╰☆ L.C.P ☆╮

^.^ Bun venit! ^.^
Dacă iți place forumul nostru si vrei să ni te alături, înregistrează-te și fă parte din "Familia de Nebuni"! Aici te poți distra și iți poți face mulți prieteni! Intră și Have Fun Love

Vă mulțumim de vizită! Și vă urăm o zi bună în continuare! Smile

Felicitări, bunnylovers! Lucrarea o puteți citi aici: Lucrări Concurs Proză - Septembrie 2016

heyhey^^

Distribuiti

Sayuri
    Inactiv
    Inactiv

Sex : feminin

Data de înscriere : 11/06/2013

heyhey^^

Mesaj Scris de Sayuri la data de Mar 11 Iun 2013 - 23:15

Bunaa, eu sunt Diana, dar prefer didi sau Sayuri, cum retineti voi Laugh Am 16 ani si sunt din Baia Mare. Legat de personalitate sunt destul de sociabila si deschisa, imi fac usor prieteni. Sunt o fire optimista care mereu cauta partea plina a paharului.
    De multe ori par copilaroasa si naiva, aratand de parca viata mea e roz si sunt inconjurata de iubire si prietenie, dar eu chiar sunt matura si ma preocupa viitorul, mai ales viitorul lumii.
    Imi place muzica rock, trupe gen Skillet, Breaking Benjamin, Nickelback, Nightwish, etc. Imi exprim deobicei sentimentele prin arta: poezii, fic-uri, picturi. Citesc des carti fantasy, serii preferate: Casa Noptii (P.C. Cast), Fortele Raului Absolut (Kelley Armstrong).
    Serii anime :Naturi, Death Note, Kaichou wa maid sama, Tonari no Kaibutsu kun, s.a.
    Manga: Hyokoi, Dengeki Daisy, ~doar astea imi vin acum in minte xD~
    Nu prea stiu ce sa mai zic Think? Astept intrebari ^^.

Eunnie
    Nou venit
    Nou venit

Data de înscriere : 01/06/2013

Re: heyhey^^

Mesaj Scris de Eunnie la data de Mier 12 Iun 2013 - 17:50

Buna, Didi. Eu sunt AeHun si am 14 ani din pacate. Eu nu prea ascult rock dar este un stil interesand de muzica.Imi place nick ul tau si deasemene si numele tau. 
    Sper sa iti faci prieteni si sa te distrezi . 

JaNee.

Pasila
    Scriitor
    Scriitor

Data de înscriere : 18/04/2013

Mesaj Scris de Pasila la data de Mier 12 Iun 2013 - 18:09

Doua Diane in aceeasi zi! Ei, asta da chestie misto. Iti urez BUN VENIT! Big Hug Skillet, Breaking Benjamin, Nickelback, Nightwish? Doamne, deja imi place de tine Laugh Esti chiar de treaba Smile O sa prefer didi.
    Am cateva intrebari pentru tine.
    1-Care e cuplul tau preferat din Naruto?
    2-Care e ultima carte citita?
    3-Care e autorul preferat?
    4-Iti place aici?
    5-Ce crezi despre dubstep?
    6-Iti place sa mananci sau vrei sa fi mereu slaba?
    7-Ce-ti place sa faci in timpul liber?
    8-Scrii fic-uri? Daca da, o sa postezi si aici?
    9-Banii, viata sau mustata?
    Sa respecti Regulamentul si sa te distrezi cu noi. Xo.Xo. Kiss

Reeah
    Ex Staff
    Ex Staff

Data de înscriere : 26/11/2011

Mesaj Scris de Reeah la data de Joi 13 Iun 2013 - 18:03

Bine ai venit pe forum, Diana! *Îmi place mult numele tău.*
    Sper să te distrezi pe aici împreună cu noi şi să ne dezvălui curând ce talente ascunzi. Nu uita să-ţi faci mulţi prieteni, poate şi pe mine dacă vrei. 
    Am câteva întrebări pentru tine:
    Îţi place numele tău?
    Eşti o persoană puternică?
    Care-i melodia ta preferată?
    Ce ai schimba la tine?
    Care-i cartea ta preferată?
    Dar citatul?
    Cam atât, să ai o seară plăcută! <3

Sayuri
    Inactiv
    Inactiv

Data de înscriere : 11/06/2013

Mesaj Scris de Sayuri la data de Joi 13 Iun 2013 - 20:03

♫Damaris♪ a scris:Doua Diane in aceeasi zi! Ei, asta da chestie misto. Iti urez BUN VENIT! Big Hug Skillet, Breaking Benjamin, Nickelback, Nightwish? Doamne, deja imi place de tine Laugh Esti chiar de treaba Smile O sa prefer didi.
    Am cateva intrebari pentru tine.
    1-Care e cuplul tau preferat din Naruto?
    2-Care e ultima carte citita?
    3-Care e autorul preferat?
    4-Iti place aici?
    5-Ce crezi despre dubstep?
    6-Iti place sa mananci sau vrei sa fi mereu slaba?
    7-Ce-ti place sa faci in timpul liber?
    8-Scrii fic-uri? Daca da, o sa postezi si aici?
    9-Banii, viata sau mustata?
    Sa respecti Regulamentul si sa te distrezi cu noi. Xo.Xo. Kiss

Merci de intampinare >Big smile<
    1. Cred ca Minato-Kushina xD dar asta e un cuplu oficial, daca ne raportam la cuplurile care doar dorim sa le vedem, ei bine sunt o fana NaruSaku.
    2. Viitor cu cap de mort - Radu Cinamar, saptamana trecuta cred ca am terminat-o.
    3. Nu cred ca am un autor preferat, dar ador cum scrie Kelley Armstrong.
    4. Da, e chiar dragut forumul, mi-am propus sa activez mai mult si aici cum fac rost de mai mult timp liber.
    5. Imi place dubstep-ul. Nu prea stiu melodii exacte sa zic, dar daca imi dai link de la o piesa dubstep, stau sa o ascult careva ore.
    6. Ah, nu prea mananc, si cand mananc, mananc doar prostii, dar am noroc cu un organism ciuidat care nu ma lasa sa ma ingras.
    7. Hmm, inafara de pictat-scris-citit-etc, imi place sa merg de capul meu prin padure (stau paroape de ea), ies prin oras, concerte rock, calarie, bantui pe forumuri, si altele.
    8. Da, scriu fic-uri, dar nu le prea postez. Am inceput unul de care sunt multumita si chiar vreau critici, si da, l-am postat (Aripi albe).
    9. Va avertizez! Am o tigaie si nu mi-e frica sa o folosesc!

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] a scris:Bine ai venit pe forum, Diana! *Îmi place mult numele tău.*
    Sper să te distrezi pe aici împreună cu noi şi să ne dezvălui curând ce talente ascunzi. Nu uita să-ţi faci mulţi prieteni, poate şi pe mine dacă vrei. 
    Am câteva întrebări pentru tine:
    Îţi place numele tău?
    Eşti o persoană puternică?
    Care-i melodia ta preferată?
    Ce ai schimba la tine?
    Care-i cartea ta preferată?
    Dar citatul?
    Cam atât, să ai o seară plăcută! <3
    1. Da, imi place "Diana", cred ca ma caracterizeaza destul de mult Think.
    2. Sincer, nu mi se pare, dar daca ma gandesc la cum ar fi altii in locul meu, presupun ca sunt.
    3. Nu am niciodata o melodie stabila preferata. Saptamana asta am una, saptamana viitare alta... Deocamdata sunt blocata pe "Breaking Benjamin - Blow me away" si "Skillet - Comatose".
    4. Mi-as modifica ticul nervos de a imi roade unghiile :/ . In rest, totul e perfect (aproape).
    5. Si cu cartile sunt la fel ca si cu melodiile. Cum citesc una interesanta, spuf, aia e pe primul loc. Dar totusi, o carte inca mi-a ramas in minte : Memoriile unei gheise.
    6. Nu prea stiu, eu am multe citate preferate, cum ar fi "In momentul in care aprinzi un felinar pentru a lumina calea unui prieten, ti-o luminezi si pe a ta." sau "Daca in capul tau ai o voce are iti spune sa nu "pictezi", in momentul acela trebuie sa faci orice iti sta in putinta sa "pictezi", si acea voce va fi readusa la tacere" sau unul inventat de mine si un prieten "Un lenes inteligent se numeste om eficient." Totusi, cea care imi rasuna cel mai mult in minte e "Poti trece si prin iad daca zambesti."

Irene.
    Moderator
    Moderator

Data de înscriere : 15/07/2011

Mesaj Scris de Irene. la data de Lun 1 Iul 2013 - 12:23

Skillet, Breaking Benjamin, Nickelback? Doamne, deja imi place de tine.
    Da, nu esti singura care o place Laugh
    Vreau sa iti urez un calduros " bun venit!" in familie ^^
    Sper sa te distrezi, sa-ti faci muulti prieteni! ^^
    "Va avertizez! Am o tigaie si nu-mi este firca sa o folosesc!" Epic! Laughing
    De Regulament este cazul ?Sper ca nu, sunt sigura ca l-ai citit si-l vei respecta. (:
    Intrebari nu am, ti-au pus Reeah si Damaris destule Laugh
    Spor la postat si distractie placuta! ^^

Ale-chan
    Membru
    Membru

Data de înscriere : 26/06/2013

Mesaj Scris de Ale-chan la data de Lun 1 Iul 2013 - 19:32

Bine ai venit ! Scuza-mi intarzierea. Deci , avem o groaza in comun. Iti plac trupele pe care si eu le ador, iti place dubstep-ul , si ti iti rozi unghiile la fel ca mine Laugh . Imi pare rau ca am venit atat de tarziu pe aici si nu am apucat sa iti spun mai devreme un ,,bun venit'' , dar am fost prea ocupata cu alte treburi. Sper ca nu te-ai suparat pe mine. Fara alte comentarii , iti doresc o sediere placuta pe aici , si multi prieteni. Am incheiat Urs Panda 

Acum este: Lun 23 Ian 2017 - 18:46