Contul membrilor cu numărul de mesaje postate (topicuri, comentari etc.) = 0, vor fi șterși de pe forum în următoarea săptămână.

Heii!

Distribuiti
    Black Monster
    Nou venit
    Nou venit

Sex : feminin

Heii!

Mesaj Scris de Black Monster la data de Vin 12 Apr 2013 - 12:08

Heii! Ma bumesc Bea, am 15 ani siiiii...........nu sunt prea priceputa la descrieri nervos . Sunt o fire mai indiferenta, imi place muzica rock/metal, iar trupa mea preferata e Metallica. Daca aveti intrebari, nu ezitati sa ma intrebati. Bye Hi!
    Mrs Anderson
    Membru
    Membru

Re: Heii!

Mesaj Scris de Mrs Anderson la data de Vin 12 Apr 2013 - 17:13

Buna, draga mea Bea! Incantata de cunostiinta! Sper sa te distrezi, sa iti faci noi prieteni si poate si pe mine. Nici eu nu eram priceputa la descrieri, nu este nimic. Cine te place, te place asa cum esti tu! Doar aceia sunt prieteni adevarati.
    Bine ai venit! Te pupa Marta! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
    Reeah
    Ex Staff
    Ex Staff

Mesaj Scris de Reeah la data de Vin 12 Apr 2013 - 17:15

Bună, Bea! Bine ai venit pe forum! Sper să te distrezi pe aici, să-ţi faci mulţi prieteni şi să te acomodezi! Nu uita să citeşti regulamentul pentru a nu exista probleme în viitor.
    Am câteva întrebări pentru tine...
    De cât timp preferi trupa Metallica ?
    Ce cărţi preferi ?
    La ce liceu eşti ?
    Ce profil ?
    Ce visezi să te faci când vei fi mare ?
    Cam atât, o zi bună îţi urez! Kiss
    Black Monster
    Nou venit
    Nou venit

Mesaj Scris de Black Monster la data de Vin 12 Apr 2013 - 22:46

Multumesc pentru primirile calduroase si ma bucur sa va cunosc. Marta si eu sper sa ne intelegem bine.
    ...sii raspunsurile pentru Reeah:

1. Ascult Metallica de aproximativ 3 ani si ceva desi ascult rock/metal de 5 ani.
    2. Nu prea citesc carti desi a fost una care mi-a placut foarte mult. [Sange Satanic de Cristina Nemerovschi si nu, nu sunt satanista ] In general citesc fic-uri.
    3. La Colegiul National "Mihai Eminescu" din Satu Mare
    4. Sunt la stiinte ale naturii.
    5. Eu m-am gandit sa merg la stomatologie, dar posibil sa ma razgandesc pentru ca intr-un fel muzica ma pasioneaza mai mult, gen: cantatul la tobe.

Byee Kiss
    Miss Ignorance
    Membru
    Membru

Mesaj Scris de Miss Ignorance la data de Sam 27 Apr 2013 - 15:45

Buna buna. Bea de la Beatrice? Eu sunt Renèe, dar spunemi Flo.
    Ma bucur sa intalnesc pe cineva ale carui gusturi muzicale sunt la fel ca ale mele! *-*
    Si eu iubesc muzica Metal: Bullet for my valentine, Cannibal Corpse, Iron Maiden[nu stiu sigur daca ei sunt Metal:)) rusine sa-mi fie]
    Oricum cine nu-i iubeste pe Metallica? Adica sunt zeii mei. I-as venera toata viata!Smile)Adica serios, cine nu ii iubeste?
    Black Monster
    Nou venit
    Nou venit

Mesaj Scris de Black Monster la data de Sam 27 Apr 2013 - 22:17

Multumesc de primire Flo, si eu ma bucur sa te cunosc! Si... Bea de la Beatrix. Uhm...Iron Maiden e una dintre cele mai cunoscute trupe de Heavy Metal..deci da, e metal. In legatura cu Metallica...si eu i-as venera toata viata....si sunt persoane care nu iubesc Metallica, de exempluu...multi dintre fanii Megadeth sau cei care urasc muzica rock. Una eu ii iubesc Love

Continut sponsorizat

Mesaj Scris de Continut sponsorizat

Acum este: Mar 23 Mai 2017 - 0:31