╰☆ L.C.P ☆╮

^.^ Bun venit! ^.^
Dacă iți place forumul nostru si vrei să ni te alături, înregistrează-te și fă parte din "Familia de Nebuni"! Aici te poți distra și iți poți face mulți prieteni! Intră și Have Fun Love

Vă mulțumim de vizită! Și vă urăm o zi bună în continuare! Smile

Felicitări, bunnylovers! Lucrarea o puteți citi aici: Lucrări Concurs Proză - Septembrie 2016

Gfx-uri by Kim

Distribuiti

Pasila
    Scriitor
    Scriitor

Sex : feminin

Data de înscriere : 18/04/2013

Re: Gfx-uri by Kim

Mesaj Scris de Pasila la data de Sam 7 Sept 2013 - 14:41

Awwwww, dragutul de Kaito si draguta de tine. Uiteeee, dedicat mieee, da, pot fi mandra :3 Ce dragut din partea ta, mai ales ca tipu' e superb. Ochi albastrii :3 Ma topeeeeeeeeeeeeesc, ar vrea Rose sa puna laba pe el, dar nu poate, pentru ca e al meu si ma iubesteee <3
    Si uiteee! E efectul ala care-mi place mie mult si mai si scrie "I love you, Eli" :3 Ce frumos, arata foarte bine. Al doilea imi place cel mai mult, he he. :3 Sunt tari, Kim. Mai astept gfx-uri din partea ta, ma surprinzi. Sa ma anunti, eu m-am carat. Bye si spor la editat ^^
    ps: thanks, ma simt mult mai bine acum, ziua mea e mai speciala multimita tie :3 

Bubu Uchiha
    Membru
    Membru

Data de înscriere : 26/06/2013

Mesaj Scris de Bubu Uchiha la data de Dum 8 Sept 2013 - 10:45

Hello, Kim! Din pacate abia acum am vazut mesajul privat.
    E albatsruuu, mama, mama ce-mi place mie albastrul, buna alegere Kim.
    Imi pare rau ca la celelalte GFX-uri nu am comentat, cum am spus, am fost foarte lenesa. 
    Nu te superi daca-ti spun ceva, nu? Mie,personal nu-mi place culoarea fontului,ma refer la faptul ca personajul e albastru, iar scrisul e rosu. Esti stelista? Bravo tie, dar incearca sa alegi o culoare care se gaseste in imagine, dar sa nu fie predominanta. Efectele sunt dragute. Mie imi place a doua imagine editata.Imi place mult efectul folosit. La prima nu-mi place ca parca i-a luat din stralucirea personajului, ca sa zic asa. Oricum amandoua sunt frumoase. Celelalte creatii sunt foarte dragute, tine-o tot asa! Kiss!

Pikachu Carter

~Kim™~
    Membru
    Membru

Data de înscriere : 23/01/2013

Mesaj Scris de ~Kim™~ la data de Dum 8 Sept 2013 - 10:58

Am mai adus inca doua gfx-uri. Sper sa va placa. Smile 

Render:

Editata:

Render:

Editata:

M-am gandit sa fac si niste gfx-uri cu rendere sper totusi ca mi-a iesit. ^^

Bubu Uchiha
    Membru
    Membru

Data de înscriere : 26/06/2013

Mesaj Scris de Bubu Uchiha la data de Dum 8 Sept 2013 - 11:05

Buna, buna, Kim! De data asta am ajuns prima, yupiii! Sunt dragute... insa la prima, la fle cu textul, semnatura ta, Kim, aproape ca nu se vede sua poate c-am orbit eu nu ai e unde stii. Iar "Majoreta Eli" e scris cu rosu... banuiesc ca vroiai sa faic in asa fel incat sa iasa in evidenta, e buna intentia ta, dar incearca sa fie in armonie cu renderul si/sau cu fundalul. In rest e bine, ma bucur ca incepi sa lucrezi cu rendere. A doua imagine... scrisul rosu din nou ma deranjeaza... dar poate doar pe mine... In rest, imi place. Renderul e dragut, iar fundalul e bun. Imi plac texturile folosite.Mia lucreaza ceva si mai adu.

Pasila
    Scriitor
    Scriitor

Mesaj Scris de Pasila la data de Dum 8 Sept 2013 - 17:57

Ooo, Kim. ce gfx-uri frumoase. Sper ca majoreta Eli eu sunt. :3
    E foarte frumos, mai ales ca-mi plac majoretele, dar si Charle are dreptate cu textul/ scrisul. Nu trebuie sa te superi, doar sa ti minte ce ti-a spus. In rest, sa sti ca e foarte dragut. Si ultimul e frumos. 
    Am auzit ca vrei sa te apuci de ps, foarte bine :3 Abia astept sa vad ce vei reusi sa faci. 
    Pup si spor la editat!

~Kim™~
    Membru
    Membru

Mesaj Scris de ~Kim™~ la data de Lun 9 Sept 2013 - 14:25

Am facut alte gfx-uri incercate in ps, dar cu mici modificari datorita unui program. Momentan nu pot sa fac un gfx numai in ps, dar cu timpul poate voi reusi. Smile 

Prima mea incercare:
    Render 1

A doua incercare:
    Render 2

Aceasta este a treia incercare si dedicatie pentru o prietena pe care o apreciez:
    Render 3

Si ultima incercare:
    Render 4

Domino
    Scriitor
    Scriitor

Data de înscriere : 09/09/2011

Mesaj Scris de Domino la data de Lun 9 Sept 2013 - 14:38

waw, ce tari sunt. ai imaginatie multa. ce tari sunt pozele si adorabile. imi plac toate. nu cred ca e prea usor sa faci gfx-uri. felicitari. am incercat si eu mai demult dar nu miau prea iesit, mai bine las asta in mana cui se pricepe. sa mai aduci

Pasila
    Scriitor
    Scriitor

Mesaj Scris de Pasila la data de Mier 11 Sept 2013 - 2:15

He he, se pare ca sunt o mica si adorabila intarziata. Dupa gfx-urile dragute pe care le-ai postat, se pare ca m-ai facut si iubibila. He he xD. Sunt dragute creatiile tale in ps, e destul de okai pentru prima data :3 Vei reusi, sunt sigura. Ma bucur ca te straduiesti si incerci. Asa te vreau, dear. Mai astept creatii din partea ta, ma surprinzi mai mereu Big Hug incepi sa evoluezi, ma bucur. Sper sa urmaresti si vreun tutorial, poate te mai ajuta si noua subcategorie cu tutorialuri.. vezi tu. 
    Spor la editat, dear.

~Kim™~
    Membru
    Membru

Mesaj Scris de ~Kim™~ la data de Sam 14 Sept 2013 - 16:39

Spre uimirea mea am mai facut niste gfx-uri, dar nu cred ca sunt prea reusite.
    Render

Editata:

Acum sa te vad, Liz, il recunosti? *hello*
    Render

Editata:

Liz, ia spune-mi, ti sa pus pata pe vreunu dintre cei doi de jos? *hello*
    Render

Editata:

Si acum, pentru marele final, am facut un gfx cu doua personaje preferate de ale mele. Smile 
    Render

Editata:

Cam atat. ^^ Apropo...Liz, sper ca ti-ai dat seama cine este cel roscat. *hehe*

Pasila
    Scriitor
    Scriitor

Mesaj Scris de Pasila la data de Dum 15 Sept 2013 - 13:59

Buna, Kim. Sorry de intarziere. 
    Uu, ai pus gfx-uri noi :3 Ma bucur. Si da, se pare ca nu l-am recunoscut pana nu mi-ai zis ca la copii mici de gradinita. Frumos ca te-an gandit la Sasori, dragul de el. Awww, si eu te iubesc ăăă, sysule. 
    Mai astept gfx-uri din partea ta la care promit pe degetel ca nu mai intarzii. Sa-l gasesc in pat pe Sasori cu Karin daca mai intarzii. 

Acum este: Dum 22 Ian 2017 - 16:09