╰☆ L.C.P ☆╮

^.^ Bun venit! ^.^
Dacă iți place forumul nostru si vrei să ni te alături, înregistrează-te și fă parte din "Familia de Nebuni"! Aici te poți distra și iți poți face mulți prieteni! Intră și Have Fun Love

Vă mulțumim de vizită! Și vă urăm o zi bună în continuare! Smile

Felicitări, bunnylovers! Lucrarea o puteți citi aici: Lucrări Concurs Proză - Septembrie 2016

Top 5 postatori ai lunii Aprilie~2013~

Distribuiti

Ella ♣
    Moderator
    Moderator

Sex : feminin

Data de înscriere : 16/04/2012

Topic Închis Top 5 postatori ai lunii Aprilie~2013~

Mesaj Scris de Ella ♣ la data de Vin 26 Apr 2013 - 19:45

Buna seara tuturor. Luna aceasta vom pune mai repede postatoii lunii, asa ca fericitii din topul 5 sunt urmatorii:

1. Reeah cu 163 mesaje.
    2. (¯`·._.·Martutza·._.·´¯) cu 114 mesaje.
    3. *Angel~Girl* cu 59 mesaje.
    4. Kumiko-chan cu 56 mesaje.
    5. Spectrum°*° cu 54 mesaje.

Felicitari tuturor si ne vedem luna viitoare! ^_^
    Have a nice evening!

Ultima editare efectuata de catre •°Bommye°• in Mier 29 Mai 2013 - 18:30, editata de 1 ori

RR
    Administrator
    Administrator

Data de înscriere : 09/01/2011

Topic Închis Re: Top 5 postatori ai lunii Aprilie~2013~

Mesaj Scris de RR la data de Vin 26 Apr 2013 - 20:15

Aaaa deja ai postat? Credeam ca vei posta maine... ii cam repede tu fata. Puteam sa ma ocup eu si sa postez marti, dar nah, din nou face cine ce vrea.

Revenind la postatorii nostri :-o
    Pe Deea nu o mai felicit... dupa ce ca o "blestem" sa ajunga pe locul 2, ea tot pe primul ajunge Laugh Glumeam, bravo fato Kiss
    La fel si celorlalte fete. Nici un membru din staff printre cei 5 postatori, wow O.o
    Foarte bine fetele, tineti-o tot asa si mai bine daca se poate Big Hug

Miss Ignorance
    Membru
    Membru

Data de înscriere : 30/03/2013

Mesaj Scris de Miss Ignorance la data de Vin 26 Apr 2013 - 22:40

Deci sunt foarte foarte surprinsa. Adica nici nu ma asteptam! Wow...O.O O.O O.O
    Si totusi bravo noua! ^.^ Mai ales mie [modesta de mine]Eu noua di deja sunt in top... Wow! Sunt tare! Forumul asta imi place din ce in ce mai mult!
    Dar uite ca sunt si cele mai tari decat mine! S-o tineti tot asa invingatoarelor!!!! We are the girls:X:X:X

~Kim™~
    Membru
    Membru

Data de înscriere : 23/01/2013

Mesaj Scris de ~Kim™~ la data de Vin 26 Apr 2013 - 23:27

WOW...O.O Sunt pe locul 3 in top? Nu imi vine sa cred! Asta este cea mai tare veste de pe acest forum. Chiar imi doream sa ajung si eu in top 5. Ma bucur pentru Reah ca e tot pe primul loc. Vreau sa le felicit si pe celelalte fete pentru ca au reusit sa ajunga si ele in top 5. Am ajuns eu in top 5 luna asta, dar in luna "mea" nu cred ca o sa mai fiu, din cauza tezelor, dar voi da tot ce pot din mine ca sa fiu in top si in luna lu Mai. Inca o data va felicit fetelor si sa o tineti tot asa!
    JA NEEE!!!!!

Pasila
    Scriitor
    Scriitor

Data de înscriere : 18/04/2013

Mesaj Scris de Pasila la data de Sam 27 Apr 2013 - 0:01

Laughing Probabil habar n-as fi avut daca nu intram pe la portal sa vad daca e cineva pe chat la ora asta. Nici nu m-as fi gandit vreodata ca as ajunge eu in top 5! Neutru e ceva cam nou pentru mine pentru ca am si cont de numai 8 zile si nu ma vedeam chiar asa.... Laugh Mai ales ca pana ieri nu prea stiam nici care e faza cu punctele si mesajele si asa Laugh Tot ceea ce gandeam eu era ceva de genul : " ce mai e nou si interesant? Ce n-am descoperit inca?" Eu ma gandeam numai la distractie Laugh Reeah, eu te felicit si de data asta pentru ca ai reusit sa fii tot tu prima, e o grozav sa fii primul si sa te mentii acolo. Si acum hai Rallu.... Laugh O blestemi sau o feliciti? Laughing Hai amandoua, de ce sa alegem? Si nici eu nu pot sa cred ca nici un membru din staff, cred ca ati fost cam ocupati toti Laugh Dar cred si eu ca aveti cu ce.

Reeah
    Ex Staff
    Ex Staff

Data de înscriere : 26/11/2011

Mesaj Scris de Reeah la data de Sam 27 Apr 2013 - 16:49

Awww. Nu pot să cred că sunt din nou prima! :]] Sincer. Nu mă aşteptam să fi făcut atâtea mesaje, puteam să pun pariu că am făcut sub o sută de mesaje, dar de, nu număr bine mai nou. Chiar sunt inconştientă de timpul în care le-am făcut. A trecut atât de repede luna asta. +.+ Şi încă un lucru, cred că este greşit să se posteze topul deja, având în vedere că mai este până la 30, plus că acum spre sfârşit, mai ales că vine o mini-vacanţă, ai un avânt şi se postează mai mult, un exemplu fiind Kumiko. Îmi pare rău că nu aveţi timp să le postaţi mai târziu.
    Felicitări şi celorlalţi care au mai intrat în top, le meritaţi! Big Hug Mă bucur enorm de mult că a început să crească într-atât de mult activitatea pe forum. Smile Mă simt în sfârşit cât de cât împlinită, însă, desigur, lupta noastră nu se termină aici, nu ? :]] Cel mai mult mă bucur că forumul ăsta nu face parte din cele mâncate de inactivitate, pentru că multe forumuri care vara trecută erau la nivel cu acesta, acum sunt inactive şi n-a mai postat nimeni în ele de atunci. Neutru
    Rallu, mai nou mă blestemi să ajung pe locul doi ? :]] Păi nu vrei că eu vreau să ajung şi pe locuri mai mici, dar na... n-am ocazia. Sad În fine, cred că şi când voi da Bacul o să postez aşa. :]] Faţă de luna trecută, n-am mai postat atât de mult, bine, n-am mai avut nici timp şi am postat decât ce a fost strict necesar. -.-" Îmbătrânesc, fir-ar să fie!
    Ihaaa! Mă duc să postez dacă tot am primit vestea asta bună!

Mrs Anderson
    Membru
    Membru

Data de înscriere : 24/12/2012

Mesaj Scris de Mrs Anderson la data de Mier 1 Mai 2013 - 8:07

Bun... deci am ramas ceva gen: WTF?!
    Cum de am postat eu atat? 114 mesaje? Nu cred! Probabil ca ati numarat gresit
    Totusi nu ma asteptam sa intru in top. Mi s-a indeplinit visul Wink)
    Felicitari tuturor celor ce au intrat in top si tineti-o tot asa! Mai ales Elgai, mereu este pe locul I.

Acum este: Joi 8 Dec 2016 - 7:58