Contul membrilor cu numărul de mesaje postate (topicuri, comentari etc.) = 0, vor fi șterși de pe forum în următoarea săptămână.

.....imnida

Distribuiti
    Eunnie
    Nou venit
    Nou venit

Sex : feminin

.....imnida

Mesaj Scris de Eunnie la data de Sam 1 Iun 2013 - 12:38

Mannaseo bangapseumnida ..
    yoboseyo . Lee Aehun Iminida.

Deci Buna. Sunt incantata sa va cunosc.Numele meu este Lee AeHun si sunt din Coreea, Seoul. Stiu ca suna ciudat dar mama este romanca si tata Coreean. Total ciudat. Ma invatat mama coreeana de mica pentru a ma putea descurca cand vin in vacantele de vara in Romania.Am vazut multe fete care asculta k pop. Eu deasemenea sunt printre ele.Cea ce cred ca era logic. Sunt satena si am ochii negrii ,tipic coreean. Iubesc Busanul pentru plaja pe care o detine iar in romania imi place Sighisoara.Pentru ca am inteles ca este ultima cetate din Europa.Est foarte cool. Invat la scoala generala:
    Seoul Gaeil Elementary School din Seoul. Este totul perfec am colegi minunatii care zambesc mereu.
    Deabea astept intrebarile voastre.
    Gomapssimnida.
    Pasila
    Scriitor
    Scriitor

Re: .....imnida

Mesaj Scris de Pasila la data de Sam 1 Iun 2013 - 13:13

Buna! Ma bucur mult ca ai venit la noi. Sper ca iti place. Iti urez BUN VENIT Big Hug Mie mi se pare foarte tare ca esti din Coreea Love it Poate o sa mai vorbim si poate ne inveti si pe noi cateva cuvinte Smile Si mie imi place K-pop Love it Biiine, recunosc, il iubesc Laughing Sa te intreb cate ceva:
    1- Ai vazut si alte anime-uri inafara de Naruto?
    2-Ai animale de companie?
    3-Care sunt filmele tale preferate?
    4- Care sunt cartile tale preferate?
    5-Care e ultima carte citita?
    6-Care e autorul preferat?
    7-Ai vreun talent?
    8-Crezi ca Justin Bieber e gay?
    9-Iti place la noi?
    10-Cum ai dat de forum?
    Ei bine, sper sa te distrezi pe aici si sa fii activa, deasemenea sa citesti si regulamentul Smile Din nou, ma bucur ca ai venit in marea noastra familie Kiss
    Eunnie
    Nou venit
    Nou venit

Mesaj Scris de Eunnie la data de Sam 1 Iun 2013 - 13:29

♫Damaris♪ a scris:Buna! Ma bucur mult ca ai venit la noi. Sper ca iti place. Iti urez BUN VENIT [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] Mie mi se pare foarte tare ca esti din Coreea [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] Poate o sa mai vorbim si poate ne inveti si pe noi cateva cuvinte [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] Si mie imi place K-pop [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] Biiine, recunosc, il iubesc [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] Sa te intreb cate ceva:
    1- Ai vazut si alte anime-uri inafara de Naruto?
    2-Ai animale de companie?
    3-Care sunt filmele tale preferate?
    4- Care sunt cartile tale preferate?
    5-Care e ultima carte citita?
    6-Care e autorul preferat?
    7-Ai vreun talent?
    8-Crezi ca Justin Bieber e gay?
    9-Iti place la noi?
    10-Cum ai dat de forum?
    Ei bine, sper sa te distrezi pe aici si sa fii activa, deasemenea sa citesti si regulamentul [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] Din nou, ma bucur ca ai venit in marea noastra familie [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Annyeong

, Damaris. Imi pare bine sa te cunosc. Da daca vreti puteti veni cand vreti la mine in vizita. Doar ca am doar 3 camere. Eu mama tata si fratele meu, Lee JongKa.

1 Da am vazut, VK, DeadNote.
    2 Da o pisicuta. Mokine.
    3 Pai , I Am (SM Town), You Pet,Baby and Me. Si multe altele. Dar le-am spus pe cele mai importante Joaca Jang Geun Seok in 2 dintre ele
    [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] my baby ( dupa JongHyun ( SHINee)
    4 Pai comediile. si SF.
    5 Pai nu am mai citit carti dar benzi desenate am ogrmada cu Naturo.
    6 Cristina Branbillia ( parca asa se scria.)
    7 Nu am idee. Dar am o capacitate aparte la miscarile in dans.
    8 Nu , nu cred ca e gay. Mi-se pare doar foarte increzut si plin de sine.
    9 Da imi place foarte mult pe acest forum.
    10 pai il urmaresc de acum 4 luni cand am fost la Sighisoara la prietena de familie.

Multumesc de primire.

Gamsahamnida. Annyeonghi gaseyo.
    Irene.
    Moderator
    Moderator

Mesaj Scris de Irene. la data de Sam 1 Iun 2013 - 17:11

Buna [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
    Bine ai venit pe forum! :o3 Sper sa te distrezi si sa iti faci muuuuulti prieteni.[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
    Wow. o.O Din Coreea? :o3 Foarte tare! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] Intodeauna mi-am dorit sa merg acolo. Nu sunt eu fana K-pop dar de cand am vazut City Hunter si am devenit fana SHINee - nu atat de "inflacarata" - mi-am dorit sa vad. Dada, mai mult din cauza lui Park Min Ho *hehe* Sper sa ne faci cateva poze de acolo :o3
    Bun ... Intrebari [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

1. Unde iti place sa-ti petreci timpul?
    2. Ce ti-a placut cel mai mult pe forum? De ce te-a atras?
    3. Deci ai un frate ... Mai mare sau mai mic? Va intelegeti?
    4. Ai o pisicaaaa :o3 Si ce nume dragut aree! <3 Vreu o poza cu ea. Ne aratiii? :o3 Si cu tine bineinteles. [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] - daca vrei -

Ok. Cam atat deocamdata. [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] Din nou, sper sa te distrezi pe forum si ne bucuram ca ti-ai facut cont aici. [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

P.S: Te rog sa treci pe la Regulament si sa-l respecti!Smile
    Mrs Anderson
    Membru
    Membru

Mesaj Scris de Mrs Anderson la data de Sam 1 Iun 2013 - 19:23

Buna, draga mea Lee! Bine ai venit pe forum! Sper sa te distrezi, sa iti faci multi prieteni si sa te simti ca intr-o familie si aici, cu noi! Sunt incantata de cunostiinta, mai ales ca esti acum, in momentul asta, in Coreea O.o Sunt asa de fericita! Dar nu stiu de ce Laugh
    Cum este acolo? Te simti bine? Iti place si Romania? Astept si raspunsuri Smile
    Bye^^
    Eunnie
    Nou venit
    Nou venit

Mesaj Scris de Eunnie la data de Dum 2 Iun 2013 - 12:14

•Kira™ a scris:Buna [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
    Bine ai venit pe forum! :o3 Sper sa te distrezi si sa iti faci muuuuulti prieteni.[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
    Wow. o.O Din Coreea? :o3 Foarte tare! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]Intodeauna mi-am dorit sa merg acolo. Nu sunt eu fana K-pop dar de cand am vazut City Hunter si am devenit fana SHINee - nu atat de "inflacarata" - mi-am dorit sa vad. Dada, mai mult din cauza lui Park Min Ho *hehe* Sper sa ne faci cateva poze de acolo :o3
    Bun ... Intrebari [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

1. Unde iti place sa-ti petreci timpul?
    2. Ce ti-a placut cel mai mult pe forum? De ce te-a atras?
    3. Deci ai un frate ... Mai mare sau mai mic? Va intelegeti?
    4. Ai o pisicaaaa :o3 Si ce nume dragut aree! <3 Vreu o poza cu ea. Ne aratiii? :o3 Si cu tine bineinteles. [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]- daca vrei -

Ok. Cam atat deocamdata. [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]Din nou, sper sa te distrezi pe forum si ne bucuram ca ti-ai facut cont aici. [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

P.S: Te rog sa treci pe la Regulament si sa-l respecti!Smile
    1 Pai pe la Scoala ]. Am un tata destul de protector si nu prea ma lasa pe afara -.-
    2 PAi mi-a placut tema si persoanele. Ma atrage prietenia ce se afla inre voi\
    3Mai mare. Si da pot spune ca ne intelegem destul de bine.
    4 DA VA POT ARATA CU PISICUTA O POZA.
    Mokine si cu mine :[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Vreti poze din Seoul? Pai va pot da una sau mai multe. Imi place mult sa fac poze ke ke ke : Turnul din Seoul ( Mi-se pare agnific):[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Multumesc de primire fetelor. Ma simt minutat in Seoul. Si aici pe forum deasemenea. REgulamentul l-am citit deja asa ca il voi respectA CU ARDOARE.

Ultima editare efectuata de catre Eunnie in Sam 22 Iun 2013 - 17:36, editata de 1 ori
    VandaQ
    Scriitor
    Scriitor

Mesaj Scris de VandaQ la data de Dum 2 Iun 2013 - 13:28

Aha-aha~ Esti suspecta, sunt cu ochii pe tine~ Laugh Coreea zici? Oh, Doamne... Atunci tu vei omul meu de acolo. Misiunea ta este sa te strecori in dormitoarele celor de la EXO si sa le furi lucrurile~ Apoi sa le aduci la mine~ ^^ Nu e greu.
    Trecand peste... Eu este Clau; nick-ul meu spune tot, no? Daca am intrebari? Am aflat ca citesti... De ce iti plac cartile SF? * eu una le detest... X_X *
    Ai vreo culoare care te reprezinta?
    Si eu am o pisica~ * jenant... Seby mi-ar da o laba peste fata daca ar sti ca l-am facut "pisica" * Ce animale iti plac?
    Ce tara iti place? * inafara de Coreea si Romania, of course *
    Cum se spune la "apa" in coreeana? Laugh * stiu cum se spune in japoneza~ ;Wink *
    Crezi ca mai sunt intrebari care le pot pune? o.o
    Daca ar fi sa dai o "definitie" fiecarei culori din curcubeu... care ar fi? ^^
    Gata~ Welcome here * mereu uit ca asta trebuie spus la inceput *, distractie placuta si, dupa cum ai spus, sper sa te integrezi si tu in comunitatea noastra de prieteni~ ^^ * asta a fost ceva de genul: sa-ti faci multi prieteni; traducere... *
    Eunnie
    Nou venit
    Nou venit

Mesaj Scris de Eunnie la data de Mar 4 Iun 2013 - 11:05

Clau~ a scris:Aha-aha~ Esti suspecta, sunt cu ochii pe tine~ Laugh Coreea zici? Oh, Doamne... Atunci tu vei omul meu de acolo. Misiunea ta este sa te strecori in dormitoarele celor de la EXO si sa le furi lucrurile~ Apoi sa le aduci la mine~ ^^ Nu e greu.
    Trecand peste... Eu este Clau; nick-ul meu spune tot, no? Daca am intrebari? Am aflat ca citesti... De ce iti plac cartile SF? * eu una le detest... X_X *
    Ai vreo culoare care te reprezinta?
    Si eu am o pisica~ * jenant... Seby mi-ar da o laba peste fata daca ar sti ca l-am facut "pisica" * Ce animale iti plac?
    Ce tara iti place? * inafara de Coreea si Romania, of course *
    Cum se spune la "apa" in coreeana? Laugh * stiu cum se spune in japoneza~ ;Wink *
    Crezi ca mai sunt intrebari care le pot pune? o.o
    Daca ar fi sa dai o "definitie" fiecarei culori din curcubeu... care ar fi? ^^
    Gata~ Welcome here * mereu uit ca asta trebuie spus la inceput *, distractie placuta si, dupa cum ai spus, sper sa te integrezi si tu in comunitatea noastra de prieteni~ ^^ * asta a fost ceva de genul: sa-ti faci multi prieteni; traducere... *

Exo zici hmmm nu cred ca se poate au astia la SM o securitate de zici ca esti la puscarie.
    Da pot zice ca rosu..
    Pisicile ,cainiii. Dar cei mai frumosi cainii mi-se par Roo si KomdeYa a lui JJong Si Key.
    Marea Britanie.
    물- apa
    Poate... nu stiu .
    Greu de spus : Gingasie, gelozie, divinitate.

De cine iti place din Exo ., SHINee si BigBang?

Ma voi distra cu siguranta, JaNe Gamsahamnida. Annyeonghi gaseyo.
    Reeah
    Ex Staff
    Ex Staff

Mesaj Scris de Reeah la data de Sam 8 Iun 2013 - 18:05

Bine ai venit pe forum! Interesant, as vrea sa fiu in locul tau. Eu-s Ree, incantata! Hm, ultima carte citita?
    Iti place sa mergi cu avionul? Romana sau coreeana? De ce? Melodia ta preferata?
    Cam atat, sa ai o zi buna!

Acum este: Dum 26 Mar 2017 - 10:08