╰☆ L.C.P ☆╮

^.^ Bun venit! ^.^
Dacă iți place forumul nostru si vrei să ni te alături, înregistrează-te și fă parte din "Familia de Nebuni"! Aici te poți distra și iți poți face mulți prieteni! Intră și Have Fun Love

Vă mulțumim de vizită! Și vă urăm o zi bună în continuare! Smile

Felicitări, bunnylovers! Lucrarea o puteți citi aici: Lucrări Concurs Proză - Septembrie 2016

Heiii

Distribuiti

Biscuite.
    Inactiv
    Inactiv

Sex : feminin

Data de înscriere : 23/04/2013

Heiii

Mesaj Scris de Biscuite. la data de Mier 24 Apr 2013 - 19:10

Ma numesc Madalina , am 15 ani si doi ochi caprui Big smile . Sunt o fire prietenoasa, timida , amuzanta, nebuna( in sensul bun), neatenta si pot fi agresiva, cu cei ce imi insulta prietenii si cei ce imi ating TELEFONUL Laughing . Just kidding, or maybe not. Uneori( nu doar uneori Big smile ) pot fi orgolioasa si impulsiva, ca nah, asta e, VIATA.
              Pasiunile mele sunt cartile, muzica, anime, manga, desenul, fotografia si ciocolata. Am o legatura extrem de speciala cu patul meu, adica stiti voi, pot dormi zile intregi, asta daca nu ar exista scoala.
              So.. cam atat despre mine.Daca aveti ceva intrebari nu ezitati sa mi le puneti, ma refer la intrebari ba perversilor.. haha just kidding. Laughing

Ultima editare efectuata de catre Biscuite. in Mier 24 Apr 2013 - 23:14, editata de 1 ori

Pasila
    Scriitor
    Scriitor

Data de înscriere : 18/04/2013

Re: Heiii

Mesaj Scris de Pasila la data de Mier 24 Apr 2013 - 20:11

Laugh Pai....inceputul. BUN VENIT! ! ! Hai ca nu suntem chiar asa perversi Laughing suntem chiar de treaba si fii sigura ca o sa-ti placa de noi si noua de tine. Vad ca esti foartea amuzanta Laugh, ma bucur. Adica....cui i-ar placea oamenii deprimati? Asa...sa vedem, cateva intrebari :
    1-Cartofi prajiti sau pizza?
    2-Ce-ti place cel mai mult? ( inafara de somn si ciocolata )
    3-Ai frati/surori?
    4-Genul tau de muzica preferat?
    5-Crezi ca o sa-ti faci prieteni aici?
    Pai eu cam atat am acum sa te intreb, ne mai cunoastem noi Big smile Apropo, nu uita sa citesti Regulamentul. Stiu ca nu e asa grozav ca ascultatul unei melodii sau cititul unei carti, dar exista reguli si na...e bine sa fie stiute si respectate. Smile Te saluuuut! Big smile !

Biscuite.
    Inactiv
    Inactiv

Mesaj Scris de Biscuite. la data de Mier 24 Apr 2013 - 20:32

Heiilăuu Kumiko-Chan, multumesc mult de primire. Paiii.. mie deja imi place de voua Big smile, si ma bucur ca ma consideri amuzanta. Oamenii "deprimati" .. mi se par interesanti prin felul lor de a fi, sunt o ciudata Laughing .
                  Intrebarile:

1. Cartofi prajiti sau pizza?--Cartofi prajiti ( de casa)
    2. Ce-ti place cel mai mult?--Hmm... Muzica si fotografia.
    3. Ai frati/surori?--Nu.. Trist.
    4. Genul tau de muzica preferat?--Rock si poate putintel dubstep ( ascult mai multe genuri de muzica, dar acelea doua sunt principale)
    5. Crezi ca o sa-ti faci prieteni aici?--Pai eu sper sa imi fac prieteni Big smile

Te saluuuute si eu. Smile

Cititul Regulamentului- bifat Big smile

Pasila
    Scriitor
    Scriitor

Data de înscriere : 18/04/2013

Mesaj Scris de Pasila la data de Mier 24 Apr 2013 - 20:50

Ma bucur ca vrei sa-ti faci prieteni [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] Tocmai m-am mai gandit la niste intrebari...daca mai ai chef de mine [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] Daca nu...eh, eu tot ti le pun. Ce se poate intampla?
    6-Materia ta preferata? De ce?
    7-Te intelegi cu colegii tai sau ti-ar placea sa ii poti schimba?
    8-Cum petreci timpul dupa orele de scoala? ( iesi pe afara, la un film, faci teme, vorbesti cu ciudati d-aia ca noi...stiu eu... )
    9-Iti place melodia lui Psy-Gangnam Style?
    10-Cum ai ajuns pe acest forum?
    11-E primul forum pe care ai cont? ( ps: daca nu, nu-mi spune numele altui forum, sa nu faci reclama )
    12-Ai animale de companie? Daca da, numele?
    13-Vad ca ti se pare trist ca n-ai frati sau surori, ti-ai dori? Daca da, mai mare sau mai mic/a?
    [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] Sorry ca sunt tot eu, dar uitasem sa te intreb si m-am gandit ca daca as da edit n-ai vedea...Si da, te consider suuuuper amuzanta si ador oamenii de genul tau. Amuzanti mai tot timpul, dar cand e o faza serioasa esti si tu serioasa, eu cam asta cred despre tine. Ma bucur ca te-am cunoscut! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] Pupici!

Biscuite.
    Inactiv
    Inactiv

Mesaj Scris de Biscuite. la data de Mier 24 Apr 2013 - 21:30

Nu ma supar ca esti tot tu, chiar ma bucur ca esti curioasa, si ai intrebari, si ma bucur ca ma placi ( intr-un mod prietenesc Big smile ). Siii, daca tot ai intrebari.. SA TRECEM LA TREABA Laughing

6-Materia ta preferata? De ce? -- Hmm. Cred ca Geografie, pentru ca avem o profesoara super OK care preda pe intelesul tuturor si mai face glume cu noi.
    7-Te intelegi cu colegii tai sau ti-ar placea sa ii poti schimba? -- Pai.. pe uni dintre colegii mei chiar as vrea sa ii schimb, deoarece sunt din aceia gen Macho Man si scandalagii, dar in general nu i-as schimba pentru nimci in lume, noi toti suntem ca o familie, radem plangem si facm prostii impreuna. Suntem niste nebuni si asa vom ramane mereu, Big smile
    8-Cum petreci timpul dupa orele de scoala? ( iesi pe afara, la un film, faci teme, vorbesti cu ciudati d-aia ca noi...stiu eu... ) -- Eu si temele nu ne potrivim Laughing . Paii timpul meu liber il petrec vorbind cu "ciudati" , deoarece imi place mult sa vorbesc cu ei Laugh , ies afara , in general sa fac poze, cu prieteni sau stau pe P.C.
    9-Iti place melodia lui Psy-Gangnam Style? -- Nu pot sa spun ca imi place, mi se pare o melodie interesanta, adica nah a facut atatea vizualizari pe YouTube.
    10-Cum ai ajuns pe acest forum? -- Pai din pura intamplare, sau as putea sa spun din pur noroc.
    11-E primul forum pe care ai cont? ( ps: daca nu, nu-mi spune numele altui forum, sa nu faci reclama ) -- Nu e primul forum pe care am cont, mai am pe unul.
    12-Ai animale de companie? Daca da, numele? -- Da am un catel, pechinez, pe nume Maximilian, pe scurt Maxi ( Maximilian nu vine de la numele acelui cantareat)
    13-Vad ca ti se pare trist ca n-ai frati sau surori, ti-ai dori? Daca da, mai mare sau mai mic/a? -- Da mi-as dori enorm de mult sa am frati sau surori, si mai mici si mai mari. Laugh

Da mai sunt face cand sunt serioasa, dar asta se intampla doar atunci cand chiar e o chiestiune importanta. Si eu ma bucur ca te-am cunoscut si te pupacesc Kiss

Reeah
    Ex Staff
    Ex Staff

Data de înscriere : 26/11/2011

Mesaj Scris de Reeah la data de Joi 25 Apr 2013 - 6:23

Buna, draga mea! Bine ai venit aici pe forum, eu sunt Deea sau Reea, cum vrei tu sa-mi spui. Ma bucur ca ne onorezi cu prezenta ta aici pe forum. Smile Sper sa te distrezi pe aici si sa-ti faci multi prieteni, poate chiar si pe mine. Big smile Cum sunt presata de timp o sa trec direct la intrebari si o sa astept sa ne cunoastem mai bine pe parcurs.
    Care-i autorul tau preferat ?
    Care-i cartea ta preferata ?
    Ce nume iti place cel mai mult ?
    Ai dori sa-ti schimbi prenumele in viitor ?
    Doresti sa-ti pastrezi numele de familie si dupa casatorie ?
    Ce spui de poezii ?
    Dubstep-up iti place ?
    Cam atat! Iti urez o zi buna! Kiss

Skh
    Nou venit
    Nou venit

Sex : masculin

Data de înscriere : 14/03/2013

Mesaj Scris de Skh la data de Joi 25 Apr 2013 - 15:52

Buna,

De unde esti ?
    Un moment care tea marcat din Naruto ?
    Cum te vezi la 25 de ani ?
    Cirese sau visine ?
    Spunemi cati plac biscutii PICNIC ? [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Biscuite.
    Inactiv
    Inactiv

Mesaj Scris de Biscuite. la data de Joi 25 Apr 2013 - 22:56

Buna Reea Smile , multumesc de calduroasa primite si sper sa ne intelegem. Paii... nu mai stiu ce sa spun asa ca sa trecem la intrebari.

1-Care-i autorul tau preferat ? -- Nu pot spune ca am un autor preferat, toti imi plac, dar am sa aleg doi, daca nu te superi, pe Holly Black si Mircea Eliade
    2-Care-i cartea ta preferata ? -- Hm! Cartea mea preferata e Maitreyi.
    3-Ce nume iti place cel mai mult ? -- Sophia.. Stiu, stiu, e ciudata dar mie imi place.
    4-Ai dori sa-ti schimbi prenumele in viitor ? -- Nu, imi place numele meu.
    5-Doresti sa-ti pastrezi numele de familie si dupa casatorie ? -- Nu m-am gandit niciodata la acest lucru si nu stiu ce sa iti raspund, dar.. daca pe viitorul meu sot il va chema ceva in gen " Matura, Roata, Faringosept etc. " atunci imi voi pastra numele de familie. ( sper sa nu se supere nimeni pe mine pentru afirmatia mea si acele "nume" sunt spuse asa la intamplare, primele trei lucruri care mi-au venit in minte, va roog nu va suparati)
    6-Ce spui de poezii ? -- Poezia.. Mie una imi place, felul in care se exprima cineva intr-o poezie prin metafore, epitete, comparatii etc. mi se pare.. nu stiu sa exprim in cuvinte, dar mi se pare uimitor, felul prin care poti descrie un obiect stupid sa para ceva extraordinar.
    7-Dubstep-ul iti place ? -- Dubstep-ul, dupa mine, este un gen de muzica destul de interesant si nebunesc, chiar daca e mai " galagios " mie imi place. Big smile

Heii Big smile, nu cred ca am ncimic de agaugat aici, deci.. intrebarile:

1-De unde esti ? -- Narnia - Tudududummm- just kidding. Sunt din Arad.
    2-Un moment care te-a marcat din Naruto ? -- Imi pare rau dar nu prea inteleg la ce te referi prin " marcat " asa ca nu pot raspunde, dar daca imi vei spune la ce te referi am sa iti raspund Big smile
    3-Cum te vezi la 25 de ani ? -- As zice ca mai batrana, dar nah.. si daca te astepti sa iti spun ceva de genu' ca ma vad " Top Model" sau alte prostii te inseli. hm! Cred ca la 25 de ani ma vad abia iesita de la facultate, cu un aparat de fotografiat in mana si un bilet spre India. Laugh
    4-Cirese sau visine ? -- Ambele.
    5-Spune-mi ca-ti plac biscutii PICNIC ? -- Da, imi plac acei biscuiti, chia azi am mancat Laugh

Acum este: Lun 20 Feb 2017 - 17:26