Contul membrilor cu numărul de mesaje postate (topicuri, comentari etc.) = 0, vor fi șterși de pe forum în următoarea săptămână.

Distribuiţi
Vezi subiectul anteriorIn josVezi subiectul urmator
Mrs Anderson
Membru
Membru
Sex : feminin

Gasca mea!^^

la data de Joi 6 Iun 2013 - 16:06
Cu totii, sau macar majoritatea, avem un grup de prieteni. Cu toate ca nu suntem perfecti si nu ne intelegem mereu, totusi suntem o echipa, nu-i asa? Trebuie sa ne iubim si sa ne ajutam unii pe altii. Este exact ca pe forumul acesta, aici toti suntem prieteni, dar acum ma rezum mai mult la viata reala si mai putin la cea virtuala^^.

De ce am deschis acest topic? Sa descrieti gasca voastra! Puteti da nume,poze,descrieri si chiar ce simtiti pentru ei, ceva din inima, orice, caci doar un singur topic de asta se afla pe aici^^
*HiHi*

Incep eu O.o

Gasca mea este formata din:
- Eu*Martuca*: Nimic de spus. Cea mai minunata din grup:))
- Anyta: Cea mai buna prietena a mea de la gradinita. Este o tipa foarte amuzanta si mancacioasa, desigur, o directionista ca mine. Si e blonda suvitata cu ochi verzi. O.o sunt geloasa.
- Tudor: Tipul pervers care vorbeste cu :" Hey, baby! ". E frumusel si zambaret, este fumator si are un corp...O.o Dar totusi tot copilaros este.
- Silviu: Un tip putin mai cumintel decat Tudor, este brunet cu parul cret si ochi albastri. Este skater^^
- Dayana: Este o blonda cu ochi caprui, dar mica de statura, adica foarte mica. Cu toate astea este de gasca, amuzanta si nebuna ca noi, nu am ce zice. Nici noi patru nu suntem usa de biserica^^
- Valy: Nu ma refer la nebunul din clasa mea.  Este alt tip tot cu numele asta, doar ca este cu mult mai sarit de pe fix ca Valentin colegul. Este un tip inalt si slabut, brunet cu ochi caprui, la fel ca Tudor, fumator. Isi iubeste bicicleta si chitara electrica, dar este destul de nebun  si distractiv. In plus e dragut ca e singurul care roseste daca sta intre doua fete. E asa : Aaaawwwww....

Ce sa spun despre noi sase? Cu toate ca ne mai certam si nu suntem cel mai perfect grup de prin apropiere*cam asa e zona, impartita:))*, totusi ne simtim bine unul in compania altuia, ne ajutam la nevoie si suntem uniti. Nu suntem cei mai cuminti, cred ca cu cat crestem mai mult cu atat intinerim mai mult, daca ma intelegeti... Nebuniile se tin lant si ne distram, caci doar o data in viata suntem adolescenti. Cu toate ca nu sunt cei mai buni, eu ii iubesc asa cum sunt... Mereu mi-au fost alaturi si m-au sprijinit, nici acum nu am habar cum sa le multumesc ca imi sunt alaturi.
Singurul lucru pe care il regret este ca ne vom desparti candva... Nu putem sta toata viata impreuna, vom absolvi si vom pleca departe unul de altul, cu toate ca e dureros sa ma gandesc la asa ceva. Prefer sa traiesc clipa cu ei cinci.
Cred ca niciodata nu voi uita cum mi-au influentat viata in bine si m-au ajutat sa fiu mai puternica. Ce sa spun? Fiecare are un loc important in inima mea... Love

Ultima editare efectuata de catre Mrs Anderson in Joi 29 Aug 2013 - 18:20, editata de 1 ori
Pasila
Scriitor
Scriitor

Re: Gasca mea!^^

la data de Mar 11 Iun 2013 - 18:39
Hello, i'm here! Gasca mea... e formata din doua persoane + mine.
1-Alex-> Cel mai bun prieten EVER si foaaarte frumos. Brunet cu ochii albastri si viseaza sa il lase maica-sa sa se vopseasca roscat Laugh Mda, slabe sanse. E foarte glumet, nu, nu glume proaste. Si nu e nici pervers, iar cand l-a luat o colega in brate de ziua lui s-a facut rosu ca racul Laughing Am ras de el toata ziua. Il cunosc de la gradinita si nu l-as schimba nici cu Niall Horan. Ii plac cam aceleasi anime-uri ca si mie si e mai inainte decat mine la Bleach, nenorocitul nu vrea sa-mi spuna nimic!

2-Larisa- brunte cu ochii caprui, un pic cam slaba si ador anime-urile. N-are prea mult timp sa se uite cu tot programul ala al ei incarcat. Ba se duce la cursurile de vioara, ba la cele de conversatie in franceza, ba are meditatie la mate sau e la canto la palatul copiilor. Ma intreb cum mai are timp sa respire si sa se mai si intalneasca cu mine si Alex.

3-Diana- Cea mai buna prietena a mea, fata. Laugh Ii plac anime-urile si e foarte amuzanta. Putin sadica, dar foarte draguta. Si ca aspect si cand spun draguta, ma refer ca nu-mi amintesc decat o cearta cu ea si nici vreo faza in care ea sa se certe cu cineva sau sa tipe. Are note de opt- noua si o consider o fata foarte desteapta.

Sunt cei mai buni prieteni ai mei Love it Noroc ca vine vara si putem petrece mai mult timp impreuna. Larisa o sa faca chiar japoneza de trei ori pe saptamana cu mine. Ma rog, la aceeasi profesoara. Abia astept.
Imi ador prietenii, nici eu nu-mi fac speranta ca o sa dureze pana la moarte dar si mie, ca si Martei, imi place sa ma bucur de prezent.
Mrs Anderson
Membru
Membru

la data de Joi 29 Aug 2013 - 18:59
Hey, lume. Trebuie sa postez din nou in acest topic, deoarece, pentru ca, fiindca gasca noastra a suferit ceva schimbari, din pacate. Au mai parasit-o niste copii care s-au mutat in alta localitate si s-au alaturat altii noi de ceva vreme. Ne intelegem bine, ce sa spun. Un prieten mi-a spus ca distractia vine odata cu noi prieteni, iar ei vin odata cu explorarea de noi locuri. Exact asta mi s-a intamplat. Am cunoscut noi prieteni, gasca s-a marit cu toate ca am mai avut doua pierderi.

Acum ea este formata din:

1. Anyta- cea mai buna prietena a mea 
2. Dayana- piticot, a ramas aceeasi
3. Mogos ( Valy ) -brunetul cu chitara electrica
4. Gaby- Este un prieten bun. S-a mutat recent la noi si primul si singurul grup in care s-a integrat ca lumea a fost al nostru :3 . Este un tip foarte nebun, nu e normal deloc! Si el e fumator Big smile. Cu tpate astea, e un bun ascultator si te poti baza oricand pe el .
5. Szily- este un maghiar. S-a mutat aici din Tg-Mures. Este foarte haios, mai ales ca se mai incurca uneori cu limba romana Laugh ceva gen : " Nu am putut vedea stelele ca sunt cerurile pe cer..): " Sau : " Ti-e voma? " Laughing si intr-un fel e dragut sa il inveti cuvinte noi ^^ Oricum este foarte, foarte de treaba si frumos desigur Wink)
6. Razvy -colegul. Cine ar fi crezut ca vom ajunge sa ne intelegem asa de bine? hehe.

Si uitati cateva poze cu fiecare. Cu Valy si Gaby nu am, pentru ca nu le place sa fie pozati. Sunt ca o vedeta de aia care se ascunde de paparazii Laugh

Eu: [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Any: [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Dayana : [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Razvy: [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Szily : [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Meow
Nou venit
Nou venit

la data de Mier 19 Noi 2014 - 18:26
Band-ul meu (asa imi place sa ii zic) e format din 
1)Liliana- cea mai buna prietena .Zodie: rac.ne-am cunoscut la 3 ani.
2)Catalina-cea cu care mereu facem farse prostii si alte chestii .Zodie:berbec
3)Daniela-practic e cea absenta,ei ii e rusina de noi,are prietene fitoase,Zodie:pesti.
4)Alexandrina -cea hiperactiva,are o voce foooarte rasunatoare.Zodie:feceoara.
5)EU-nemiloasa,de gasca,lenesa,Zodie:LEU,mi-e lene sa-mi scriu biografia
Continut sponsorizat

Vezi subiectul anteriorSusVezi subiectul urmator
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum