╰☆ L.C.P ☆╮

^.^ Bun venit! ^.^
Dacă iți place forumul nostru si vrei să ni te alături, înregistrează-te și fă parte din "Familia de Nebuni"! Aici te poți distra și iți poți face mulți prieteni! Intră și Have Fun Love

Vă mulțumim de vizită! Și vă urăm o zi bună în continuare! Smile

Felicitări, bunnylovers! Lucrarea o puteți citi aici: Lucrări Concurs Proză - Septembrie 2016

buna va salut pe toti

Distribuiti

melisa32
    Inactiv
    Inactiv

Sex : feminin

Data de înscriere : 05/04/2013

buna va salut pe toti

Mesaj Scris de melisa32 la data de Vin 5 Apr 2013 - 8:44

ador sa ma uit la ANIMEURI In fiecare Zi ma uit la ele sau joc Metinjavascript:emoticonp('')
    javascript:emoticonp('Party fratilor')
    javascript:emoticonp('')

~Kim™~
    Membru
    Membru

Data de înscriere : 23/01/2013

Re: buna va salut pe toti

Mesaj Scris de ~Kim™~ la data de Vin 5 Apr 2013 - 8:56

Buna! Ma bucur sa te avem printre noi! Big Hug Ne faci o mare placere prin prezenta ta! Sper sa-ti faci multi prieteni pe acest forum si sa te simti bine, alaturi de noi! >.< >.< >.< Smile Big smile Big Hug >.< >.< >.<
    Hi! Hi! Hi! JA NEE! Hi! Hi! Hi!

Reeah
    Ex Staff
    Ex Staff

Data de înscriere : 26/11/2011

Mesaj Scris de Reeah la data de Vin 5 Apr 2013 - 9:52

Bunăă! Bine ai venit pe forum! Eu sunt Deea, încântată de cunoştinţă! Sper să te distrezi pe aici şi să-ţi faci câţi mai mulţi prieteni! Nu uita să treci pe la Regulament şi să respecţi regulile acestuia pentru a nu exista probleme în viitor. Întrebări nu am deocamdată, aştept să ne cunoaştem mai bine pe parcurs. Spor la postat şi nu uita să te distrezi! Kiss

P.S. N-ai deschis topicul bine, trebuia postat la Nou veniţi.

●Emιℓy●
    Ex Staff
    Ex Staff

Data de înscriere : 18/11/2011

Mesaj Scris de ●Emιℓy● la data de Vin 5 Apr 2013 - 15:37

Îţi urez şi eu un călduros bun-venit în familia noastră de nebuni. *hug* Sper să îţi faci mulţi prieteni, să fi activă, să te distrezi aici şi cum a spus şi Deea, să respecţi Regulamentul. Sunt curioasă, scri fic-uri? Şi dacă da, vei posta şi aici? Şi apropo, cum ai dat de forum? (:
    Am mutat eu topic-ul la Nou Veniţi, acolo unde trebuia deschis. Fii mai atentă pe viitor de rog.

Acum este: Vin 20 Ian 2017 - 18:00