Ohayo!

Distribuiti

Aiko-chan
    Inactiv
    Inactiv

Sex : feminin

Ohayo!

Mesaj Scris de Aiko-chan la data de Vin 23 Sept 2011 - 22:14

Ohayo!
    Numele meu este Irina Alexandra ... dar imi place sa mi se spuna si Aiko pentru ca asa o cheama pe caracterul inventat de mine.Am 14 ani.
    Adoor sa ma distrez.Sunt o fire mai baietoasa si ma bag in orice cearta [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] dar nu si pe forumuri.
    Imi plac zeci de animeuri [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] va mentionez doar cateva ca sa nu umplu subiectul [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]:
    ~Naruto~
    ~Bleach~
    ~Yu yu Hakusho~
    ~Inuyasha~
    ~DN Angel~
    ~Fairy Tail~
    etc. suuunt muuuulte va asigur [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Imi place:
    ~sa ma distrez
    ~sa stau la calculator
    ~sa ies cu prieteni
    ~sa ma dau cu bicicleta , role si vreau sa invat sa merg pe patine si skateboard
    ~sa ma uit la animeuri
    ~sa fiu activa pe site-urile pe care sunt logata
    ~sa joc diverse jocuri cu mingea : -volei
    -fotball (chiar daca sunt fata [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine])
    -si altele care se joaca in echipa
    ~in general jocurile cu prietenii [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Urasc:
    ~oameni mincinosi
    ~oameni care injura fara limite
    ~pe 3 colegi de la mine din clasa
    ~sa fiu ignorata ( adica sa se uite de prezenta mea in camera [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine])
    ~sa par fraiera in fata altora
    ~hotii [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Haideti ca ma cam intind [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] Daca mai vreti sa stiti ceva doar intrebati [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Semnat : Aiko-chan

Irene.
    Moderator
    Moderator

Re: Ohayo!

Mesaj Scris de Irene. la data de Sam 24 Sept 2011 - 8:58

Bine ai venit Aiko[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] Sper sa te distrezi si sa iti faci multi prieteni printre care si eu daca vrei.

Ma bucur ca esti printre noi.

Sa nu uiti de Regulament si de respectarea lui deoarece este foarte imortant.

Nu te stresez si iti urez un [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] plin de iubire

Pupici de la Stefy.

RR
    Administrator
    Administrator

Mesaj Scris de RR la data de Sam 24 Sept 2011 - 13:32

Hey buna Aiko! Bine ai venit pe forum! Iti doresc o sedere placuta si sa te distrezi!
    PS: Nu uita sa respecti Regulamentul forumului, ca sa nu se ajunga unde nu trebuie Wink

Aiko-chan
    Inactiv
    Inactiv

Mesaj Scris de Aiko-chan la data de Sam 24 Sept 2011 - 14:14

Multumesc pentru primire [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] si o sa ma straduiesc sa respect cat mai bine regulamentul! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
    Sper sa imi fac cat mai multi prieteni!
    Va salut!

Semnat:Aiko-chan [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Zuzulici :)
    Membru
    Membru

Mesaj Scris de Zuzulici :) la data de Sam 24 Sept 2011 - 14:33

Bine ai venit Irina sper ca te vei simti bine la noi pe forum [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] Sa fi activa sa-ti faci multi prieteni si sa respecti regulamentu [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] care este foarte important. Sper sa devenim prietene >Big smile< Madishor te pupa:*

Meliss
    Nou venit
    Nou venit

Mesaj Scris de Meliss la data de Sam 24 Sept 2011 - 20:31

Bun venit!!! Love it
    Sper sa-ti placa pe acest forum...
    Sa respecti Regulamentul
    Vei scrie un fic?
    Ce personaje iti plac cel mai mult?
    Dar cuplul anime?
    Vedete?
    Sper sa-ti faci multi prieteni pe acest forum,in frunte cu mine
    Laugh
    Eu sunt mela si sper sa ne intelegem bine Love it
    Te-am puoat!Kiss
    Mrr!!Smile

Aiko-chan
    Inactiv
    Inactiv

Mesaj Scris de Aiko-chan la data de Dum 25 Sept 2011 - 2:08

Multumesc mult de primire!

Imca nu stiu daca voi scrie un fic.Dar incerc sa scriu unul in calculator apoi il voi posta Big smile Deci mai dureaza pana ma prinde inspiratia cum trebuie Big smile

Personaje preferate sunt mai multe.

Cupluri anime adoor mai multe imi plac mult SasuSaku si NaruHina Big smile dar mai sunt si altele

Imi plac multe vedete [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Roxa R♥X♥N
    Nou venit
    Nou venit

Mesaj Scris de Roxa R♥X♥N la data de Dum 25 Sept 2011 - 20:36

Buna draga mea
    Incantata de cunostinta , sunt Roxana [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
    Pai sper sa iti faci muulti prieteni aici , sa nu ma uiti [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] , sa te distrezi si sa respecti regulamentul [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
    P.S : Bine ai venit pe forum !! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Schizzophrenia.
    Membru
    Membru

Mesaj Scris de Schizzophrenia. la data de Sam 22 Oct 2011 - 8:52

Bun Venit pe forum Aiko-chan !
    Iti urez distractie placuta si multi prieteni ^^
    Din descrierea ta am vazut ca ne asemanam putin
    Deci sper ca o sa ne intelegem bine [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Acum este: Dum 26 Feb 2017 - 14:15