╰☆ L.C.P ☆╮

^.^ Bun venit! ^.^
Dacă iți place forumul nostru si vrei să ni te alături, înregistrează-te și fă parte din "Familia de Nebuni"! Aici te poți distra și iți poți face mulți prieteni! Intră și Have Fun Love

Vă mulțumim de vizită! Și vă urăm o zi bună în continuare! Smile

Felicitări, bunnylovers! Lucrarea o puteți citi aici: Lucrări Concurs Proză - Septembrie 2016

Fetelor, geloase?

Distribuiti

Mrs Anderson
    Membru
    Membru

Sex : feminin

Data de înscriere : 24/12/2012

Fetelor, geloase?

Mesaj Scris de Mrs Anderson la data de Lun 6 Mai 2013 - 11:07

Hm... deci, acum sa recunoastem, intr-o relatie cu cineva, nu a aparut mereu alta care sa ii faca avansuri? Mie mi s-a intamplat.
    O colega de a mea ii face avansuri in continuu si nu sunt genul care sa suporte acest lucru, cel putin nu sunt asa de geloasa, caci el nu o baga in seama, dar ma enerveaza faptul ca i-am spus acelei fete sa il lase in pace ca e iubitul meu, iar ea: " asa, si? Mie ce imi pasa ca e iubitul tau?".

Nu imi place sa spun acest lucru, dar ea cred ca a schimbat vreo noua baieti in patru luni, si e adevarat. Daca vreti sa fac cu cea mai mare placere o lista cu toti dupa care a umblat si cu care a umblat.
    Deci, intr-un fel ma dezgusta.Nu are cont pe forum, nu vreau sa ma iau de ea, doar ca sunt deranjata de acest lucru, faptul ca vrea sa le intre in pofta tuturor doar sa imi faca mie in ciuda.

Voua nu vi s-a intamplat? Ce parere aveti despre astfel de fete?

Pasila
    Scriitor
    Scriitor

Data de înscriere : 18/04/2013

Re: Fetelor, geloase?

Mesaj Scris de Pasila la data de Lun 6 Mai 2013 - 18:58

Ei bine, nu am avut niciodata un iubit [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] Dar mi s-a intamplat ceva exact la fel cu cel mai bun prieten, Alex. Nu ma inteleg cu colegele mele prea bine, dar e o fata care are pica pe mine pentru ca Alex i se pare ei foarte dragut si el n-o suporta. Dar e prea politicos si calm ca sa se ia de ea si o lasa in pace. Dar toata ziua sta dupa el si chiar ma enerveaza. Voi imi stiti temperamentul, m-am enervat si eu repede si am apucat-o saptamana trecuta de o mana si am izbit-o de perete apoi am tipat la ea o intreaga pauza. A fost umilita rau, pentru ca si Alex si toti colegii se uitau, dar s-a calmat si l-a lasat in pace Smile . E destul de asemanator? Chiar ma enervase, de ce sa-mi fure timpul pe care vreau sa-l petrec cu prietenul meu? Si nici colega aia a ta B...... (cuvantul ala urat in engleza) nu are dreptul sa-ti fure iubitul. Sa incerce, defapt. Nu suport oamenii de genul asta, nu-si pot gasi o alta ocupatie decat sa-i enerveze pe altii. Facandu-i gelosi, facand misto de ei si facandu-i sa se simta ca naiba. Marta, chiar te inteleg atat de bine incat m-am enervat acum doar gandindu-ma la genul asta de persoane. Si cand te gandesti ca se inmultesc. De ce sa nu-ti placa, o merita fata aia. Daca as fi fost in locul tau cu siguranta i-as fi dat una. [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] Chiar sper sa te lase in pace si sa termine si ea cu obiceiurile ei chiar urate de a schimba baietii asa si sa se dea la baieti care sunt cu alte fete e deja chiar foarte urat!

Mrs Anderson
    Membru
    Membru

Data de înscriere : 24/12/2012

Re: Fetelor, geloase?

Mesaj Scris de Mrs Anderson la data de Lun 6 Mai 2013 - 19:07

Buna, Ana.
    Pai ce sa iti spun, multumesc ca esti de acord cu mine, draga mea.
    Si da, situatiile noastre se aseamana foarte bine, deoarece nici fata aceea nu are dreptul sa iti fure timpul petrecut cu un prieten bun. Sincera sa fiu, ai facut bine ca ai umilit-o! Daca as fi la fel de indrazneata precum tine, as fi facut si eu la fel, dar nu pot decat sa visez:))

Acum este: Mier 25 Ian 2017 - 1:17