Poezia preferată?
    Care-i prima carte care te-a făcut să plângi?
    Cam atât, draga mea. Îţi urez o plăcută seară de joi. 

Diana Andrada
    Nou venit
    Nou venit

Data de înscriere : 12/06/2013

Mesaj Scris de Diana Andrada la data de Mar 18 Iun 2013 - 17:58

Pentru Reeah:
    1- Imi place sa citesc si sa ascult muzica
    2- Nu am doar unul preferat, imi plac mai multi (ex: Sara Shepard, Stephenie Meyer, Ally Carter, Sir Arthur Conan Doyle)
    3-Nu prea ma pasioneaza lb straine(poate latina la anu Think... cine stie?)
    4-Nu
    5-Scrisoarea a III-a
    6- Sa fiu sincera, niciodata n-am plans citind o carte( poate doar de ras dar nu mai stiu la care... scuze)

Mersi mult pentru intampinare si urarile de bun venit Big Hug

Irene.
    Moderator
    Moderator

Data de înscriere : 15/07/2011

Mesaj Scris de Irene. la data de Lun 1 Iul 2013 - 12:15

Buna Diana! ^^
    Ma bucur sa te cunosc :o3
    Imi cer scuze, sunt intarziata. ><
    Sper sa te distrezi pe forum, sa iti faci multi prieteni si sa iti placa aici ^^
    Citesti? :o3
    Ce citesti? Ce fel de carti? Care este cartea preferata? :o3 Care este ultima carte citita? Ce se intampla? 
    Atat. ^^
    Spor la postat si distractie placuta! Kiss

Ale-chan
    Membru
    Membru

Data de înscriere : 26/06/2013

Mesaj Scris de Ale-chan la data de Lun 1 Iul 2013 - 19:40

Bine ai venit , Diana !!! Speri sa ma scuzi ca am intarziat pe aici. Avem doar un lucru in comun, din pacate . Si acela e muzica rock. Eh, sper sa te distrezi pe aici , sa iti faci prieteni si sa zambesti mereu . Have fun !!! Am incheiat Urs Panda 

Fan Art
    Donator
    Donator

Data de înscriere : 17/01/2012

Mesaj Scris de Fan Art la data de Joi 4 Iul 2013 - 9:52

Buna Diana! ^^ Nu pot sa iti zic decat asta. Bun venit pe forum! Sper sa te distrezi si, ei bine, sa'ti faci cat mai multi prieteni! Dar, sa nu uiti sa treci pe la Regulament. As dori sa iti pun cateva intrebari:

- De cat timp te uiti la Naruto?
     - Mai ai vre'o jucarie din copilarie? Laugh

Scuze daca te'ai speriat de intrebari Laugh Asa sunt eu, mai ciudata. Inca o data bun venit pe forum si sper sa te distrezi!
     Bere

Ultima editare efectuata de catre Fan Art in Vin 5 Iul 2013 - 11:44, editata de 2 ori

Bubu Uchiha
    Membru
    Membru

Data de înscriere : 26/06/2013

Mesaj Scris de Bubu Uchiha la data de Joi 4 Iul 2013 - 11:35

Heey! Buna, Diana. Am ajuns si eu pe-aici de prin nicaieri. Uuu....Iti place sa citesti? Citesti si pentru mine? Si mie-mi place sa citesc, dar unele carti sunt asa de naspa... yuk. Um.. pai, acuma ce sa zic... pot sa pun intrebari, nu?

1. De unde esti?
    2. Cum ai gasit forumul?
    3. Iti place de Sasuke, dar de Sakura?
    4. Vrei sa fim prietene?
    Pia cam atat cu intrebarile.Sa fi activa si sa postezi cat mai mult. Sa mai vi pe chat la o discutie, bine?Te pup dulce si sper sa devenim prietene.

Acum este: Mier 7 Dec 2016 - 18:18