Contul membrilor cu numărul de mesaje postate (topicuri, comentari etc.) = 0, vor fi șterși de pe forum în următoarea săptămână.

** O iubire antica**

Distribuiti
    Reeah
    Ex Staff
    Ex Staff

Sex : feminin

Re: ** O iubire antica**

Mesaj Scris de Reeah la data de Mar 16 Iul 2013 - 10:11

Bună, Dydyşor! Mă bucur foarte mult să văd un nou capitol. Cred că ne-au căzut ochii în gură, eu cel puţi eram ceva de genul... o.o Nu pot să cred că Sasuke este un  trădător. Dintre toate posibilităţile, numai la aceasta nu mă aşteptam. Se cunosc din copilărie, au fost prieteni şi, când colo, Sasuke este regele persanilor, iar totul fiind sub nasul romanilor. Mă întreb dacă a devenit rege pe parcurs sau tronul îi era predestinat. Nu mai ţin minte chiar aşa bine, însă parcă tatăl Sakurei fusese împotriva relaţiei lor. Poate ăsta e motivul a ceea ce se întâmplă. Aştept next-ul.
    Raluca :D
    Nou venit
    Nou venit

Mesaj Scris de Raluca :D la data de Mar 16 Iul 2013 - 14:03

Hei Dydy Smile Ma gandeam sa trec si pe la fic-ul asta al tau Tongue 
    Este foarte dragutz, dar cum i-a putut face Sasuke asta What?  chiar nu m-am asteptat la asa ceva din partea lui Sad  si ce s-a intamplat in "acel moment" a intrat peste ea in camera? Wink  
    Sper sa aduci urmatorul capitol curand si daca poti anunta*ma si pe mine. Mersi anticipat Kiss 
    Te-am Kiss 
    ~Sayonara~  

*Alexia*
    Inactiv
    Inactiv

Mesaj Scris de *Alexia* la data de Lun 16 Sept 2013 - 10:44

Hey, am trecut si eu pe aici! Cu intarziere, dar am trecut. Imi place la nebunie fic-ul tau! Ma bucur ca actiunea nu se petrece in lumea moderna sau ninja. Inainte imi placea de Sasuke, dar acum il urasc pentru ce i-a facut Sakurei! Si eu care speram ca-i va spune ca o iubeste si vor face dragoste, ș.a.m.d. Dar el nu! Sper sa aduci next-ul repede! Spor la scris si la idei! Te-am pupat! Kiss
    Ella ♣
    Moderator
    Moderator

Mesaj Scris de Ella ♣ la data de Mier 1 Ian 2014 - 16:07

Din cauza inactivităţii acest fic se închide. În cazul în care doreşti să continui povestea îmi poţi da un mesaj privat şi voi rezolva în cel mai scurt timp cu putinţă. ^_^

Continut sponsorizat

Mesaj Scris de Continut sponsorizat

Acum este: Lun 24 Apr 2017 - 10:25