╰☆ L.C.P ☆╮

^.^ Bun venit! ^.^
Dacă iți place forumul nostru si vrei să ni te alături, înregistrează-te și fă parte din "Familia de Nebuni"! Aici te poți distra și iți poți face mulți prieteni! Intră și Have Fun Love

Vă mulțumim de vizită! Și vă urăm o zi bună în continuare! Smile

Felicitări, bunnylovers! Lucrarea o puteți citi aici: Lucrări Concurs Proză - Septembrie 2016

Key Hey yo is ♫Roby♫

Distribuiti

♫Roby♫
    Inactiv
    Inactiv

Sex : feminin

Data de înscriere : 20/04/2013

Key Hey yo is ♫Roby♫

Mesaj Scris de ♫Roby♫ la data de Sam 20 Apr 2013 - 19:57

Key hey yo is Roberta dar prietenii imi zic "Roby".Imi place sa ma dau cu skate'u,bicicleta,rolele si patinele,imi place sa ma plimb cu my friends,sa fac voley,baschet si sa fac o gramada de nebunii cu my friends.
    Sper sa devenim prieteni;).Daca mai vreti sa aflati cv despre mne puteti sa imi puneti intrebari

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Reeah
    Ex Staff
    Ex Staff

Data de înscriere : 26/11/2011

Re: Key Hey yo is ♫Roby♫

Mesaj Scris de Reeah la data de Sam 20 Apr 2013 - 20:18

Bună, draga mea! Bine ai venit pe forum! Sper să-ţi placă aici şi să te distrezi! Eu sunt Andreea, dar îmi poţi spune Reea. Cu siguranţă îţi vei face prieteni, deoarece suntem nişte persoane sociale, marea majoritate dintre noi. Desigur că dacă vrei să fim prietene, o să accept cu mare bucurie. Smile Hm, păăi, ce mai e de spus ? Nu uita să treci pe la Regulament şi să reţii regulile acestuia. Iar acum urmează un rând de întrebări pentru a afla câte ceva despre tine şi, desigur, voi aştepta să ne cunoaştem mai bine pe parcurs pe forum.
    Doreşti să fii din nou la grădiniţă ?
    Eşti singură la părinţi ?
    La ce profil eşti ? - văd că ai 17 ani.
    Ce te-a determinat să alegi acel profil ?
    Cum te înţelegi cu matematica ?
    Care-i cartea ta preferată ?
    Care-i autorul tău preferat ?
    Care-i poezia ta preferată ?
    Ce zici despre dubstep ?
    Care-i genul tău de muzică preferată ?
    Cam atât, îţi urez o seară plăcută! <3

♫Roby♫
    Inactiv
    Inactiv

Mesaj Scris de ♫Roby♫ la data de Sam 20 Apr 2013 - 21:15

Da Reea vreau sa fim prietene:)si deja stiu cam multe despre forumul acesta pentru ca am mai avut cont aici ...in fine nu conteaza:))
    Deci sa iti raspund la intrebari:
    1.Doreşti să fii din nou la grădiniţă ? Da crede.ma chiar imi doresc xD
    2.
    Eşti singură la părinţi ? Neeh ,am un frate mai mare xD
    3.
    La ce profil eşti ? - văd că ai 17 ani. Mdah am 17 ani xD,pai is la Mate-Imfo xD
    4.
    Ce te-a determinat să alegi acel profil ?Pai stiu ca e ciudat da imi place cat de cat matematica xD
    5.
    Cum te înţelegi cu matematica ? Cat de cat bine xD
    6.
    Care-i cartea ta preferată ? Nu am o carte preferata *hmm*
    7.
    Care-i autorul tău preferat ? Tudor Arghezi xD....si mai is multi multi altii xD
    8.
    Care-i poezia ta preferată ? Nu am o poezie preferata xD
    9.
    Ce zici despre dubstep ? Pai sa fiu sincera imi place foarte mult ,nu de alta da mie una mi se pare super tare;) xD
    Multzumesc la fel <3

♥Aℓexandra♥
    Inactiv
    Inactiv

Data de înscriere : 18/04/2013

Key Hey yo is ♫Roby♫

Mesaj Scris de ♥Aℓexandra♥ la data de Sam 20 Apr 2013 - 23:23

Hello, Roby !
    Bine ai venit pe forum !
    Sa te distrezi, sa iti faci prieteni, sa fi activa si sa zambesti mereu ! Nu am intrebari, stai linistita.
    Bye-bye [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine].

Skh
    Nou venit
    Nou venit

Sex : masculin

Data de înscriere : 14/03/2013

Mesaj Scris de Skh la data de Lun 22 Apr 2013 - 0:53

Buna,

De unde esti ?
    Tea marcat ceva din Naruto ?
    Cum te vezi la 25 de ani ?
    Ceva Parkour ?
    Remedii pentru plictiseala ?
    Sapca sau palarie ?

Ultima editare efectuata de catre Skh in Mar 23 Apr 2013 - 12:02, editata de 1 ori

♫Roby♫
    Inactiv
    Inactiv

Mesaj Scris de ♫Roby♫ la data de Lun 22 Apr 2013 - 18:05

Hey:)
    1.De unde esti ?
    -->Sunt din Dej,judetul Cluj
    2.Tea marcat ceva din Naruto ? -->pai sincera sa fiu *hmm* m-au marcat o gramada;)
    3.
    Ceva Parkour ?-->m-am gandit sa ma apuc de Parkour*hmm* dar cred ca mai este pana ma apuc serios *hehe*
    4.Cum te vezi la 25 de ani ?--->Ma vad roscata*hmm*,poate si cu un copil *hehe*,casatorita*hmm* si momentan doar atat xD
    5.Remedii pentru plictiseala ?
    -->Nush*hmm*
    6.Sapca sau palarie ?-->Sapca;)

Pasila
    Scriitor
    Scriitor

Data de înscriere : 18/04/2013

Mesaj Scris de Pasila la data de Mier 24 Apr 2013 - 10:36

Buuuna! Bun venit! >Big smile< Laugh Ce-mi place de tine ca te dai cu sakte-ul...Laugh eu n-am voie, mama zice ca mi-as rupe mainile.Paai, sa te intreb si eu cate ceva...
    1-De cat timp te dai cu skate-ul?
    2-Ceva scheme sti sa faci?
    3-Ce parere ai despre vlogarii romani?
    4-Cum il cheama pe fratele tau? Va intelegeti? Te enerveaza?
    5-Crezi ca Justin Bieber e gay? Laughing
    Laugh Okey, pai eu cam atat am de spus. Laugh Daca zici ca ai mai avut odata cont aici...sti care e faza si totul Smile Sper sa fii activa si sa mai vorbim! Te saluuut!

♫Roby♫
    Inactiv
    Inactiv

Mesaj Scris de ♫Roby♫ la data de Mier 24 Apr 2013 - 18:27

Heyy:DMultumesc
    [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]Paii...*hmm*
    1-De cat timp te dai cu skate-ul?--->De cam 1,2 ani xD
    2-Ceva scheme sti sa faci?--->amm...nu chiar multe doar cateva xD
    3-Ce parere ai despre vlogarii romani?--->Unii cam exagereaza dar unii chiar sunt foarte buni in asta:)
    4-Cum il cheama pe fratele tau? Va intelegeti? Te enerveaza?--->Pe fratele meu il chema Alexandru dar i se zice "Kiddu",ne intelegem dar nu tot timpu si is multe momente cand ma enerveaza dar nu pot sa mint...si eu il enervez pe el*hehe*dar cand patim ceva,sau avem vreo problema ne ajutam unul pe altul xD

Fan Art
    Donator
    Donator

Data de înscriere : 17/01/2012

Mesaj Scris de Fan Art la data de Sam 27 Apr 2013 - 17:50

Loby Boby meeeu [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]Nu e nevoie sa te intreb nimic.. Stiu totu' [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] Aproape [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
    Bine ai.. revenit pe forum! Dar tot am sa te intreb ceva.. din curiozitate.. asa xD

De ce ti'ai facut alt cont? Nu ti'a mai palcut celalalt sau ce [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
    Bye si tie si mai vorbim la "Sasu mami bunu chatu" xD

♫Roby♫
    Inactiv
    Inactiv

Mesaj Scris de ♫Roby♫ la data de Dum 28 Apr 2013 - 12:37

Marry meuuu,Mersick:* [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]nu e ca nu mi-a placut doar ca am uitat parola si nu am vrut sa o tot innebunesc pe Rallu ca sa mi-o schimbe sau cine stie ce,i-am zis sa imi stearga contu alalalt si mi-am facut altul:) curioasa mica ce esti [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

~Kim™~
    Membru
    Membru

Data de înscriere : 23/01/2013

Mesaj Scris de ~Kim™~ la data de Dum 28 Apr 2013 - 19:04

Buna Roby! Numele meu este Irina. Ma bucur ca ai revenit pe forum! Big Hug Din intrebarile pe care ti le-au pus ceilalti membri am aflat ca esti o fata de treaba mai ales ca ai 17 ani. Smile As avea si o intrebare sa-ti pun. Tie iti plac fic-urile? Daca iti plac, ai putea sa mi-l citesti si pe al meu? Big smile Asta a fost intrebarea mea. Smile Sper sa ne intelegem si sa fim bune prietene.
    JA NEEE!!!

♫Roby♫
    Inactiv
    Inactiv

Mesaj Scris de ♫Roby♫ la data de Vin 3 Mai 2013 - 19:06

Key Hey Irina [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]Da imi plac ficurile foarte mult si dsigur ca am sa ti-l citesc:Dsi eu sper sa ne intelegem si sa fim prietene bune [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
    Key Bye:*

Acum este: Vin 2 Dec 2016 - 20:01