╰☆ L.C.P ☆╮

^.^ Bun venit! ^.^
Dacă iți place forumul nostru si vrei să ni te alături, înregistrează-te și fă parte din "Familia de Nebuni"! Aici te poți distra și iți poți face mulți prieteni! Intră și Have Fun Love

Vă mulțumim de vizită! Și vă urăm o zi bună în continuare! Smile

Felicitări, bunnylovers! Lucrarea o puteți citi aici: Lucrări Concurs Proză - Septembrie 2016

Buna!

Distribuiti

♥Aℓexandra♥
    Inactiv
    Inactiv

Sex : feminin

Data de înscriere : 18/04/2013

Buna!

Mesaj Scris de ♥Aℓexandra♥ la data de Joi 18 Apr 2013 - 21:02

Buna,tuturor !
    Ma numesc Alexandra,insa multi imi spun Alex, Ale sau Choco. De ce Choco ? Pentru ca imi place cicolata. Sunt o fire prietenoasa, glumeata care intodeauna isi tine promisiunile. Sunt o prietena foarte buna.
    In timpul liber imi place sa ascult muzica, sa ma uit la TV si sa stau pe acest forum minunat.Daca va intrebati cum de o nebuna ca mine a aterizat pe aici atunci va voi raspunde. Am vrut sa gasesc un forum frunos, ingrijit, cu membri de treaba si uite ca am dat peste ce vroiam. Imi place pe aici. Este frumos, pur si simplu m-am indragostit de forum [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
    Am 12 ani ( stiu cam mica, dar varsta nu conteaza ), si mi-a parut bine sa va cunosc [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine].
    Nu ma pricep la prezentari dar pot spune ca aceasta mi-a reusit.
    Astept intrebari, in caz ca mai vreti sa aflati ceva despre mine, si multumesc pentru primirea calduroasa.
    Va iubesc [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Reeah
    Ex Staff
    Ex Staff

Data de înscriere : 26/11/2011

Re: Buna!

Mesaj Scris de Reeah la data de Joi 18 Apr 2013 - 21:32

Bine ai venit pe forum, draga mea! Sper să te distrezi pe aici, să-ţi faci prieteni şi desigur dacă vrei şi pe mine. Nu uita să treci pe la regulament şi să citeşti regulile acestuia. În rest, sper să-ţi placă pe aici, membrii sunt chiar de treabă şi ai ce face. Smile Am câteva întrebări pentru tine pentru a ne cunoaşte mai bine.
    1. Care este materia ta preferată ?
    2. Care este cartea ta preferată ?
    3. Care este autorul tău preferat ?
    4. Îţi plac animalele ?
    5. Eşti sadică ?
    Cam atât, aştept să te cunosc mai bine pe parcurs. Smile Îţi urez o seară plăcută Kiss

Pasila
    Scriitor
    Scriitor

Mesaj Scris de Pasila la data de Joi 18 Apr 2013 - 22:09

Heei, si eu sunt noua. Eh, ne descurcam noi. Deci ( ce agrama sunt, nu se incep propozitiile cu " deci" ), bun venit si tie! Chiar ma bucur sa te cunosc, Choco, suna asa de drauuuut. Inca o iubitoare de ciocolata...se tot mareste familia Smile Ma bucur mult ca ai venit si tu pe aici. Vreau si eu sa aflu despre tine.
    1. Ce muzica iti place? ( Formatii/ Cantareti/ Gen )
    2. KFC sau Mc? ( eu una chiar nu ma pot hotara, poate ai tu mai mult noroc )
    3. Care e cuplul tau favorit din Naruto?
    Ne mai cunoastem noi si pe parcurs. Acum sunt atat de aiurita incat nu m-am putut gandi la mai mult de 3 intrebari. Smile oricum, nu cred ca ai nevoie de asa mult noroc sa-ti faci prieteni pentru ca esti amuzanta si de treaba. Te saluuut.

♥Aℓexandra♥
    Inactiv
    Inactiv

Buna !

Mesaj Scris de ♥Aℓexandra♥ la data de Vin 19 Apr 2013 - 18:33

Hey, multumesc pentru urari !
    Acum sa va raspund la intrebari :
    Pentru REEAH :
    1.Romana.
    2.Pai nu am prea citit carti, dar cred ca e Robinson Crusoe. Imi place mult.
    3.Autorul meu preferat......sunt multi, printre care si diriginta mea.
    4.Imi plac mult...mai ales catelusii ! Laugh
    5.Cateodata..nu mereu...doar atuci cand cineva ma enerveaza si ma sacaie.
    Pentru KUMIKO-CHAN :
    1. Dincolo de cuvinte imi place cel mai mult. O ador ! Am foarte multe trupe de care imi plac. Dar daca ar fi sa aleg trupa Scandal ar fii.
    2. Mc !
    3.Sasuke & Sakura [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
    Mai astept intrebari !
    Multumesc pentru primirea calduroasa !
    Va pup dulce [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Miss Ignorance
    Membru
    Membru

Data de înscriere : 30/03/2013

Mesaj Scris de Miss Ignorance la data de Sam 27 Apr 2013 - 15:38

Buna Choco. Si mie mi se spunea Choko... Mancam foarte multa ciocolata si o iubeam. Dupa m-am imbolnavit si chestii deci acum mi se spune doar Flo:)
    Nu esti mititica stai linistita. Sunt toate varstele pe la noi pe forum.

Ma bucur sa iti dau cu petarda bunului venit pe la usa casei si sper sa te distrezi.
    Vezi sa nu faci prostioare si sa te acomodezi repede... asta daca nu ai facut-o deja:))
    pupici:*

Acum este: Mar 6 Dec 2016 - 14:08