╰☆ L.C.P ☆╮

^.^ Bun venit! ^.^
Dacă iți place forumul nostru si vrei să ni te alături, înregistrează-te și fă parte din "Familia de Nebuni"! Aici te poți distra și iți poți face mulți prieteni! Intră și Have Fun Love

Vă mulțumim de vizită! Și vă urăm o zi bună în continuare! Smile

Felicitări, bunnylovers! Lucrarea o puteți citi aici: Lucrări Concurs Proză - Septembrie 2016

Bunaaa!Sper sa ne cunoastem!

Distribuiti

Piticania Ta Dulce<3
    Nou venit
    Nou venit

Sex : feminin

Data de înscriere : 03/05/2013

Bunaaa!Sper sa ne cunoastem!

Mesaj Scris de Piticania Ta Dulce<3 la data de Vin 3 Mai 2013 - 12:09

Bunaa! Ma cheama Nicoleta,puteti sa imi spuneti ByBy cum vreti voi,mi-e indiferent.
    Sunt o fire timida si uneori dura. Imi plac animeurile,filmele de comedie,actiune,dar in in special cele cu vampiri,imi dau inspiratie.
    Ador muzica pop,dance,rock. Exceptii:Manele si populara.Sunt inalta,cam 1,60 inaltime,salubuta,ochii caprui si parul saten.Ador sa scriu ficuri cu personaje din Naruto,sau din imaginatia mea. Filmele care contin mult supranatural ma ajuta sa creez momente dragute,scarry(depinde de ce idee imi vine pe moment).Desi sunt clasa a IX-a si este destul de greu,dar incerc sa fac tot ce pot ca sa trec bine.
    Am aproape 16 ani si imi doresc chiar si dupa 20 de ani incolo sa imi continui datoria de a scrie,imi place sa scriu mult cand am idei.
    Urasc sa fiu dura,zapacita sau enervanta.Am defecte destule care le urasc,dar de multe ori le ignor si incerc sa fiu draguta.
    Urasc cel mai mult fitele.Am intalnit la scoala si in general multe persoane cu fite.Aici chiar as vrea sa imi fac prieteni adevarati.

Pasila
    Scriitor
    Scriitor

Data de înscriere : 18/04/2013

Re: Bunaaa!Sper sa ne cunoastem!

Mesaj Scris de Pasila la data de Vin 3 Mai 2013 - 12:18

Hei, Nico! Ma bucur ca ai venit la noi pe forum! Te imbratisam cald si iti uram BUN VENIT! Fii sigura ca aici o sa-ti faci prieteni, si pe mine, care sa fie de treaba si cu care sa nu te certi Love it Si eu prima data m-am simtit excelent si m-am apucat sa descopar tot ce e pe forum. Sper sa te simtit si tu bine pe langa noi si ma bucur ca nu-ti plac manelele, fitosii si ca esti asa o persoana draguta. Am si cateva intrebari pentru tine Smile sa ne cunoastem:
    1-Care e anime-ul tau preferat?
    2-Ce faci in timpul liber?
    3-Ai animale de companie?
    4-Formatia ta preferata?
    5-Ultimul film pe care l-ai vazut?
    6-Ce crezi despre dubstep?
    Cam atat, ne mai cunoastem noi Kiss , abia astept sa ne pui si noua un fic macar, sa citim si sunt sigura ca o sa-mi placa. Eu te saluuut si astept sa-mi raspunzi la intrebari! Xo.Xo.

Reeah
    Ex Staff
    Ex Staff

Data de înscriere : 26/11/2011

Re: Bunaaa!Sper sa ne cunoastem!

Mesaj Scris de Reeah la data de Vin 3 Mai 2013 - 12:27

Bunăăă! Bine ai venit pe forum! Sper să te distrezi pe aici şi să-ţi placă la fel cum îmi place şi mie. :x Să-ţi faci mulţi prieteni şi să te distrezi pentru că ăsta este cel mai important lucru. Nu uita să treci pe la regulamentul forumul şi să iei la cunoştinţă regulile acestuia.
    Acum, pentru a te cunoaşte mai bine, o să-ţi adresez un set de întrebări.
    La ce profil eşti ?
    Care-i melodia ta preferată ?
    Cartea preferată ?
    Ce crezi despre copiii de 8 ani care-şi petrec timpul pe internet ?
    Îţi petreci timpul liber pe facebook ?
    Autorul preferat este.. ?
    De cât timp scrii ?
    Cam atât, aştept să ne cunoaştem mai bine pe parcurs. Îţi urez o zi bună! :x

Acum este: Mier 7 Dec 2016 - 18:19