Contul membrilor cu numărul de mesaje postate (topicuri, comentari etc.) = 0, vor fi șterși de pe forum în următoarea săptămână.

Distribuiţi
Vezi subiectul anteriorIn josVezi subiectul urmator
Skh
Nou venit
Nou venit
Sex : masculin

Paint pe telefon ...

la data de Mier 3 Apr 2013 - 16:04
Prima tentativa de modificat pe telefon Wink)

De obicei nu ma uit asa urat da' injurasem inainte ca mia daramat vantu telefonul si a fost inevitabil ...

RR
Administrator
Administrator
Sex : feminin

Re: Paint pe telefon ...

la data de Vin 5 Apr 2013 - 13:30
Hello Smile Vad doua imagini pe aici care nu sunt schimbate deloc, dupa parerea mea -.-'
Nu stiu ce ai editat la imagini ca sa le numesti gfx. Daca sunt schimbate, dupa cum spui tu, atunci pune si originalele ca sa vedem ce ai schimbat fiindca asa nu mi se pare deloc gfx. Pe telefon se poate edita, dar nu chiar asa de bine ca intr-un program gen: PhotoScape, PhotoShop sau Gimp. Astept sa-mi spui ce ai facut mai exact cu imaginile Big smile
Skh
Nou venit
Nou venit
Sex : masculin

la data de Vin 5 Apr 2013 - 16:38
Hmm am un telefon Sony Ericsson Satio cu Symbian de 9.4 5th edition pe el am modulator Python ceea ce imi permite sa rulez aplicatii ce folosesc limbajul python adica destul de complexe (pt mai multe detalii search python limbaj de programare) uite un link cu imaginile inainte de a fi modificate Click ! .

Apropo GIMP e facut cu acest limbaj !
Fan Art
Donator
Donator

la data de Sam 6 Iul 2013 - 0:46
Interesanta poza Think Adica, e foarte funny Laugh . " Distileria grea" Laugh Moor Laugh Sa mai aduci poze editate asa aiurea. Sa stii ca e chiar reuita. Cred ca ti'a luat ani sa stergi ce era defapt pe peretele ala. Ok, sa mai aduci si sa ma anunti, da?
 Am sters'o, Ja ne! Smile
Irene.
Moderator
Moderator

la data de Mier 31 Iul 2013 - 16:11
 Buna ^^
am fuzionat eu cele 2 topicuri ale tale, " Plictiseala..." si " Paint pe telefon..." Doar un singur topic -.-
Continut sponsorizat

Vezi subiectul anteriorSusVezi subiectul urmator
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum