Buna, minna!

Distribuiti

Matabi
    Banat

Sex : feminin

Buna, minna!

Mesaj Scris de Matabi la data de Sam 4 Mai 2013 - 15:08

Hey! Buna tuturor! Ma numesc Andreea.
    Sunt o fire impulsiva, sunt vorbareata, dar ma inteleg bine cu oamenii.Imi place sa-mi fac multi rpieteni si sa fiu alaturi de ei cand au nevoie. Cel mai mult urasc fitele si oamneii care te lasa balta.
    Imi place K-pop-ul, J-oop-ul, Rock-ul, Rap-ul, HipHop-ul.
    Imi plac ficurile ninja, animeul Naruto, cuplul SasuSaku, iar personajul meu favorit este Sasuke.
    Sper sa devenim prieteni.Astept intrebari,

Pasila
    Scriitor
    Scriitor

Re: Buna, minna!

Mesaj Scris de Pasila la data de Sam 4 Mai 2013 - 15:56

Buna si tie, Andreea! Smile Esti noua pe aici asa ca... : BUN VENIT! Big Hug Ma bucur ca ti-ai facut cont la noi pe forum. Si eu sper sa-ti faci multi prieteni, si pe mine, si sa te distrezi mai mult decat poti! Si eu m-am simtit excelent prima data si m-am acomodat in cateva zile, totul e asa interesant pe aici daca vrei sa descoperi. Hai sa-ti pun cateva intrebari, sa ne mai cunoastem:
    1-De ce iti place Sasuke?
    2-Ce iti place sa faci in timpul liber?
    3-Ai animale de companie?
    4-Care e cartea ta preferata? Dar autorul?
    5-Esti inalta?
    6-Vad ca ai scris " minna", iti place japoneza? Love it
    Cam atatea am gasit acum, abia astept sa-mi raspunzi si poate o sa ne postezi si noua vreodata un fic. Poate chiar o sa-ti placa si fic-urile noastre! Te pup si te salut. Xo.Xo. Kiss

Matabi
    Banat

Mesaj Scris de Matabi la data de Sam 4 Mai 2013 - 16:16

Kumiko-chan a scris:Buna si tie, Andreea! Smile Esti noua pe aici asa ca... : BUN VENIT! Big Hug Ma bucur ca ti-ai facut cont la noi pe forum. Si eu sper sa-ti faci multi prieteni, si pe mine, si sa te distrezi mai mult decat poti! Si eu m-am simtit excelent prima data si m-am acomodat in cateva zile, totul e asa interesant pe aici daca vrei sa descoperi. Hai sa-ti pun cateva intrebari, sa ne mai cunoastem:
    1-De ce iti place Sasuke?
    2-Ce iti place sa faci in timpul liber?
    3-Ai animale de companie?
    4-Care e cartea ta preferata? Dar autorul?
    5-Esti inalta?
    6-Vad ca ai scris " minna", iti place japoneza? Love it
    Cam atatea am gasit acum, abia astept sa-mi raspunzi si poate o sa ne postezi si noua vreodata un fic. Poate chiar o sa-ti placa si fic-urile noastre! Te pup si te salut. Xo.Xo. Kiss

Pentru inceput mersi de primirea calduroasa.

1.Pentru ca e misterios, puternic, frumos si imi place de el, adica totul, cu exceptia faptului ca a parasit Konoha.
    2. Sa ies afara, sa stau pe calculator si sa joc handbal.
    3. Nu, am avut un caine, dra nu-l mai am.
    4.As zice ca nu am o carte preferata, mai degraba o serie de carti, intitulata "Fortele raului absolut", iar scriitoarele mele preferate sunt Kelley Armstrong, creatoarea acestei colectii si si Stephenie Meyer, autoarea cartilor Twilight, da stiu, cam obsedata dupa SF, dra altceva nu suport sa citesc si ma obliga mama sa citesc ceva, deci Goo!
    5.Pia nu tsiu ce sa zic am cam 1,53-,1,54 la varsta de doisprezece ani,asta cam cum e?
    6. Da, imi place, iar din vara voi merge la cursuri.

O sa postez ficul, dar e postat si altundeva.

Reeah
    Ex Staff
    Ex Staff

Mesaj Scris de Reeah la data de Sam 4 Mai 2013 - 17:05

Bunăă! Bine ai venit pe forum! Sper să-ţi placă aici şi să te integrezi. Să-ţi faci mulţi prieteni, iar dacă vrei, şi pe mine. Nu uita să citeşti Regulamentul şi să iei la cunoştinţă regulile acestuia. Am câteva întrebări pentru a te cunoaşte mai bine.
    Ce gen de filme îţi plac ?
    Ce crezi despre Hitler ?
    Îţi plac biscuiţii ?
    Mănânci dimineaţa ?
    Te preocupă în mod deosebit aspectul tău fizic ?
    Cam atât, aştept să ne cunoaştem mai bine prin intermediul forumului. Îţi urez o zi bună! <3

Matabi
    Banat

Mesaj Scris de Matabi la data de Sam 4 Mai 2013 - 17:36

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] a scris:Bunăă! Bine ai venit pe forum! Sper să-ţi placă aici şi să te integrezi. Să-ţi faci mulţi prieteni, iar dacă vrei, şi pe mine. Nu uita să citeşti Regulamentul şi să iei la cunoştinţă regulile acestuia. Am câteva întrebări pentru a te cunoaşte mai bine.
    Ce gen de filme îţi plac ?
    Ce crezi despre Hitler ?
    Îţi plac biscuiţii ?
    Mănânci dimineaţa ?
    Te preocupă în mod deosebit aspectul tău fizic ?
    Cam atât, aştept să ne cunoaştem mai bine prin intermediul forumului. Îţi urez o zi bună! <3

Buna, Reeah!
    1. S.F, Horror, Comedie, Drama, Romante, cma toate as putea sa zicc.
    2. Sincer.. mi se pare dubios, dra si interesant.
    3.Da, cum sa nu!
    4. Cateodata, in timpul scolii nu prea am timp, asa ca mananc un sandwich in pauza de masa.
    5. Sincer,ma rpeocupa si mi-ar placea sa mai dua jos din kilogramele in plus,dar nu e usor, momentan fac sport, handball. Deci e bine.

Multumesc si as vrea sa fim prietene.

Skh
    Nou venit
    Nou venit

Sex : masculin

Mesaj Scris de Skh la data de Dum 5 Mai 2013 - 22:49

Buna,

De unde esti ?
    Un moment din Naruto care tea marcat ?
    Mda, carti SF [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine], seriale urmaresti ?
    E grav ... rap, hip-hop ? Zimi ce asculti din ro in detaliu te rog ... [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Matabi
    Banat

Mesaj Scris de Matabi la data de Dum 5 Mai 2013 - 23:38

Paaai.. sunt din Mures.
    Plecafea lui Sasuke din sat, cand s-a intalnit cu Sakura. A fost singurulmoment din tot anime-ulla care am plans si inca mai plang cand il vad.
    Culmea ca nu urmaresc seriale
    Pai... nu neaparat.. adica multe ascult,desi din ro ce ascult.. pai cam
    Alex Velea, Smiley, Connec-R, Corina, Akcent, Guess Wgo, Brighi, adica astai imi vin akm in minte, ca ascult si altii.

Mrs Anderson
    Membru
    Membru

Mesaj Scris de Mrs Anderson la data de Mier 8 Mai 2013 - 19:04

Buna, Andreea! Scuze de intarziere [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
    Imi pare bine de cunostiinta, numele meu este Marta.
    Si eu vreau sa fiu prietene, nu cred ca am ce sa te intreb caci cam am aflat ce ma interesa de la intrebarile celorlalte prietene de-ale mele. Sper ca ai citit regulamentul, este spre binele tau!
    Sper sa te distrezi, sa iti faci alti noi prieteni si cel mai important, sa te simti aici ca in a doua ta familie!
    te pup [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Acum este: Lun 27 Feb 2017 - 20:23