Contul membrilor cu numărul de mesaje postate (topicuri, comentari etc.) = 0, vor fi șterși de pe forum în următoarea săptămână.

Distribuiţi
Vezi subiectul anteriorIn josVezi subiectul urmator
Charlotte Sarkandy
Inactiv
Inactiv
Sex : feminin

Bună.

la data de Mier 24 Apr 2013 - 21:18
Hey, sunt noua aici, mi-am făcut cont acum 5 minute. Mă numesc Sabrina, am 14 ani și sunt zodia scorpion :>. Sunt o fire foarte vesela si amuzanta. Culorile mele preferate sunt negrul şi rosul ( Da, gotic). Ma inteleg bine cu oricine, sper sa-mi fac prieteni noi, (avand in vedere ca mi-e cam rusine sa ma bag in vorba cu cineva). Mi-am facut cont pe mai multe forumuri, dar nu mi-am facut prieteni, decat 2 persoane, cu care inca mai tin legatura pe mess. Oamenii nu ma prea bagau in seama, vorbeau cu prietenii lor, adresandu-mi chiar si niste cuvinte nu prea... prietenoase. De atunci, nu prea ma mai bag in seama cu nimeni Laugh. Acestea fiind spuse abia aștept să va cunosc, daca vreti si voi Smile
Reeah
Ex Staff
Ex Staff

Re: Bună.

la data de Joi 25 Apr 2013 - 6:27
Buna, scumpo! Bine ai venit aici pe forum. Eu sunt Andreea, dar imi poti spune Deea sau Reea. Sper ca aici sa te simti mai bine si sa-ti faci mai multi prieteni. De fapt, nici nu ai cu cine sa fii timida. Daca vrei sa tii legatura si cu mine, id-ul meu este andreeadragan98
Am cateva intrebari pentru btine, asta daca nu te supara.
Care-i cartea ta preferata ?
Iti plac mirosurile puternice ?
Iti surade faptul ca ai 14 ani ?
Ai vrea sa fii din nou copil ?
Care-i autorul tau preferat ?
Te-ai regasit in vreo carte ?
Cam atat, astept sa ne mai cunoastem si pe parcurs. Iti urez o zi buna! Kiss
RR
Administrator
Administrator

la data de Joi 25 Apr 2013 - 16:02
Buna Sabrina
Bine ai venit Big Hug
Ma bucur nespus de mult ca te avem printre noi
Sper ca ai trecut pe la Regulament, este foarte important
Iar in legatura cu membri de pe forum, sa stii ca suntem cu totii foarte de treaba, iar daca este unul mai cu coarne, il decapitam
Stiu cum e sa nu fi bagat in seama, iar ceilalti sa vorbeasca cu pritenii lor... nu e prea frumos.

Aici daca te bagi nu deranjeaza pe nimeni, te asigur eu Kiss Iar daca cineva iti va spune ceva urat, sa vi la mine ca rezolv eu problema.
Daca vrei ma poti adauga pe mine ca si prietena Smile Id de mess: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] . Sa sti ca intru putin pe mess din cauza mamei mele care sta mereu in spatele meu cand fac ceva. Poate am sa intru peste 2 saptamani mai des Big smile
In rest ma poti contacta prin mesageria privata.

Te-am pupat si distractie placuta Love
Continut sponsorizat

Vezi subiectul anteriorSusVezi subiectul urmator
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum