Contul membrilor cu numărul de mesaje postate (topicuri, comentari etc.) = 0, vor fi șterși de pe forum în următoarea săptămână.

Dragoste in amurg

Distribuiti
    Piticania Ta Dulce<3
    Nou venit
    Nou venit

Sex : feminin

Dragoste in amurg

Mesaj Scris de Piticania Ta Dulce<3 la data de Vin 3 Mai 2013 - 18:15

~Sakura~
    Alergam cat ma tineau picioarele in padurea deasa si plina de ferigi.Am simtit cum ma lasau picioarele si am cazut in genunchi.Era noaptea!Luna era pe cer si lumina codrul.
    Oare cat mai puteam rezista asa?
    Trebuia sa il gasesc!Nu putea fi prea departe!Era ceva pretios.Cineva care ma astepta in poiana.Am vazut apa sclipind in reflexia lunii.Era asa superba noaptea asta,dar nu si cand auzeam lupii,imi dadu un fior si m-am imbratisat stiind ca ma speriam degeaba.Inima imi batea de sa-mi sparga pieptul,iar eu stateam singura aici ca idioata in loc sa-mi continui cautarea.Sasuke nu putu fi prea departe,asa ca m-am ridicat tremurand ca varga.Se lasase frigul si eu nu aveam decat camasa mea de noapte alba pana la genunchi si cu picioarele goale.
    Lacrimile astea stupide dadeau sa imi curga neindemanatice ca doua margele pe obrajii mei moi si albi ca laptele.Ochii mei ca doua smaralde luceau din cauza lacrimilor si totusi nu le puteam opri.Nu am avut de ales asa ca am continuat sa alerg pana am vazut o silueta inalta,cu pielea alba ca creta,ochii rosii sangerii si parul negru ca carbunele pastrand aceeasi frumusete pe care o stiam din vise.Trebuia neaparat sa ii simt bratele in jurul meu si sarutul lui dulce.Nu putea fi sfarsitul...
    Nu!Nu era sfarsitul!Era inceputul a ceva frumos....
    El isi ridica o mana si si-o puse pe talia mea si ma mangaie.Isi lipi usor buzele de ale mele si ma saruta intens,in timp ce si eu i-am raspuns la sarut.
    Dar deodata visul se transforma usor in cosmar.Aparu un lup blond urias care urla plin de durere si se napusti asupra iubitului meu.Fix in acel moment m-am trezit transpirata toata,o transpiratie rece si tremuram!Mainile,picioarele,tot trupul imi tremura.
    Am incercat cat am putut sa ma stapanesc,sa imi revin fire.Fata mea era palida.Aratam de parca tocmai muream in orice moment.Mi-am dat cu putina apa pe fata si m-am sters cu prosopul.Lacrimile imi tasnira din ochi si nu le-am putut opri in niciun fel. Le-am lasat asa!Aa curga!Odata si odata trebuia sa se termine cosmarul asta.
    Inima mea fu parca taiata in doua.El in realitate nici nu se uita la mine si eu ca o fraiera inca visam la el.Trebuia sa inctez sa ma mai gandesc la el.
    Il iubeam!
    Asta fu singurul lucru pe care mi-l puteam spune in minte si nimic altceva.Trebuia sa imi vad de viata mea si sa nu mai vad sau sa aud,sau chiar poate sa ma mai gandesc.
    La fel ca in vis inima mea batea cu putere.
    Singura mea alinare era Naruto!Era evident cel mai bun prieten al meu,dar avea o iubita si chiar ma bucuram nespus de mult pentru el.O avea pe Hinata,care imi era ca o sora.
    Chiar in acel moment imi veni o idee stralucita.Ce ar fi fost daca As fi sunat-o sa ii cer un sfat in lagatura asta?Poate ma ajuta?
    De ce nu?
    Am luat telefonul si am format tremurand inca numarul Hinatei si am pus receptorul la ureche asteptand sa raspunda.
    -Buna,Sakura!
    -Buna,Hina,am spus eu smiorcaindu-ma mai mult.
    -Ce s-a intamplat?vru ea sa stie ingrijorata.
    -Am nevoie de tine sa imi spui............
    Pasila
    Scriitor
    Scriitor

Re: Dragoste in amurg

Mesaj Scris de Pasila la data de Vin 3 Mai 2013 - 18:52

E grozav! Abia asteptam sa-l pui Smile Si chiar daca e SasuSaku, m-am saturat de cuplul asta, mie tot imi place! Adica, de ce nu? E reusit, ideea nu prea stiu ce sa spun pentru ca e abia primul capitol si imi place tare mult inceputul. Si Hinata sa inteleg ca e prietena ei. Abia astept next, sa vad cum il face pe Sasuke sa se intragosteasca de ea si cum o sa evolueze actiunea Love it si da, mai ales ce o sa se intample. Abia astept sa aflu asta pentru ca nu ma pot gandi la nimic, esti prea imprevizibila. Love it Sa ma anunti de next te rog ca sa nu fiu o intarziata precum mi-e obiceiul. Xo.Xo. Kiss
    Reeah
    Ex Staff
    Ex Staff

Mesaj Scris de Reeah la data de Sam 4 Mai 2013 - 7:34

Bună, draga mea! Mă bucur să văd că ai postat şi tu un fic. Am fost curioasă să văd cum scrii şi am intrat. Este primul fic ? Pentru că nu se prea vede, adică ai avut o descriere care pe mine nu m-a plictisit şi mi-a plăcut extrem de mult întâlnirea cu vampirul şi cu vârcolacul - vârcolac era, nu ?. Scrii foarte bine. :x
    Totuşi, ce-i cu acel vis ? Sau ea ştie că Naruto, prietenul ei cel mai bun, este vârcolac sau băiatul la care visează vampir ? Dacă nu, atunci de unde visul ?
    Îţi pot da un sfat ? Apasă space după semnele de punctuaţie. O să vezi că textul va fi mult mai uşor de citit şi estetica se va îmbunătăţi.
    Aştept capitolul următor, spor la scris şi multă inspiraţie! Kiss
    Felly-Chan
    Donator
    Donator

Mesaj Scris de Felly-Chan la data de Sam 4 Mai 2013 - 9:00

Hey hey Big Hug !
    Am ajuns si eu pe aici dupa prea mult timp nervos .
    Prima data cand am citit ficul nu prea am inteles multe What? si l-am recitit de mai multe ori Laugh si pana la urma am realizat Think ca m-am indragostit Love de acel vis al Sakurei! Este...wow! . M-ai lasat fara cuvinte... Love it
    Sunt totusi dezamagita ca acest capitol a fost prea mic !
    P.S.: Anunta-ma cand pui next-ul! Heart
    Piticania Ta Dulce<3
    Nou venit
    Nou venit

Cap II

Mesaj Scris de Piticania Ta Dulce<3 la data de Dum 5 Mai 2013 - 16:19

-Am nevoie de tine sa imi spui cum sa scap de cosmaruri!
    -Sakura....Cum poti sa iti explic?Habar nu am!
    Mi s-a pus un nod in gat.Am inghitit in sec.Ce as fi putut sa ii mai spun?Mi s-a facut greata.
    Am simit cum mi se pune in junghi la inima.Parca fusese taiata in doua de o sabie.Lacrimile imi siroiau pe obraji ca margelele.Am inchis telefonul fara sa imi iau la revedere si m-am ridicat tremurand ca varga.
    Sentimentele mele erau ranite.Nu le puteam schimba,era complicat.Aveam nevoie de cineva sa imi aline durerea de pe suflet,era ca si cum gandurile mele nu ar fi fost ranite.Tocmai imi veni o idee!
    Temari,cea mai buna prietena a mea se duse la cumparaturi.Adora mallurile.Nu o contraziceam.
    Am luat-o spre canapea si am luat telefonul meu Blackberry roz inchis si am tastat repede numarul ei si am sunato.
    Am asteptat nerabdatoare sa raspunda,apoi se auzi o voce groasa si bolnavicioasa:
    -Hei!!
    -Ce s-a intamplat cu vocea ta?am intrebat eu suparata
    -Ma simt rau....Ma dor oasele.Toate!
    Ce o fi cu totii?Titi se simteau rau?Era vreo epidemie?
    Sincer,daca ma gandeam mai bine,incepeam sa ma simt si eu rau.Imi venea o stare de greata.Capul ma durea si ma lua o ameteala mai sa imi vina sa lesin.
    M-am asezat incet si mi-am pus o mana pe cap de parca mi-as fi putut opri singura durerea.
    Deodata am auzit o bataie in usa.Am alergat pana la usa si am deschis.
    Era Naruto!
    -Buna,Sakura!
    -Buna,Naruto!Ce cauti aici?am intrebat socata.
    Era ceva in neregula cu el.Era alb ca hartia,tras la fata,niste urme vinetii sub ochi.Avea o privire care ma facu sa ii pun o mana pe piept si sa il imbratisez.Mi se facu mila de el asa ca l-am strans in brate cu capul rezemat de pieptul lui.El isi ingropa fata in parul meu si cu o mana ma mangaie pe cap.
    -Ce s-a intamplat cu tine?am intrebat aproape plangand
    -Multe,spuse el trist.
    -Te rog,spune-mi....Te pot ajuta cu ceva?
    -Of,Sakura,spuse el nerabdator.
    Respira incet si pe urma spuse:
    -Pai,de unde sa incep....Dupa ce ai vorbit cu Hinata,a facut,ei bine....
    Mai avu putin si plangea.Mi se rupse inima in doua din nou.
    -A lesinat.....Parca sa invartea camera cu ea si apoi a .....a....
    -Ce s-a intamplat?am spus eu plangand de-a binelea acum si am sarit din nou in bratele lui .
    -Nu stiu cum sa iti explic,e greu.
    -E in regula,te inteleg...Daca nu vrei sa zici,nu ma supar.
    -Nu!Nu e asta!E sentimentul asta ciudat de vina,e si vina mea......
    -De ce?
    -E greu......Foarte greu,spuse cu privire aplecata spre covor.
    Am putut vedea lacrimile curgand don ochii lui albastri de culoarea marii uitandu-se apoi la mine.I-am masat spatele si l-am strans din nou in brate si l-am sarutat pe obraz.
    -Nu fi trist...Nu cred ca e vina ta.Tu nu te dai niciodata batut.Am incredere in tine,am spus mangaindu-i obrazul.Esti cel mai bun prieten al meu,te inteleg si stiu ca o iubesti mult.Stiu ca suferi...Simt asta...
    De data asta,el ma stranse in brate ca si cum as fi fost copilul lui,si el parintele.
    Nu am comentat!Am stat in bratele lui exact ca un copil care tocmai isi gasise tatal.Naruto intotdeauna il simteam ca pe un tata.Ma proteja tot timpul,cum o proteja si pe Hinata.
    Nu mai aveam de gand sa il las asa trist.Nu mai suportam....
    -Naruto.....
    -Da,Sakura?Ce s-a intamplat?intreba el serios.
    -A venit cineva,am spus jucausa.Nu o sa iti vina sa crezi!
    -Cine?intreba dandu-si ochii peste cap.
    M-am uitat urat la el apoi am spus:
    -Hinata,Naruto,am zis eu zambind de data asta.
    El ramase socat la auzul acestor vesti.Nu mai avea grai.Ramase asa un moment dupa care isi scutura capul.
    -Fii serioasa!spuse el sarcastic acum.
    -Nu glumesc,Naruto Uzumaki!
    Acum ma enerva la culme.M-am grabit spre usa si am deschis-o.Era chiar ea!Hinata!
    -Hinataaa!am strigat eu ca disperata sarind in bratele ei.
    Ceva era ciudat!De ce ii ardea pielea in halul asta?O fi avut febra?Oare era si ea cu epidemia asta?
    -Esti bine,Hina?am intrebat eu.
    Se uita la mine de parca as fi innebunit ridicand-si o spranceana apoi ranji cu toata gura.
    -Ma simt perfect!Tare!De ce?
    Am ramas gura casca.Nu-mi venea sa cred.
    Ea rase de expresia mea.
    -Unde e Naruto?
    -E si el pe aici....
    Asta fu tot ce am putut spune.Am ramas ca o proasta uitandu-ma la ea.
    Traversa camera si se aseza langa Naruto.Il mangaia pe spate.El isi ridica privire mai nevenidu-i nici lui sa creada ce vedea in fata.
    O lua in brate si o saruta cu mult entuziasm.Eu stateam si ma uitam fericita,dar si in acelasi timp trista.Oare unde imi era printul?Sau mai bine spus vampirul meu?
    Deodata imi pica fisa si l-am intrebat pe Naruto:
    -Naruto,ai auzit ceva de Sasuke?
    Nu avea nicio reactie.Nici pe chipul lui angelic nu puteam citi vreun raspuns sigur.
    Am oftat si m-am asezat pe fotoliu cu capul in genunchi plangand.
    Amandoi se apropiau de mine si ma imbratisara spunandu-mi ca totul va fi bine si ca va veni peste trei zile.Asta se presupunea ca era o veste buna,asa ca fara ezitari am fost nevoita sa astept fara alte plansete.
    Reeah
    Ex Staff
    Ex Staff

Mesaj Scris de Reeah la data de Dum 5 Mai 2013 - 17:48

Bunăă! Îţi mulţumesc pentru anunţ! A fost un capitol foarte frumos, însă, îţi dau un sfat, încearcă să nu te bazezi atât de mult pe dialog. Oh, nu ştiu ce s-a întâmplat, aveam impresia că asupra lor persista o vrajă. Prima dată când l-am auzit pe Naruto, am crezut că el o să spună că Hinata a murit, când colo, Hinata era la uşă. :]] A fost şi un pic amuzant şi mi-a plăcut.
    Aştept capitolele viitoare, spor l ascris şi multă inspiraţie!
    Pasila
    Scriitor
    Scriitor

Mesaj Scris de Pasila la data de Lun 6 Mai 2013 - 23:22

Trei zile? Eu n-as putea astepta atata timp stiind ca o sa se intample ceva. Laugh Si wow, de ce i se par cu totii bolnavi? Si de ce e si ea bolnava? Hm.... si eu, ca Reeah, m-am gandit la varianta cea mai rea, ca Hin a murit Neutru Dar ea era la usa si ma si mir ca n-a ras de ei. Laugh Si da, si eu am obseravat ca e cam multisor dialog, si te-as ruga ceva. La inceputul capitoului sa spui ceva " Capitolul Y " , macar. Sa nu incepi asa direct, Kiss . In rest, abia astept sa aduci next ca sa-mi pot satisface vocea interioara cu raspunsuri la cateva intrebari, sa vad mai ales ce o sa se intample si cum o sa fie Sasu. Sa ma anunti de next, sa nu uiti Kiss Si tu sa nu astepti trei zile ca sa-l pui, te roooog! Love it Xo.Xo.
    Piticania Ta Dulce<3
    Nou venit
    Nou venit

Mesaj Scris de Piticania Ta Dulce<3 la data de Sam 11 Mai 2013 - 12:54

cap III

Mai era o zi de asteptat.Sasuke trebuia sa vina.Naruto si Hinata mi-au zis asa.Dar daca oare nu vine?Daca au zis asa doar
    ca sa ma calmeze?
    Trebuia sa aflu adevarul!Nu putea fi prea departe!
    M-am dus cu Temari la mall pentru ca se vindecase repede si putea sa vina.Cu ocazia asta ma mai invioram putin.Mai ieseam din carapacea mea.
    Drumul fu linistit.Singurul lucru care se auzea era muzica.Era trupa Muse cu piesa Neutron Star Collision.In timpul asta incercam sa imi aduc aminte daca imi placea rockul.Ciudat!Parca eram un monstru.Creatura dinauntrul meu ma anunta ca era foarte furioasa si vroia sa iasa afara.
    Temari ma privea pe furis de parca i-ar fi fost teama sa nu lesin imediat.
    -Arati groaznic,stii?intreba ea cam iritata.
    -Nu e nimic!Voi fi bine,iti promit.
    Rasufla usor si se uita ingrijorata la mine.Chiar ii pasa!
    Isi puse o mana usor pe umarul meu si ma linisti din priviri.Eram asa o depresiva.
    -Uite,incepu ea trista,ma simt aiurea cand te vad asa.Nu stiu cum sa zic,incerca sa isi aleaga cuvintele.Arati ca naiba,oricum.Nu pot sa zic ca arati exceptinal,pentru ca nu arati.Stiu ca esti trista ca a plecat.Nici macar nu te priveste direct,Sakura.E un fraier el.Nu ar trebui sa fii asa despresiva.Te inteleg si stiu cum e pentru tine.Il iubesti ca pe ochii din cap stiu,dar Sakura,tine minte un lucru pentru mine.
    -Ce lucru?am intrebat eu.
    Daca ea ma proteja de ceva rau?Ar fi trebuit sa incep de acum sa ii ascult sfatul?
    Poate ca da!
    -Faza e ca.......Esti ca o sora pentru mine si vreau sa te protejez.
    -Sa ma protejezi de ce?E ceva rau?
    Rase amar.
    -Nu stiu daca e momentul potrivit sau sunt eu persoana care trebuie sa te avertizeze de pericolul in care esti bagata daca ai fi cu el.Asta nu e lumea chiar normala.E ceva mai mult de atat.
    Ma uitam nehotarata la ea.Ce tot incerca sa spuna si nu reusea?

Am incercat sa ma calmez cat am putut.Ma uitam in continuare la ea.Arata goaznic.Clar era ceva de care trebuia sa ma tem.

- E totul in regula,am spus eu cu respiratia taiata,nu trebuie sa zici acum,daca nu vrei.Nu ma supar,serios.

-Poate ai dreptate,spuse ea incercand sa respire incet.Hai sa ne plimbam putin.Nu strica.

Clar ceva o irita in privire cu vampirul meu.Oare ce?Era ceva grav?

Am intrat in magazin fara sa mai scoatem un cuvant.Eu ma simteam de parca as fi fost pe punctul de a lesina.Abia ma mai tineam pe picioare.Dar cineva ma prinse.Era un baiat cu pielea alba ca zapada,parul negru,bretonul intrandu-i in ochi si ochii negri ca smoala.

Era el!Era Sasuke!Dar cum?

-Hei! Ai si tu grija,spuse el enervat.

M-am uitat imbufnata la el.Nu se schimbase deloc. Nu ma asteptam la vreo schimbare.Era acelasi Sasuke care il stiam de ani buni.Un Sasuke rece,grosolan si misterios,care il facea sa para foarte atractiv.Dar evident eu nu eram buna pentru el.Lucru care ma deranja tare ca imi veni sa inlacrimez fara sa observ.

Continua sa se uite la mine acum cu o privire plina de mila,in timp ce eu il priveam cu ochii mei verzi ca smaraldul plini de lacrimi neastamparate.Imi sterse lacrimile cu varful degetului.Ma uitam la el si observam ca deschise gura sa ma intrerupa ca si cum si-ar fi dat seama ca voiam sa zic ceva.Ma lua si ma stranse in brate si ii ingropa fata in parul meu.

-Imi pare ca te-am facut sa suferi,spuse el cu o voce catifelata.

Nu m-am mai uitat la el.Stateam cu capul pe pieptul lui ca sa aud niste batai de inima care nu se auzeau.Mainile ii erau reci si ochii ii prindeau o culoare de caramel care imi rupea inima.Erau asa profunzi ca ma pierdeam in ei.Ar fi trebuit sa imi scutur capul ca sa revin la realiate.Parca era un vis,nu un cosmar.Aveam in fata exact ce imi doream.Nu vroiam ca ceva sa ne mai departa in momentul asta.

Creatura din sufletul meu se diminuase.Parca nu mai exista.Era clar un curs nou al vietii mele de dinainte ca el sa fi plecat.
    Pasila
    Scriitor
    Scriitor

Mesaj Scris de Pasila la data de Sam 11 Mai 2013 - 13:20

Vaaaai, ce capitol emotionant! Chiar mi-a placut Love it Nu ma asteptam sincer ca Sakura sa dea tocmai de Sasuke la mall. Am ramas ceva de genul " Poker Face" Neutru Dar apoi m-am bucurat ca el a luat-o in brate si i-a spus asa dragut ca ii pare rau ca a facut-o sa sufere, parca il si auzeam Laugh. Oricum, nu stiu cum ai facut, dar parca am simtit si eu imbratisarea aia neasteptata. Si la sfarsit, Sasuke a facut ca acea "creatura" sa se diminueze, nu? Adica, aparitia lui a facut asta. Zic si eu.... si uf, bine ca m-ai anuntat pentru ca ar fi durat ceva sa-mi dau singura seama ca ai pus next Laugh Sa ma anunti si data viitoare, pentru ca abia astept next, trebuie sa mai vad momente de genul Kiss Te pup draga, Xo.Xo. Kiss
    Piticania Ta Dulce<3
    Nou venit
    Nou venit

Mesaj Scris de Piticania Ta Dulce<3 la data de Sam 25 Mai 2013 - 12:24

~ Cap IV~
    Toata viata mea avea sa fie una frumoasa datorita iubirii mele fata de baiatul visurilor mele,cu parul negru ca carbunele,ochii negrii inlocuiti
    de unii  de culoarea caramelului.Era  asa de frumos incat il puteam asemana cu un  zeu,spre deosebire de mine care aratam comuna pentru o  fiinta umana ca mine.Eram total dezgustata.M-am strambat in sinea mea.Aveam  sa fiu o batrana ridata langa un zeu cu o  frumusete de nedescris,dar nu vroiam sa il zapacesc cu asta.
    Era exact ca un print care veni sa isi salveze printesa.Viata asta era ca un basm.
    -E totul bine?intreba el ingrijorat.
    Nu  am spus nimic.Doar m-am  uitat la el.Ma uitam  ca o proasta la el.Am rasuflat cu teama ca in  orice  moment as putea sa il  pierd  din nou.
    Mi-am  scuturat capul  stiind ca asta nu se va intampla,ci doar ca eram  eu speriata de asta.
    Mi-am pus ambele maini la piept ca si cum as fi simtit din nou monstrul  in pieptul meu.Am  simtit cum  lacimile asta stupide imi curgeau din ochi neindemanatice ca doua margele.
    Parca mi se repeta visul,sau cosmarul mai bine zis,cand varcolacul cu blana aurie se napusti asupra iubitului meu vampir.
    Am sarit in bratele lui Sasuke plangand exact ca un copil mic.Nu ma mai puteam opri si nu imi mai puteam potoli lacrimile alea nenorocite.
    -Gata,nu mai plange,ma linisti el mangaindu-ma pe cap,o sa fie totul  bine.Iti jur ca va fi  totul bine.
    -E in  regula,te cred.....
    -Asta e bine,rase el puternic,ma asteptam  sa fii nervoasa,si ce primesc in schimb,plansete si sarutari.Ce chestie!
    -Mai   taci,l-am  tachinat eu inca plangand.Sa nu imi mai faci asta niciodata,dar niciodata.
    -Promit,spuse el.Promit ca nu  te voi parasi sau sa te ranesc.
    -Asa mai merge,am  spus eu incercand sa rad,dar iesi mai mult o smiorcaiala.
    El  rase de reactia  mea,iar eu m-am strambat la el,dar ma bufni rasul.
    In  sfarsit  totul revenise la normal.Clar era cea mai frumoasa zi din viata mea.Nu aveam  de gand sa uit faza asta.Nu ma alergam in  padurea deasa,plina de ferigi.
    Eram aici!In mall cu dragostea mea!
    -Vrei sa te aduc acasa?ma intreba el.
    -Nu si daca nu vii si tu cu mine ca sa ma  asigur  ca nu ma parasesti,am zis eu hotarata.
    -Deci,sa presupun ca o sa avem o seara numai a noastra,suna bine,spuse el zambind strengareste.
    Am zambit si eu la randul meu.
    Ne-am  dus in masina lui,eu stand la portiera pasagerului,ca de obicei.Nu se schimbase nimic la stilul lui de condus.Conducea exact ca inainte.
    M-am  uitat atenta unde ma ducea.Era acasa la mine.
    Cand se facuse seara asa de repede?
    Am intrat in casa si am aprins lumina de pe hol.Era asa pustiu.Parintii mei nu mai  erau,eu eram singura.Macar aveam  intimitate.
    Isi puse mainile dupa umarul meu si se uita si el.
    -Nimic schimbat!
    -Ce te asteptai sa vezi schimbat?am intrebat ofensata.
    Rase din nou de reactia mea.
    -Nu am avut de gand sa ma transform in monstru,cat ai plecat.
    Se apropie de mine si ma saruta cum  numai el stia.
    I-am raspuns la sarut,si din sarut intelesesem ca nu avea sa ma mai paraseasca.Mi-am asezat bratele dupa gatul lui si l-am  sarutat in continuare.
    Acesta era un moment  care preferam  sa nu  il  opresc.
    M-am dat la o  parte  rosie in obraji.Nu  mai fusesem  niciodata  asa  timida  cu el.Poate  era din cauza revederii?
    Mie nu  imi pasa,sincer.Il  iubeam  mult.Nu  imi  pasa daca  era  vampir.
    -E totul bine? intreba el  ingrijorat.
    -Nu,totul e bine,am  spus  eu zambind.
    Nu  vroiam  sa il  ingrijorez,asa ca m-am apropiat mai  tare  de el.El  ma trase putin  zambind  strangareste si spuse:
    -Fii cuminte...
    -Ce n-am facut  bine?am  intrebat iritata.
    El  rase de reactia mea  de parca cine stie  ce as fi facut,dar in fine.
    -E  prea periculos  pentru  tine.
    -Dar eu  iubesc pericoul....
    Rase din nou  si  asta imi spuse ceva.Era  oare  ce  imi zicea visul?Ca  era vampir si incerca  sa se controleze?
    M-am  indepartat imbufnata si  mi-am incrucisat mainile la  piept.
    -Sasuke?
    -Da,Sakura?Ce este?
    M-am  tot  abtinut  sa imi  tin gura,dar  de  data asta  sigur nu mai  puteam rezista.Era  ceva  care ma nelinistea.Nu ma  speria,ci doar ma  ingrijora.
    -Esti  vampir!
    Nu  era o intrebare.
    -Ai  dreptate,afirma el dand din  cap.
    M-am  apropiat usor si l-am imbratisat.Aveam doua variante:ii dadeam  din sangele meu sau ma  transforma direct.Dar asta  sigur avea sa il supere. Pana la urma se straduia sa nu imi  faca rau si uram asta.Vroiam sa ma transforme macar scapam de un pericol.
    -Ar  fi  trebuit  sa imi  spui,am  spus eu  trista.Nu  imi era  teama de tine.Nici acum  nu ma tem.
    Isi  ridica privirea nedumerita catre mine.Se apropie cat de mult putea sa ma lua in brate si ma saruta.
    -Imi  era  frica  ca o sa te ingrozesc...
    -Te-ai inselat evident,am spus razand.
    El  afisa zambetul care il adoram,dar in momentul  acesta nu ma ajuta cu nimic.Ma simteam  ca o idioata.
    Nu imi placea sa vad  cum se chinuia.Mi-am desfacut gulerul cat de  tare am putut lasandu-mi gatul alb la vedere.
    Piticania Ta Dulce<3
    Nou venit
    Nou venit

Mesaj Scris de Piticania Ta Dulce<3 la data de Sam 15 Iun 2013 - 14:10

~Cap V~
    El se uita lung la mine.Am ramas incruntata.Nu  era corect.
    -De  ce faci asta mai exact?intreba el.
    -Pentru  ca se vede  dupa ochii  tai  ca nu  te-ai  hranit,am mintit eu ca o  lasa  ce eram.
    El  se  simti  oarecum stanjenit,la fel ca mine.Dar nu suportam  sa-l vad suferind in  halul ala.El  se apleca putin  cu colti  la gatul meu,dar  se opri.
    -Ce s-a intamplat?am intrebat eu speriata.
    -Nu  pot s-o fac....
    -Ba poti  s-o faci,am incredere in tine. Stiu ca poti.
    De data asta isi infipse coltii in  gatul  meu. Ciudat! Unde  era provocarea?De  ce nu simteam nicio durere?
    Am  stat intinsa in pat asteptand sa se termine masa.
    Lumanari aprinse stateau pe noptiera.Camera me rosie stralucea in luminile flacarilor si undeva,fara sa observ,era o panza de paianjen.Asta ma cam speria putin.
    In timp ce Sasuke imi  bau si ultima farama de sange care il mai aveam,mi s-au inchis ochii si inima incepea sa bata incet.

~Sasuke Pov~
    Incercam  din rasputeri  sa nu o  ucid,dar nu mai puteam  opri asta.Cand am vazut ca nu mai deschise niciun ochi,i-am muscat fiecare particica din corp de la maini pana la picioare.Nu se clinti deloc.
    Am  asteptat sa vad daca se intampla macar ceva.Ii puteam auzi inima de la distanta.Oare cat avea sa dureze asta?
    Cum putea sa fie asa frumoasa chiar si asa?Inca respira.Mi-am aplecat urechea la pieptul ei sa ii mai aud inima.
    Ceva era ciudat   insa. Inima ei incepea sa bata cu putere pentru o  fractiune de secunda.Trasaturile ei incepura sa se schimbe.Veninul din sangele meu  incepea sa ii pulseze in piele.Inima incepu din nou sa bata incet.Fata ei frumoasa deveni alba ca laptele,buzele ei devenira mai pline si  rosii  in timp  parul ei mai crescu la fel de mult,oasele nu se mai vedeau asa de tare in timp ce revenea la forma ei jumate umana,dar pentru totdeauna nemuritoare.Pieptul ei tresari usor dupa care se relaxa incet.Era chiar mai frumoasa decat atunci cand era doar o finta umana.Era exact ca o zeita.
    Tot ce avea pe ea  acum era  o rochie neagra care ii schimba infatisarea,dandu-i  un aspect de vampirita.O  nou-nascuta.
    Ar trebui sa am grija sa nu o las de capul ei fiind insetata sigur dupa asta.

~Sakura Pov~
    Mi-am deschis usor ochii si ceva era ciudat .Nu imi mai simteam  inima batand si nu mai  roseam ca de obicei,ata era un lucru bun pentru mine.
    M-am ridicat din pat,si am  pasit incet catre oglinda.Eram chiar frumoasa.Aveam pielea alba  ca marmura,ochii  rosii  ca sangele.Aratam ca o zeita,langa vampirul meu.M-am apropiat  de el  imbratisandu-l  la fel  de tare cum ma strangea si el.
    L-am  impins in pat si m-am asezat langa el incepand sa-l sarut si sa umblu  cu mana la nastrurii  camasii lui.
    El  imi rupse rochia lasandu-mi pielea dezgolita.Momentul care il asteptam demult.Nu  mai trebuia sa astept nimic.I-am rupt si eu  camasa umbland cu mana pe muschii  lui.El  ma magaia pe spate in timp ce eu  continuam sa il sarut evident,entuziasmata  ca nu mai era niciun percol la care sa ma astept.
    Reeah
    Ex Staff
    Ex Staff

Mesaj Scris de Reeah la data de Lun 17 Iun 2013 - 16:00

Bună! Îmi pare rău că am ratat câteva capitole. Mă bucur că Sasuke s-a reîntors, a şi transformat-o, iar acum sunt pe cale de a avea prima noapte de amor. Mă bucură că pot citi uşor şi cu multă plăcere ceea ce scrii. Aştept capitolele viitoare, spor la scris! Kiss
    Piticania Ta Dulce<3
    Nou venit
    Nou venit

Mesaj Scris de Piticania Ta Dulce<3 la data de Lun 17 Iun 2013 - 17:50

~Cap VI~
    -Cum  te simti?intreba el.
    -Minunat,am pus eu .Nu  minteam. Chiar fusese frumos,din punctul meu de vedere.
    M-am fatait incercand sa gasesc o pozitie confortabila. Mi-am pus capul pe pieptul lui , uitandu-ma lui ochii lui aurii ca de topaz.
    Macar aveam aceeasi temperatura si nu mi se mai zbarlea pielea ca de obicei. El era toata viata mea,sau poate chiar acum,vampir. Il iubeam de cand eram mica si nu aveam de gand sa renunt la el de dragul altora.
    -La ce te gandesti?intreba el. Esti  ingrijorata de ceva? Parea ingrijorat.
    -Ma gandeam la viitorul nostru,am spus eu dand din umeri. Nu o sa fie nimic sa ne desparta. I-am luat fata in ambele maini si l-am sarutat cat de pasional am putut.
    M-am asezat in  poala lui sarutandu-l si jucandu-ma cu parul lui. El imi  raspunse la sarut foarte entuziamat.Si el dorea ca eu sa continui.
    Am oprit unpic  sarutul   uitandu-ma putin ingrijorata. Ceva nu  era in  regula cu zambetul  lui. Zambetul acela smecher nu i se citea in ochi.
    M-am dat de pe el cu ochii umezi de lacrimi. De ce oare nu se bucura si el. Am ramas cu spatele imratisandu-ma singura.
    El se ridica si  ma lua in brate si ma saruta pe gat.  Nu ma convingea deloc.
    -Sakura,e totu' bine?
    Am ramas cu spatele la el incercand sa alung cosmarurile pline de dureri  de cand era plecat. Se trase mai aproape de mine si am simtit atingerea catifelata de care imi era dor.Imi lua mana si mi-o saruta de sus pana jos. Ce iubita mai eram si eu?
    M-am intors cu fata la el si l-am sarutat ca si cum nu aveam sa-l mai las in pace. Era tot ce doream. Pe el si pe  nimeni altcineva. Eram doi nemuritori si puteam trai o eternitate.
    Imi   facu cu ochiul si se apleca pana la noptiera sa ia o cutie mica neagra. se ridica in genunchi si imi lua mana dreapta .
    Deschise  cutiuta neagra de catifea si se uita la mine.
    -Sakura Haruno,vrei sa fii sotia mea?
    Mi-am pus ambele maini la gura uimita,dar si bucuroasa.Nu se putea asa ceva. Era imposibil!
    Ce puteam spune altceva decat:
    -Daaa!am strigat eu sarindu-i in brate. Vreau sa fiu sotia ta!
    -Pentru o eternitate?intreba el ranjind.
    -O vesnicie,am reusit sa soptesc.
    Nu puteam crede ca aea sa se intample asta. Tocmai mie?
    -Te iubesc,a spus el. Te voi iubi o eternitate,orice s-ar intampla. Nu o sa las pe nimeni sa iti faca rau.
    Cuvintele acestea  ma lasara muta.
    -Esti trista?
    Cea mai idioaa intrebare!
    -Nu,nu sunt suparata.......Sunt cea mai fericita femeie de pe lumea asta.
    Am sarit in bratele lui plina de lacrimi,evident. Cel mai frumos lucru care mi se putea intampla. Acestea erau lacimile de bucurie.

Ultima editare efectuata de catre Sakura_Pinky16 in Lun 24 Iun 2013 - 12:43, editata de 1 ori
    Reeah
    Ex Staff
    Ex Staff

Mesaj Scris de Reeah la data de Lun 17 Iun 2013 - 18:23

Bună! Mă bucur să văd că Sasuke a fost atât de dulce cu ea. Bravo! Mă bucur să văd că ai trecut peste acea scenă, e mult mai plăcut după părerea mea.
    Hmm, a cerut-o de soţie? Nu mă aşteptam să se întâmple aşa repede. Mulţumesc de anunţ, să aduci next-ul repede! Spor la scris şi multă inspiraţie! Kiss
    Piticania Ta Dulce<3
    Nou venit
    Nou venit

Mesaj Scris de Piticania Ta Dulce<3 la data de Lun 24 Iun 2013 - 13:31

~ Cap  VII~
    Urma  sa fiu nevasta unui vampir,frumos  ca un zeu.Acum eram si eu un vampir.
    M-am ridicat din pat cu o sete ciudata. Aveam  nevoie sa ma hranesc. Ma uitam la Sasuke. El avea inca ochii de culoarea topazului,in  timp  ce ai mei erau intunecati. Aveam acelasi urme de vanatai sub ochi.
    Am iesit usor din casa ducandu-ma cu noua mea viteza in padure cautand de hrana.
    M-am ascuns dupa niste copaci  batrani stand la panda. Dincolo  de lac era o caprioara foarte frumoasa,dar si foarte apetisanta. Mi-am lins buzele pofticioasa asteptand sa se apropie  cat mai tare.
    Am auzit niste pasi si  Sasuke era in spatele  meu.
    -Esti  la vanatoare? intreba el  zambind strengareste.
    M-am apropiat  de el si l-am sarutat scurt  dupa care mi-am continuat  vanatoarea.  Am refuzat sa beau sangele uman  asa ca m-am apucat  de regimul  nostru.
    Moartea era frumoasa,dar  viata de vampir si mai si. Aveam  sa traiesc o vesnicie cu sotul meu.
    Deodata am auzit un urlet  trist. Nu  era posibil! Trebuia sa caut lupul  acela  trist. Lupii si vampirii erau dusmani de moarte. Oare cel mai bun prieten al meu era varcolac?
    -Naruto......
    -Sakura, ce s-a  intamplat? intreba Sasuke ingrijorat.
    -Ma tem pentru Naruto....
    -Ce  e  cu el?
    -Daca el este  varcolacul din visul meu? Dinainte ca tu sa te fi intors?
    -Cu  atat  mai  putine motive de care  sa ne ingrijoram,spuse el mangaindu-mi obrazul.
    M-am uitat in ochii lui atenta. Prietenul  meu cel mai bun avea sa ma omoare sigur. Trebuia sa opresc  razboiul. Nu puteam lasa lucrurile asa.
    -Trebuie sa il  oprim, am  spus eu  incercand sa par rece.
    -Nu putem face nimic,spuse el  indiferent.
    -Sa nu mai vorbesti  asa niciodata,am spus eu dura .
    Nu mai spuse nimic. Asta ma enerva la culme. Daca cineva imi zicea ca ceva nu se putea,luam foc. Doua lacrimi,ca margelele imi curgeau  pe obrajii mei tari ca  piatra.
    -Vorbim mai  tarziu,am spus eu  nervoasa.
    M-am dus cu viteza in adancul padurii  cautandu-mi cel  mai  bun prieten al  meu.Nu  il  puteam lasa sa  sufere. Ne  cunoasteam de mici,asa  ca  nu  suportam sa-l vad  suferind.
    Vantul  batea si  parul  meu  lung imi  era  ca un bici. Am alergat  cat  de  repede mi-a permis  viteza . Setea imi facea  rau si ma  slabea.Picioare mele lenese nu  vroiau sa tina pasul cu mine.
    Undeva ,exact  langa lac,era  un lup  imens  si blond. Era lupul din visul meu.
    Se ridica brusc si se uita in directia mea  cu  ochii albastrii sclipindu-i de  lacrimi. L-am privit cu o fata ingrijorata. El  imi studie chipul  lung  dupa care  se  aseza din nou,semn ca era in regula.
    M-am  apropiat  lasandu-ma pe  genunchi  si masandu-i gramada de blana aurie. El tresari. Uitasem ca eram rece.
    Deodata un gand  imi dadu fiori.
    Hinata......Unde era? Nu putea  sa fi disparut! Imposibil! Nu!
    -Naruto.....Ce  s-a intamplat?am  intrebat  eu ingrijorata.
    El isi apleca capul  pe obrajii  mei  si se odihni. Ii  simteam lacrimile curgand  ca  o cascada.  Sufererea mult. Puteam citi expresia dupa fata lui si simteam o puternica vointa de a-l proteja.
    -Nu sport sa te vad suferind in halul asta.
    El aproba din cap si l-am mangaiat din nou cu afectiune. Era trist!
    Se  auzi  dincolo de ferigile inalte,un urlet  de suferinta,la fel ca al  lui Naruto. Dintre tufisuri aparu un lup  urias  negru,cu reflexe  de un albastru  inchis. Ochii lupului erau  lila.
    Acei ochii si privirea imi era cunoscuta.
    Era Hinata! Dar  cand devenise ea varcolac? Naruto si Hinata erau varcolaci. Varcolacul  Hinata incepu  sa ma maraie dar  se opri  uitandu-se la detalii. Sigur ma  recunoscuse dupa privire.
    M-am uitat  lung  la  ea. Avea o  privire feroce  care ma ameninta ca avea sa  ma doboare  imediat.
    Naruto sari  in apararea  mea. M-am facut mica  in spatele lui asteptand atacul din partea  Hinatei. Voia sa ma omoare pentru ce devenisem. Ce aveam sa fac?
    Nu  le  puteam citi  gandurile, dar  ei   sigur puteau. Cred ca decideau daca  era mai bine sa traiesc sau sa mor?
    Nu! Naruto  nu  m-ar  fi  omorat niciodata! De  ce eram asa o  proasta? Trebuia  sa gandesc pozitiv. Totul depindea si de  mine.Aveam sa le  dovedesc  ca nu le voi dezvalui secretul si ca  imi faceam griji  pentru ei.
    Hinata gafaia usor si se  aseza comod. Se  uita  la  mine  atenta. Isi puse capul pe labe  si inchise ochii.
    Am rasuflat usurata ca nu aveau de gand sa ma omoare. Moartea nu ma astepta din nou. Aveam sanse sa traiesc vesnic  ca si cum as fi fost om. Nu imi mai   faceam   griji. Eram fericita ca Naruto era de partea mea si nimic nu ma mai deranja.
    Cei doi lupi se ridicara  si se uitara la mine. Ii priveam la randul meu serioasa.
    A fost tot ce  am putut face.Ei plecara si am ramas singura.
    Singura!
    Hrana  veni din ce in ce mai aproape.O simteam. Caprioara statea  ascunsa   langa pomul tinerel de care stateam catarata.
    Se apropia si eu mi-am facut vant sa sar peste el.
    Mi-am bagat coltii in carnea gustoasa. In sfarsit incepeam sa ma simt perfect. Imi crestea energia din nou.
    Lupii urlau dincolo de lac,dar tot ii puteam auzi  de  la distanta aceea.
    Reeah
    Ex Staff
    Ex Staff

Mesaj Scris de Reeah la data de Vin 28 Iun 2013 - 23:24

Hmm, Sakura şi prima ei pradă? Trebuie să mă obişnuiesc cu asta. Nu am înţeles de ce Naruto plângea... Sunt cam confuză la ora aceasta. Ei bine, nu mă aşteptam ca Sakura să fie sensibilă după transformare. Cred totuşi că Sasuke o va răni...
    Aştept next-ul, spor la scris! <33

Piticania Ta Dulce<3
    Nou venit
    Nou venit

Mesaj Scris de Piticania Ta Dulce<3 la data de Mier 7 Aug 2013 - 15:13

~  Cap VIII~

Oficial  imi  terminasem  vanatoarea. Prada fusese destul de gustoasa.
    Ajunsesem  in fata casei si cineva drag imi  deschise usa  sa ma intampine.  M-am apropiat mai  tare  si  l-am  sarutat. Isi aseza  bratele  pe talia mea. Mi-am infasurat  bratele  dupa gatul  lui. Era extraordinar  sa il  simt  din nou  lipit  de  mine  ca  de obicei.
    Ma  luase in brate  ca pe o  mireasa si  ma intinse  in pat. El  se  aseza langa  mine si  ma saruta cu  foc  ca  de obicei. M-am  pus  peste el si  I-am  rupt  tricoul . Il sarutam  cat  imi  permiteam. El se ridica si imi rupse hainele. Ramasem amandoi  uitandu-ne  unul  la  altul.
    I-am  masat  pieptul si si pe urma mam asezat cu capul  pe  pieptul  lui. Vanatoarea  dadu  roate. In sfarsit aveam energie  sa il tin cat  vroiam  eu fara  sa  ii  mai dau  drumul. El  ma  saruta  ridicandu-mi  mana  si  mi-o  mangaie. Era un vis indeplinit realitate. Eram  fericita.
    El  se  ridica si se aseza  peste mine si imi  saruta gatul. Era  o seznatie cam ciudata,dar imi placea,dupa care  se aseza inapoi.
    M-am uitat  urat in intuneric. De ce se dadea inapoi? Nu terminasem.
    Ranji  la mine dupa  care imi lua mana si  o  saruta de la  umar pana la degete.
    Deci nici  el nu  terminase? Asta era  un lucru  bun. Cred. Nu aveam sa renunt nici eu asa usor. Aveam sa il tin prizonier aici.
    Ochii lui negri stralucira in lumina lunii. Nu era bine!
    -Tu ai vanat macar putin azi? am intrebat eu nelinistita. Poate aceea era cauza din care nu era asa energic seara aceasta?
    -Nu prea,sincer.
    -De aceea esti slabit,am soptit eu.
    -Incerc  sa sa fac  tot ce pot sa te fac fericita,Sakura,dar in continuare se pare ca dau  gres si te fac din ce in ce mai nefericita. Am observat felul  in care te uiti la mine. Nu mai esti sigura de  sentimentele mele,si de ale tale. Nu mai suport sa te fac  sa te distrug. Sunt un prost,idiot.
    Am ramas ca proasta uitandu-ma la el. Ce naiba tot zicea?
    -M-ma parasesti,aproape,am soptit.
    Sasuke se uita la mine exasperate,innebunit  dupa care ofta si spuse:
    -Renunt,o  sa te las in pace,nu o sa te fac sa mai suferi....
    Lacrimile astea idioate incepura sa imi  curga si nu le  puteam controla.
    -De ce? De ce faci asta? De ce tocmai acum? Tu  chiar nu ma mai  iubesti?
    Ii   priveam  durerea  din ochi dar  si raceala care incepu sa pluteaca. Nu imi venea sa cred. Dupa atata timp.
    Mintea mea incerca refuze aceste ganduri. Era nedrept. Stia foarte  mult  ca  il  iubeam si asta nu va putea schimba nimic.
    -Gata  cu  suferinta. Evident  ca  te voi  iubi  pentru totdeauna. Dar  m-am  saturat  sa  ma mai  prefac. Am  fost prost  sa  cred  ca voi  reusi  sa te  fac fericita. M-am  inselat.
    Se  ridica si  se imbraca intr-o  viteza  ca nici  nu am apucat sa vad. El veni sa imi  saruta fruntea si imi spuse.
    -Te iubesc,Sakura,dar trebuie sa dispar.....
    Ochii  imi erau inundati de lacrimi. Nu puteam suporta asa ceva. Iesi  pe geam si tot ce se mai auzea acum  era doar suieratul  vantului si vedeam lumina lunii  refelectata in ochii mei uitandu-ma in  oglinda. Aratam ca un monstru.
    Totul  era  distrus,dragostea,viata eterna,rostul.Totul!
    Eram  distrusa sufleteste. Credeam ca o sa fiu fericita,dar se pare ca ma minteam singura. Nu,nu eram fericita,din contra,eram  nefericita,cum spusese Sasuke. Eram nefercitita pantru ca ma parasise persoana la care tineam cel mai mult.
    Clar nu puteam face nimic. Ma simteam  groaznic. In  momentul acesta eram inutila. Nu puteam gandi  coerent.
    Eram blocata!
    Eram ca o usa incuiata care oricat incercai sa o deschizi nu mai puteai face nimic.
    Dragostea era pierduta pentru totdeauna. Toate sansele erau spulberate,erau ca niste vanatai foarte mari care treceau greu,chiar daca treceau,dura mult timp.
    De  nervi,m-am  imbracat  in tricou  meu  negru,jeansii mulati  si jacheta mea neagra din piele si am  iesit la din nou  la  vanatoare. Ceva ma opri in loc. Un lup urla.
    Alta  suferinta! Asta era prea de tot!
    Am alergat  cu  viteza zburand din copaci  in copaci  uitandu-ma in jur. Era un lup blond si in lup  negru albastrui.
    Naruto  si  Hinata. M-am  oprit putin vizionand  si incercand sa ii inteleg. Am  sarit din copaci aterizand ca o pisica.
    Ma uitam incruntata . Amandoi erau unul  langa altul. Deci  se pare ca auzisera si  ei ce credeam eu. Mi-am  strans pumnul si am lovit copacul cu ata forta incat  de rupsese si cazu cu un BUF tare.
    Am scos un mic marait dupa care mi-am dres vocea si  am spus:
    -Ma scuzati pentru nervi  si pentru copac.
    Lupul  negru albastrui  se ridica si se apropie de mine si  isi  rezema capul de henunchi  mei care mai aveau putin  pana sa cedeze.
    Celalalt  lup,cel blond,fugi printre copaci si reaparu in  forma lui umana. Se uita ingrijorat la mine.
    -Am auzit de la Sasuke ce ti s-a intamplat. Te  inteleg ca pari nervoasa...
    -Par?am  intrebat cu ironie. Nu,nu par. Chiar sunt nervoasa,am motive destule.
    -O sa fie totul bine,ne ai pe noi. Iti suntem  alaturi.
    -Pe  asta pot sa ma bazez,am spus eu sfarsita. Va mulutumesc,prieteni. Sunteti cei mai buni.
    -Hei,ai uitat de noi,spusera alte voci.
    Niste oameni aparura de la vanatoare. Erau Gaara,Kiba,Lee,Ten.Ino,Shikamaru. Aproape toti oamenii de incredere. Asta ma bucura nespus de mult. Acum chiar ma simteam  o idee mai bine. Ii aveam  pe toti. Exact o familie,as putea numi asta.
    -Nu  o sa lasam  nimic  sa te mai supere,au spus toti in cor.
    M-am uitat  uimita la ei. Radiam de fericire.
    Naruto veni si ma imbratisa din nou ca un tata. Tresari putin  la pielea mea rece.
    -Stiu ce pot face sa redevii  umana la loc,daca vrei.
    -Deocamdata imi place forta si  viteza,asa ca nu renunt,am  spus incercand un ton glumet.
    -Ar fi  tare amuzant sa te vad varcolac,spuse el razand.
    -Imi imaginez cum ar fi....
    -Dar stiu  un  lucru,spuse el devenind serios.
    -Ce lucru?am vrut eu sa stiu.
    -Nu voi fi nevoit sa te ucid pentru asta. Nu  voi suporta sa te ucid cum a facit parazitul ala cu tine. Te-a ucis dupa care te-a parasit. Nu voi accepta asta niciodata.
    Ma uitam  la el simtindu-i durerea. Chiar  ii pasa de mine,dar  exact ca la o sora mai mica sau  un copil. Mi-am pus capul pe  pieptul  lui inca imbratisata.
    -Esti cel mai bun prieten prieten al meu,tare miar fi  placut sa te am tatic,am spus eu razand,in timp ce si el radea.
    -Asta ti-ai dorit?intreba el zambind.
    -Da,asta mi-am dorit,am  spus eu cu un ranjet.
    Ma stanse are in brate si veni si Hinata sa ma imbratiseze. Parca aveam doi parinti.
    milu_hinata
    Inactiv
    Inactiv

Mesaj Scris de milu_hinata la data de Vin 6 Sept 2013 - 20:30

Aloha!
    Sasuke ca si vampir..ideea asta e atat de sexy si swet in acelasi timp. Cu toate astea cum a putut sa ii faca asta Sakurei? Daca nu isi cere scuze ma duc la el si il bat. A fost foarte dragut totusi cand Sakura i-a spus sa o muste si el nu s-a mai putut opri.  
    Astept nextul. Daca nu te deranjeaza poate ma anunti:ppp:
    Ella ♣
    Moderator
    Moderator

Mesaj Scris de Ella ♣ la data de Mier 1 Ian 2014 - 15:54

Din cauza inactivităţii acest fic se închide. În cazul în care doreşti să continui povestea îmi poţi da un mesaj privat şi voi rezolva în cel mai scurt timp cu putinţă. ^_^

Continut sponsorizat

Mesaj Scris de Continut sponsorizat

Acum este: Mar 23 Mai 2017 - 11:55