Contul membrilor cu numărul de mesaje postate (topicuri, comentari etc.) = 0, vor fi șterși de pe forum în următoarea săptămână.

Gfx-uri by Kim

Distribuiti
    ~Kim™~
    Membru
    Membru

Sex : feminin

Gfx-uri by Kim

Mesaj Scris de ~Kim™~ la data de Lun 8 Apr 2013 - 10:52

Am adus si eu cateva GFX-uri sper sa va placa. :)Aceste GFX-uri sunt facute in Blingee. Stiu ca nu se vad, dar vreau si eu o parere de la voi. Accept orice comentariu. Daca va place, va mai aduc. Smile Smile  Smile  Smile

IKUTO personajul meu preferat din Shugo Chara Love it Smile

http://blingee.com/blingee/view/132357996-Ikuto-?owner=Yrina99&offset=5

IKUTO Transformare

http://blingee.com/blingee/view/132361713-Ikuto-Transformation?owner=Yrina99&offset=3

SasuSaku cuplul meu preferat din Naruto

http://blingee.com/blingee/view/132361604-Sasusaku?owner=Yrina99&offset=4

Sper ca va placut. Astept pareri. Smile Smile  Smile

Ultima editare efectuata de catre ☆Kim☆ in Joi 18 Iul 2013 - 10:14, editata de 3 ori
    ~Kim™~
    Membru
    Membru

Re: Gfx-uri by Kim

Mesaj Scris de ~Kim™~ la data de Mar 9 Apr 2013 - 22:17

Nou, pentru acest forum. Dedesupt se afla link-ul oficial.

HINATA

http://blingee.com/blingee/view/132361845-Hinata?owner=Yrina99&offset=2

SAKURA

http://blingee.com/blingee/view/132362031-Sakura?owner=Yrina99&offset=1

ANKO

http://blingee.com/blingee/view/132368240-Anko?owner=Yrina99&offset=0

Sper ca mi-au iesit! O sa va mai aduc! JA NEE!
    Mrs Anderson
    Membru
    Membru

Mesaj Scris de Mrs Anderson la data de Joi 2 Mai 2013 - 15:01

Buna, draga mea! Sunt frumoase, mi-am salvat si eu cateva Nu m-am putut abtine, mai ales ca straluceeeeesc Iubesc tot ce e cu sclipici
    Sper sa mai aduci, mi-au placut foarte mult!
    Fan Art
    Donator
    Donator

Mesaj Scris de Fan Art la data de Sam 6 Iul 2013 - 1:18

Eu nu ma dau in vant dupa sclipici, dar aici e ceva diferit.. nu stiu.... Think  Cred ca imi plac pe jumatate. Pozele sunt superbe, dar eu urasc sclipiciul.  Dar, chiar si asa, astept sa vad cu ce creeati mai vii, ok?
     Am sters'o, Ja ne! Smile
    ~Kim™~
    Membru
    Membru

Mesaj Scris de ~Kim™~ la data de Joi 18 Iul 2013 - 10:28

Am adus alte gfx-uri. Nu stiu daca mi-au iesit dar sper sa va placa. Smile 

Originala:

Editata 1:

Editata 2:

Editata in ps:

Originala:

Editata:

Astea sunt primele care mi-au iesit. Va voi mai aduce mai tarziu daca voi mai avea timp ca sa fac. ^^
    Nu sunt prea reusite deoarece sunt o incepatoare, dar sper sa va placa.
    Fan Art
    Donator
    Donator

Mesaj Scris de Fan Art la data de Joi 18 Iul 2013 - 11:51

Sa stii ca sunt MUULT mai resuite fara sclipici. Te felicit! Imi plac mult mai mult acum. Sunt geniale! Serios ca te pricepi! Trebuie neaparat sa mai faci! Geniaaal! Deci eu am terminat, si pe tien te-am pupat. Si eu sper sa mau aduci, ... si ceva care se termina cu uci Laugh
    ~Kim™~
    Membru
    Membru

Mesaj Scris de ~Kim™~ la data de Vin 19 Iul 2013 - 8:35

Am mai adus o poza. Imi pare rau ca am reusit sa fac doar una, dar aseara nu am mai putut sta din cauza unei anumite persoane. (D) 

Originala:

Editata:

Asta este poza. Sper ca mi-a iesit. 
    Astept pareri ca sa perfectionez. ^^
    Daca va intrebati cine este persoana care nu ma mai lasat la calculator a fost mama. (D) 
    Ale-chan
    Membru
    Membru

Mesaj Scris de Ale-chan la data de Vin 19 Iul 2013 - 18:26

Hey , imi pare rau ca am venit atat de tarziu sa dau comm la Gfx-urile tale. Sunt foarte frumoase . Te pricepi la gfx-uri mai bine ca mine. Si se vede asta de la o posta. Vreau sa mai faci pentru ca imi plac mult si daca poti sa ma anunti printr-un mesaj privat. Spor la editat si postat ! Terminat  
    P.S. Sunt primaaa Winner Winner Winner 

Ale-chan a fost aici .
    ~Kim™~
    Membru
    Membru

Mesaj Scris de ~Kim™~ la data de Sam 20 Iul 2013 - 10:14

Am mai adus inca doua. Si Ale-chan, iti multumesc pentru comentariu. Smile

Originala:

Editata 1: 

Editata 2:

Astea sunt gfx-urile care mi-au iesit. Sper sa va placa ^^
    Pasila
    Scriitor
    Scriitor

Mesaj Scris de Pasila la data de Sam 20 Iul 2013 - 11:44

Hei, Kim ^^
    Dupa cum ti-am promis, am ajuns pe aici.
    Ma bucur sa vad ca te priecepi asa bine.
    Kim: "Am mai pus un gfx, dar e nasol"
    Sa nu cumva sa mai aud asta de la tine, ca nu e asa! 
    Cel putin ultimele sunt geniale, care ti-au iesit. Eu nu as putea sa le fac.
    Imi plac mult, mai ales prima. 
    Trebuie sa mai faci, nu uita ca ai promis ca mai faci.
    Sa ma anunti.
    Spor la editat!
    ~Kim™~
    Membru
    Membru

Mesaj Scris de ~Kim™~ la data de Sam 20 Iul 2013 - 13:15

Am respectat promisiunea. ^^ Si la comanda lui sysu -Eli- am adus urmatoarele gfx-uri. Smile 

Originala:

Editata:

Originala:

Editata:

Originala:

Editata:

Doar trei poze -needitate- am mai gasit in calculator. Dar data viitoare voi incerca ca sa fac mai multe.
     Sper ca sunt reusite. ^^
    Irene.
    Moderator
    Moderator

Mesaj Scris de Irene. la data de Sam 20 Iul 2013 - 17:09

Buna! ^^
    Am trecut si eu pe aici. ^^
    Sa incepem: Unele imi plac, altele mai putin. De ce? Pui prea multe efecte, sunt prea incarcate pentru gustul meu. Iar acelea sclipitoare, din primele mesaje, m-au orbit. xD Dar ai si cateva imagini editate mai frumos. :o3
    Eu iti urez spor la editat si nu te lasa! *hug* chiar vreau sa-ti vad si celelalte creati. ;o3
    Ale-chan
    Membru
    Membru

Mesaj Scris de Ale-chan la data de Sam 20 Iul 2013 - 19:16

Imi plac toate ! Si efectele pe care le-ai dat sunt foarte frumoase. Imi plac toate si nu stiu ce sa mai spun. Bafta la editat si postat ! Cum a spus si Kira , nu te da batuta !

~Kira :Ai facut SPAM din nou! A 3-a oara pe ziua de azi, sau chiar mai mult. Citeste REGULAMENTUL! Editeaza comul sau il sterg! :-L

Felly-Chan
    Donator
    Donator

Mesaj Scris de Felly-Chan la data de Dum 21 Iul 2013 - 15:08

Buna! Big Hug Am trecut si eu pe la tine pentru a-ti vedea creatiile minunate! Kiss Ultima imi place foarte mult! Se vede ca evoluezi de la edit la edit si asta imi place. Ce program folosesti? Cat timp ti-a luat sa ajungi aici? Si ce mai pot spune? Bafta mai departe!
    Schizzophrenia.
    Membru
    Membru

Mesaj Scris de Schizzophrenia. la data de Lun 22 Iul 2013 - 15:52

Hello ^.^
    Am trecut pe aici, deoarece ai spus că și tu editezi imagini, astfel m-ai făcut curioasă.
    Te-aș sfătui să nu folosești programe care-și lasă semnătura pe GFX-l tău, așa cum este Blingee. De asemenea, cred că uneori ai încărcat imaginile cu prea multe efecte. Să știi că mai bine ai încerca să faci ceva simplu și cuprinzător, sau cel puțin să pui efecte cu opacitate scăzută.
    Pentru moment, îți spun să cauți pe deviantArt render și texture. Salvează ce-ți place și începe să le combini, asta în pizap. Apoi, poți să-i dai o altă formă, să pui alte efecte în PhotoScape. Așa făceam la început, până când mi-am luat Photo Shop-ul. Dacă-l vrei, trimite-mi P.M
    Oke ... cam atât pentru început ^.^
    ~Kim™~
    Membru
    Membru

Mesaj Scris de ~Kim™~ la data de Lun 22 Iul 2013 - 15:59

Va multumesc fetelor pentru parerile voastre ma bucur ca va plac. Felly-chan, eu folosesc programe online si cam de vreo 3-4 luni fac gfx-uri. Acum v-am adus alte gfx-uri sper sa va placa. 

Originala:

Editata 1:

Editata 2:

Originala:

Editata 1:

Editata 2:

Originala:

Editata 1:

Editata 2:

Astea sunt toate. Sper ca v-au placut, astept pareri. ^^
    Schizzophrenia.
    Membru
    Membru

Mesaj Scris de Schizzophrenia. la data de Lun 22 Iul 2013 - 16:02

Duăăăh 0.0 Sunt tare drăguțe. Parcă văd evoluția. E bine ^.^ Îmi place mult ultima imagine, iar felul în care este editată mă fascinează. Încă un sfat: atunci când pui efecte, încearcă să le ștergi de pe fața renderului, adică a personajului care apare în imagine, pe care trebuie să-l scoți în evidență. Cam atât. Baftă Smile
    Ale-chan
    Membru
    Membru

Mesaj Scris de Ale-chan la data de Mar 23 Iul 2013 - 16:00

Buna . Multumesc ca m-ai anuntat si sper sa o faci in continuare. Revenind la imagini , au fost foarte bine editate , dupa parerea mea. Defapt , tu intodeauna editezi super. Imi place cel mai mult a treia imagine. Am impresia ca ti-a iesit mai frumoasa decat celelalte. Sa nu o mai lungesc atata, spor la editat si postat ! Pupici de la Ale-chan Kiss 
    Irene.
    Moderator
    Moderator

Mesaj Scris de Irene. la data de Mier 31 Iul 2013 - 15:38

Buna Kim! ^^
    Imi pare rau ca nu am dat com pana acum xD
    Hmm, imi plac. ^^ Primele ... nu`s preferatele mele, dar urmatoarele sunt. Sunt chiar foarte dragute ^^
    Sper sa mai aduci. Spor la editat! ^^

Bubu Uchiha
    Membru
    Membru

Mesaj Scris de Bubu Uchiha la data de Sam 3 Aug 2013 - 9:18

Buna, buna! Am trecut si eu pe-aici sa-ti fac o vizita.Imi place ceea ce am vazut. De la inceput ai evoluat foarte mult, mi-aplacut foarte mult asta,dar cand rotunjesti colturile ce program folosesti? Eu stiu doar unul, dar care ti le face si invizibile... Poate nu stim acelasi program, oicum.E foarte bine. De cat cat timp lucrezi? Nu ca eu sunt in masura, sa-ti vorbesc, dar incearca sa faci si ceva nou, macar de distractie, sa sti ca va iesi ceva dragut. Imi place mult pana aici. Anunta-ma cand mai aduci.
    ~Kim™~
    Membru
    Membru

Mesaj Scris de ~Kim™~ la data de Mier 14 Aug 2013 - 8:54

Am mai adus inca trei. Din pacate originalele nu le mai gasesc, dar totusi sper sa va dati seama cum ar fi imaginea originala. Smile 

Semnatura 2:

Acestea sunt! Daca voi gasi originalele, voi da edit si le voi pune. Smile 
    Bubu Uchiha
    Membru
    Membru

Mesaj Scris de Bubu Uchiha la data de Mier 14 Aug 2013 - 17:46

Bunaaaaaaaaa! Deci, trecand peste faptul ca m-am suparat extraordinar de tare pe tine fiindca nu m-ai anuntat, m-am calmat si-am decis sa-ti las un comentariu... Deci:
    1.Cum poti sa zici ca nu anunti fiindca nu iti place cum ti-au iesit? Esti indragostita. Sunt super,Kim.
    2. Ceea ce nu-mi place este ca nu ai decupat calumea colturile... Fa-le transparente sa nu se vada, chiar daca aici nu se vad, cand te uiti altundeva, pe o alta nunata sa stii ca se vad.
    3. Primaaa!
    4. Tura urmatoare neaparat sa ma anunti.
    5.Te pup!
    ~Kim™~
    Membru
    Membru

Mesaj Scris de ~Kim™~ la data de Sam 7 Sept 2013 - 12:41

Am venit cu altele. Smile Zummy, nu pot scoate efectele de pe fata renderelor pentru ca nu stiu cum. Eu inca sunt incepatoare si cu ps-ul nu ma pricep deloc. -.-'' Doar cu programele online ma pot descurca.

Originala:

Editata:

Originala:

Editata:

Cam atat am reusit sa fac. Smile Sper ca v-au placut. ^^
    Pasila
    Scriitor
    Scriitor

Mesaj Scris de Pasila la data de Sam 7 Sept 2013 - 12:56

Buna, Kim ^^ Sunt dragute gfx-urile tale, cred ca daca ai invata chiar si foarte putin PhotoShop ai face unele superbe. Ar trebui sa urmaresti un tutorial sa incerci, eu am increderea ca te-ai descurca foarte bine :3 
    Imi plac mult gfx-urile tale, ultima pe care ai facut-o arata foarte bine Think E o imagine draguta si i-ai pus niste efecte bune. 
    Mai astept gfx-uri din partea ta, si uuu, am uitat sa spun, la imaginea asta: Click imi place maxim efectul pe care l-ai folosit. E foarte, foarte dragut. 
    ~Kim™~
    Membru
    Membru

Mesaj Scris de ~Kim™~ la data de Sam 7 Sept 2013 - 14:37

Am adus alte doua gfx-uri. Dar de data aceasta nu m-am semnat pe ele, deoarece sunt dedicate prietenei mele Cocktail. Smile Liz, se pare ca Kaito te iubeste. *hello*

Originala:

Editata:

Vezi Liz, are ochii albastri asa cum ii place lui Rose. Pun pariu ca ar saliva daca l-ar vedea. Dar nu poate, deoarece el a pus ochii pe tine. *hehe*

Acum este: Dum 26 Mar 2017 - 10:11