╰☆ L.C.P ☆╮

^.^ Bun venit! ^.^
Dacă iți place forumul nostru si vrei să ni te alături, înregistrează-te și fă parte din "Familia de Nebuni"! Aici te poți distra și iți poți face mulți prieteni! Intră și Have Fun Love

Vă mulțumim de vizită! Și vă urăm o zi bună în continuare! Smile

Felicitări, bunnylovers! Lucrarea o puteți citi aici: Lucrări Concurs Proză - Septembrie 2016

Paint pe telefon ...

Distribuiti

Skh
    Nou venit
    Nou venit

Sex : masculin

Data de înscriere : 14/03/2013

Paint pe telefon ...

Mesaj Scris de Skh la data de Mier 3 Apr 2013 - 16:04

Prima tentativa de modificat pe telefon Wink)

De obicei nu ma uit asa urat da' injurasem inainte ca mia daramat vantu telefonul si a fost inevitabil ...

RR
    Administrator
    Administrator

Sex : feminin

Data de înscriere : 09/01/2011

Re: Paint pe telefon ...

Mesaj Scris de RR la data de Vin 5 Apr 2013 - 13:30

Hello Smile Vad doua imagini pe aici care nu sunt schimbate deloc, dupa parerea mea -.-'
    Nu stiu ce ai editat la imagini ca sa le numesti gfx. Daca sunt schimbate, dupa cum spui tu, atunci pune si originalele ca sa vedem ce ai schimbat fiindca asa nu mi se pare deloc gfx. Pe telefon se poate edita, dar nu chiar asa de bine ca intr-un program gen: PhotoScape, PhotoShop sau Gimp. Astept sa-mi spui ce ai facut mai exact cu imaginile Big smile

Skh
    Nou venit
    Nou venit

Sex : masculin

Data de înscriere : 14/03/2013

Mesaj Scris de Skh la data de Vin 5 Apr 2013 - 16:38

Hmm am un telefon Sony Ericsson Satio cu Symbian de 9.4 5th edition pe el am modulator Python ceea ce imi permite sa rulez aplicatii ce folosesc limbajul python adica destul de complexe (pt mai multe detalii search python limbaj de programare) uite un link cu imaginile inainte de a fi modificate Click ! .

Apropo GIMP e facut cu acest limbaj !

Fan Art
    Donator
    Donator

Data de înscriere : 17/01/2012

Mesaj Scris de Fan Art la data de Sam 6 Iul 2013 - 0:46

Interesanta poza Think Adica, e foarte funny Laugh . " Distileria grea" Laugh Moor Laugh Sa mai aduci poze editate asa aiurea. Sa stii ca e chiar reuita. Cred ca ti'a luat ani sa stergi ce era defapt pe peretele ala. Ok, sa mai aduci si sa ma anunti, da?
     Am sters'o, Ja ne! Smile

Irene.
    Moderator
    Moderator

Data de înscriere : 15/07/2011

Mesaj Scris de Irene. la data de Mier 31 Iul 2013 - 16:11

Buna ^^
    am fuzionat eu cele 2 topicuri ale tale, " Plictiseala..." si " Paint pe telefon..." Doar un singur topic -.-

Acum este: Mier 18 Ian 2017 - 20:06