╰☆ L.C.P ☆╮

^.^ Bun venit! ^.^
Dacă iți place forumul nostru si vrei să ni te alături, înregistrează-te și fă parte din "Familia de Nebuni"! Aici te poți distra și iți poți face mulți prieteni! Intră și Have Fun Love

Vă mulțumim de vizită! Și vă urăm o zi bună în continuare! Smile

Felicitări, bunnylovers! Lucrarea o puteți citi aici: Lucrări Concurs Proză - Septembrie 2016

Hello :)

Distribuiti

Makino
    Inactiv
    Inactiv

Sex : feminin

Data de înscriere : 24/04/2013

Hello :)

Mesaj Scris de Makino la data de Mier 24 Apr 2013 - 20:20

Buna! Habar n-am cum am ajuns pe forum-ul asta....cred ca pur si simplu m-am simtit ignorata pe alte forum-uri. Smile Inainte sa-mi fac cont, m-am uitat pe aici..si chiar imi place. Cred ca sunteti prietenosi si grozavi. Despre mine....imi place sa citesc, mai ales despre psihologie si carti romantice. Ador deasemenea si muzica, dubstep-ul in special si ascult si ceva rock si pop. Smile Urasc manelele si cocalarii, mai ales pitipoancele. Imi place sa incep un lucru si sa-l termin, imi plac de asemenea si cartofii prajiti sau mancarea de la Mc. Am un frate mai mare decat mine cu un an si o sora mai mica cu trei ani care are si ea cont aici, KUMIKO-CHAN se numeste pe forum Smile. Ea e mai prietenoasa ca mine, dar sper sa ma descurc si eu. Am avut grija sa citesc si regulamentul de teama sa nu fiu sanctionata. Daca aveti ceva sa ma intrebati...eu sunt deschisa sa va raspund. Kiss

Reeah
    Ex Staff
    Ex Staff

Data de înscriere : 26/11/2011

Re: Hello :)

Mesaj Scris de Reeah la data de Joi 25 Apr 2013 - 6:19

Bun venit pe forum, draga mea! >hug> Eu sunt Andreea, incantata. Sper sa te simti bine pe aici si sa te distrezi la maxim. Mie imi poti spune Deea sau Reea. Se pare ca esti o persoana foarte draguta si este frumos sa mai vezi doua surori pe forum. Smile A, si eu ascult dubstep, mania mea de ceva timp. Laugh Daca vrei sa mai vorbim, id-ul meu este andreeadragan98
    Am cateva intrebari pentru tine..
    Ce-ti place sa faci cel mai mult ?
    Care-i cartea ta preferata ?
    De ce ai probleme de integrare intr-o comunitate ? Ai fost afectata de ceva din trecut pentru asta ?
    Cam atat. Iti urez o zi placuta! Kiss

Makino
    Inactiv
    Inactiv

Mesaj Scris de Makino la data de Joi 25 Apr 2013 - 9:18

1-Imi place sa desenez. In special portrete ale pritenilor sau perisaje. Ador sa ascult si muzica, nici temele nu mi le fac fara.

2-Nu am o carte preferata...sunt mai multe Laugh

3-Sunt mai timida ( nu foarte timida ). Dar primul forum pe care mi-am facut cont a fost oribil. Totul era prea limitat, te simteai stingherit sa bagi o persoana in seama...si asa Laugh sper ca pe aici nu sunteti un grup fix in care nu acceptati si pe altcineva Laughing Laughing doamne, ce idiot suna. Bineinteles ca nu sunteti asa, voi sunteti grozavi. Kiss Mi-a soptit mie un fluture. ( eu nu vorbesc cu pasarile )

Skh
    Nou venit
    Nou venit

Sex : masculin

Data de înscriere : 14/03/2013

Mesaj Scris de Skh la data de Joi 25 Apr 2013 - 12:03

Konicwa, [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

De unde esti ?
    Un moment care tea marcat din Naruto ?
    Care sunt cartile preferate ? [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
    Legat de psihologie, ce inseamna pentru tine viata ?

Eu vorbesc cu florile, trimite un fluture ...

Makino
    Inactiv
    Inactiv

Mesaj Scris de Makino la data de Joi 25 Apr 2013 - 21:37

1)Sunt din...burta mamei. ( Pitesti )

2)Cand a plecat Sasuke din sat si cand a murit Gaara

3)Cele romantice.

4)O provocare. Pentru mine viata inseamana putere. Puterea de a spera, de a crede si de a incerca.

ps: o sa-ti trimit mai multi fluturi... legat de asta. Sa-ti spun un banc ( nu ma pot abtine sa-l pastrez numai pentru mine )

Erau odata un ardelean, un chinez si un francez, si ei dau de diavol. Ca sa-i scape de la moarte, ei trebuia sa ii spuna un cuvant in engleza pe care sa nu-l stie. Ii zice prima data chinezul:

-Butterfly.

Diavolul a stiut ce inseamana. Fluture. Asa a spus si francezul. Si se duce si ardeleanul:

-Butterflyly.

Sta diavolul, se gandeste apoi spune:

-Nu stiu, o sa te las in viata. Acum spune-mi ce inseamna.

-Fluturilii.

Acum este: Lun 23 Ian 2017 - 6:37