Care sunt cele mai naspa filme pe care le-ati vazut?

Distribuiti

Miss Ignorance
    Membru
    Membru

Sex : feminin

Care sunt cele mai naspa filme pe care le-ati vazut?

Mesaj Scris de Miss Ignorance la data de Dum 7 Apr 2013 - 20:52

Toti stim ca exista filme bune [dupa mine nu prea...] si filme mai putin bune [chiar deloc]
    Care au fost cele mai neplacute filme pe care le-ati vizionat?

Eu am vazut o comedie oribila acum ceva timp "Seven Psychopaths". Enervanrt mi s-a parut prea ciudat.

dar voi?

Mrs Anderson
    Membru
    Membru

Re: Care sunt cele mai naspa filme pe care le-ati vazut?

Mesaj Scris de Mrs Anderson la data de Vin 12 Apr 2013 - 19:56

Buna, Flo! Vad ca iarasi sunt prima pe la tine [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] In fine... Cel mai naspa film pe care l-am vazut? The Grudge.Nu am mai dormit mult timp din cauza ei.
    Nu ti-l recomand! Sa nu faci pacatul sa te uiti la el!
    Nu mi-a placut in primul rand nu am prins tot firul povestii, iar in al doilea este horror, cui ii place un film horror daca esti singur in casa? Ca mie nu! Si nici nu e pentru cei slabi de inima...

Miss Ignorance
    Membru
    Membru

Mesaj Scris de Miss Ignorance la data de Mier 17 Apr 2013 - 0:01

Hey Marty, din pacate am vazut vreo doua filme din seria The Grudge. Nu-mi place alt ceva in afara de faptul ca este film facut dupa o serie Japoneza[ facuta dupa o carte Japoneza] care este muuuuult mai buna.
    E doar un fel de remake fara gusturi. Asta e. Pe mine nu m-a speriat papusa aia cu paduchi. Doar ca l-am vazut la o varsta inca frageda deci tipetele mi-au ramas in minte.Laugh Oricum sunt cam de acord cu tine

Am mai vazut un film de curand. Pot spune ca mi-a oripilat "ochile" holbandu-ma la el. A fost un film jenant, ciudat, vulgar si foarte prostesc.
    Si marele castigator esteeeeeeeee.... A Haunted House!
    Da mai Marie! Acest "milf" vrea sa fie o parodie a unui Horrrrrrror[Nici acela facut prea bine], Paranolmal activity 4. Wow... ce original!
    Si "divertismentul" [pe care l-am cautat cu lupa] ar trebui sa fie faptul ca servitoarea ii pacaleste ca nu stie sa vorbeasca engleza si la final cand ei nu sunt acasa, face toate prostiile. Sau ca fantoma aia i-o trage lu negru. GLUMESTI!?
    Chiar atat de multa lume se uita la vomitosenii din astea?Sad
    Mie mi se pare umor scos din punga de pufuleti cu surprize...

WTF!? Nu-l recomand celor ce nu l-au vazut inca! Pareri?

Mrs Anderson
    Membru
    Membru

Mesaj Scris de Mrs Anderson la data de Mier 17 Apr 2013 - 15:49

Mda, stiu filmul. In general comediile de prost gust ma cam irita, adica, de ce se mai numesc comedii? ca sa ma plictisesc...pardon, nici nu merita urmarit! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
    Sunt o mare fana a comediilor, doar ca eu consider ca o buna comedie trebuie sa contina in special originalitate. Ceva la care nimeni nu s-a mai gandit.
    Comediile de dragoste... nu sunt fana lor! Numai din astea gasesc pe la TV, ma plictisesc de ele. Ele sunt un bun exemplu despre ce am spus.
    Tu ce crezi?

Miss Ignorance
    Membru
    Membru

Mesaj Scris de Miss Ignorance la data de Sam 27 Apr 2013 - 1:14

Buna Marty:X De cand n-am mai cutreierat subiectul.Smile Hai sa criticam:))
    Deci, mi-ai adus un subiect destul de interesan: Comedii de dragoste.
    Dupa mine, vomitoseniile astea ar trebui scoase imediat de la TV. Sunt o jicnire la adresa lu Marilyn Monroe. Saraca, ar vrea sa posedeze toti producatorii, dar din pacate ea e una singura.
    Hai ma TV-ule! Vreau si eu ceva originalitate! De ce ma urasti atat de tare? De ce vrei sa raman oarba? De ce vrei sa raman surda de la replicile alea monotone si fara sens. De ce?
    Parca mai repede ma uit la un documentariu de 4 ore despre un castravete decat la filme de genu` asta!
    Daca spun "imaginatie" cer mult? Da... Da cer..
    Eu va spun sincer si din inimioara ca URASC din tot sufletul meu de copil, comediile de dragoste.
    Nu numai ca sunt plictisitoare. Sunt prost facute si neoriginale. Adica please.

iar acum sa nu va recomand ul alt film vazut de mine in ultimul timp:
    MAMA. Nu, nu mami meu, asa se numeste filmul, "MAMA".
    Pai, calitatea este 0 injunghiat cu furculita, personajele sunt foarte confuze iar efectele speciale sunt animatiile din Toy Story 3.
    Acesta vrea sa fie un film de groaza oameni buni, nu versiunea neagra si paduroasa a lui Ratatouille.
    E vorba despre doua fetite care sunt pierdute intr-o casa bantuita dintr-o padure si vin crescute de-o fantoma care arata ca strabunica lu Sally.
    Cand politia le gaseste, le da unchiului lor care e un rocker si are o iubita iubitoare de Mistfits, care-mi place, dar este foarte confuza.
    lui MAMA nui convine ca iau luat micile fetite care nu stiu sa mearga in picioare si o bantuie pe Mistfitsoasa:))
    Mda... Desene animate desenate cu stanga, de catre un dreptaci:))
    MURITIII:))

Acum este: Lun 27 Feb 2017 - 11:29