Contul membrilor cu numărul de mesaje postate (topicuri, comentari etc.) = 0, vor fi șterși de pe forum în următoarea săptămână.

Aloha lume!

Distribuiti
    Pasila
    Scriitor
    Scriitor

Sex : feminin

Aloha lume!

Mesaj Scris de Pasila la data de Joi 18 Apr 2013 - 10:49

Sunt cam noua pe aici Smile Dar nu conteaza ca ma imprietenesc eu repede cu voi. Doar nu sunteti niste ciudati care mananca inghetata si se uita la televizor ( asa ca mine ). Eh, sunt sigura ca sunteti de treaba. Va saluuut! E prima data cand imi fac un cont pe vreun forum sasusaku. Deci sunt o incepatoare si jumatate. Am dat si eu de forum in timp ce cautam ceva cu SasuSaku si GaaSaku. Am citit si Regulamentul de vreo patru ori ca sa fiu sigura ca nu fac vreo prostie pentru ca sunt cam cu capul in nori. Smile Tsk, si eu m-am plictisit de mine. Va saluuut, a doua oara!
    Reeah
    Ex Staff
    Ex Staff

Re: Aloha lume!

Mesaj Scris de Reeah la data de Joi 18 Apr 2013 - 18:26

Bună, scumpo! Bine ai venit pe forum! Sper să te distrezi. De făcut prieteni siguri o să-ţi faci, poate şi pe mine. Eu îţi urez succes în integrarea ta aici, însă probabil n-o să ai nevoie, deoarece eu de exemplu, m-am simţit foarte bine la început.
    Nişte mici întrebări pentru tine...
    1. Ce materie preferată ai ?
    2. Cartea preferată ?
    3. Ai scris vreun fic până acum ?
    4. Îţi place vreun cuplu din anime-ul Naruto ?
    5. Un autor preferat ?
    6. Care-i anime-ul tău preferat?
    Cam atât, îţi urez o zi bună! <3
    Pasila
    Scriitor
    Scriitor

Mesaj Scris de Pasila la data de Joi 18 Apr 2013 - 21:09

1. Materia preferata?
    Sincera sa fiu imi place biologia si engleza. Niciodata n-am putut alege intre ele Smile
    2. Cartea preferata?
    Seria Fortele raului absolut de Kelley Armstrong.
    3. Daca am scris vreun fic?
    N-am scris nici macar un rand. Dar citesc si dupa ce o sa simt si eu ca sunt pregatita sa scriu unul, cu siguranta o voi face.
    4. Cuplul meu preferat....?
    Primul a fost SasuSaku dar nu mai sunt inebunita dupa el. Acum imi place mai mult GaaSaku.
    5.Autorul preferat...
    Kelley Armstrong. Imi place de ea ca face totul asa misterios si descrierea pe care o foloseste e super, imi imaginez totul si m-a impresionat ea in mod special.
    6.Anime-ul meu preferat ..
    Naruto si Hell Girl. Stiu ca sunt doua dar nu am obiceiul sa aleg asa ca le iau pe amandoua Smile
    Sa ma distrez? Am un zambet tamb pe fata de cand mi-am facut contul Smile Sigur o sa ma distrez. Chiar acum incercam sa-mi dau seama cum se face o semnatura si toate cele. Totul e asa de colorat si de frumos pe aici incat nici nu-mi vine sa mai inchid pagina.
    Fan Art
    Donator
    Donator

Mesaj Scris de Fan Art la data de Sam 27 Apr 2013 - 17:42

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] draga!

Am si eu niste mici intrebari daca nu te superi [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

1. Ce fel de muzica asculti?
    2. Hmm.. Alte carti preferate? [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
    3. Unde locuiesti? [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
    4. La ce materie ai mai multe hopuri?
    5. Esti sportiva?
    6. Cat de inalta esti? [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
    7. Ce vlogeri stii?

Gata gata [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] Nu te mai tampesc cu ateta intrebari. Bun venit pe forum si.. ei bine.. Distreaza'te! Vezi sa citesti regulamentul [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
    Pasila
    Scriitor
    Scriitor

Mesaj Scris de Pasila la data de Sam 27 Apr 2013 - 20:00

1. Ce fel de muzica asculti?

-ascult rock, toate genurile de rock.
    -ascult si dubstep si pop
    2. Hmm.. Alte carti preferate?
    Da, normal. Blestemul din Swoon de Nina Malkin, Jurnalele Vampirilor, Twilight...
    3. Unde locuiesti?
    Arges, Pitesti
    4. La ce materie ai mai multe hopuri?
    Hopuri, stai ca sunt ametita la ora asta, adica la ce materie nu ma descurc asa bine? Fizica, am chiar si un patru... aveam* l-a facut profa 9 si o sa iasa 10 [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
    5. Esti sportiva?
    Se pune ca ma deplasez de cinci ori pe zi pana la o prietena, vecina? [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] Ca sport nu fac, dar iau lectii de desen. [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]6. Cat de inalta esti?

1,58 sau 1,60. Sunt o pitica, ufff.
    7. Ce vlogeri stii?
    Tequila1428 ( Bianca Adam )
    Monstruletu' verde ( Cristi )
    Adevar si Provocare a la Oreo
    Ma uit si la Doza de Has, dar nu cred ca doza e vlog. Mai erau unii dar nu m-am mai uitat demult la ei si am si uitat cum ii cheama.
    Sa ma tampesti? [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] Pai si asa sunt eu cu capatana in nori si n-am nevoie de ajutor sa si raman acolo [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] Mersi, dar eu chiar am avut un bun venit calduros si suuuper dragut. Acum m-am si acomodat calumea pe aici si nu mai am niciun stres. te pup! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] Xo.Xo. [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Acum este: Joi 30 Mar 2017 - 13:47