Contul membrilor cu numărul de mesaje postate (topicuri, comentari etc.) = 0, vor fi șterși de pe forum în următoarea săptămână.

Buna seara!<3

Distribuiti
    Miss Ignorance
    Membru
    Membru

Sex : feminin

Buna seara!<3

Mesaj Scris de Miss Ignorance la data de Dum 31 Mar 2013 - 23:19

Buna buna
    Sunt Renèe si am 13 ani <3. Stau in Ploiesti Kiss Heart
    O iubesc pe Florence Welch. Este ingerul meu.
    Imi place de asemenea Hardcore-ul, Metal-ul si J-rockul pe care il ascult mai rar din pacate.
    Nu imi place sa ma uit la filme sau la TV. TV-ul spala creierul.
    Imi place foarte mult sa calatoresc, am fost prin jumatate din Europa
    Iubesc ciocolata si mancarea sanatoasa. Nu am baut Pepsi sau Cola in viata mea dar nu cred ca am pierdut ceva. Imi pare suspecta culoarea aia... neagra O.o cei aia? Bautura lu Satan?
    Apropo, sunt ateista pana in maduva oaselor. Nu m-am spovedit niciodata dar.. sunt botezata din pacate O.O
    Altceva? Intrebati U.U.
    Reeah
    Ex Staff
    Ex Staff

Re: Buna seara!<3

Mesaj Scris de Reeah la data de Lun 1 Apr 2013 - 8:52

Bună, draga mea! Bine ai venit pe forum! Sper să te distrezi pe aici şi să-ţi faci mulţi prieteni, poate şi pe mine. Pari o persoană foarte interesantă şi, apropo de asta, şi eu ascult Florence and the Machine, cred că este una dintre trupele mele preferate! :x Şi-mi place faptul că vocea sa poate lua nişte note foarte înalte. Smile Plus că este un punct de inspiraţie pentru mine. Ah, eşti ateistă ? Religia aceea fără zeu, nu-i aşa ? Totuşi am o curiozitate, ateii, atunci când vine vorba de crearea lumii, ce spun ? Hm, treisprezece anişori ? Mulţi înainte! :x Ai călătorit cam mult până la vârsta asta, însă lumea este frumoasă. :x Ah, eu am băut Coca-Cola şi acum regret, totuşi nu mă mai apropi de ea, deoarece îngraşă şi ţin foarte mult la silueta mea care nu este nici aşa prea perfectă.
    Întrebări pentru tine.
    Care-i melodia ta preferată de la Florence and the Machine ? Spectrum ?
    Ce te-a făcut să nu-ţi placă să te uiţi la filme ?
    Ce te-a determinat să fii atee cu sufletul, deoarece ai menţionat că eşti botezată?
    Cam atât, o zi bună îţi doresc! Kiss
    Irene.
    Moderator
    Moderator

Mesaj Scris de Irene. la data de Lun 1 Apr 2013 - 16:59

Buna ^^
    Imi pare bine sa te avem printre noi ^^ sper sa iti faci multi prieteni, sa fi cat mai activa si sa te distrezi ^^
    Sa citesti si sa respecti Regulmentul ^^
    Mi-a placut faza cu " Bautura lu` Satana" Laugh
    Intrebari nu am ... Inca o data ... Bun venit! Kiss
    Miss Ignorance
    Membru
    Membru

Mesaj Scris de Miss Ignorance la data de Lun 1 Apr 2013 - 20:35

Hey Reeah!
    Ma bucur de intrebari, asa ca, sa-ti raspund!
    Noi ateii credem decat in propria persoana si in stiinta. Stiinta spune ca Terra a fost creata printr-o explozie [Nu prea am inteles cum da ma rog ]. Dar eu respect orice religie si nu critic. Imi place sa descopar alte traditii si obiceiuri. Si incurajez asta!
    Imi face placere ca mai sunt fani Flo pe forum . Eu cred ca Florence este o persoana foarte sincera si sper so intalnesc candva. Vocea ei transmite ceva, anormal! Melodiile ei au acel ceva care te face sa simti fiecare nota, fiecare cuvant. Iar melodia mea preferata nu este Spectrum. Cel mai mult imi plac No light no light si Drumming song. Dar ca video imi place mai mult Spectrum.
    La TV nu ma uit. Consider ca televiziunea a fost inventata pentru a promova lucruri ce nu merita atentia si timpul meu.. Publicitate everywhere!!! Si in plus, televiziunea este formata doar din programe monotone, cu aceleasi subiecte cretine, aceleasi comentarii la adresa vedetelor si aceleasi scopuri publicitare care-ti mananca cervelu! Daca as fii presedinte, as desfiinta TV-ul. Si asa exista aceleasi chestii pe internet...
    Filmele din ziua de azi sunt toate la fel: efecte speciale, sex, impuscaturi, sange everywhere si foc. M-am plictisit de toate dramele astea... Laugh) Insa nu am nimic impotriva celor carora le place. Daca cineva ma invita sa vedem un film accept dar doar ma prefac ca sunt atenta.
    Sunt ateista de cand am fost nevoita sa ma spovedesc. Nu vreau sa spun 'pacatele' mele orcarui preot pedofil ce nu ma cunoaste. Mie biserica mi-a inspirat de cand eram mica numai teroare! Nici o data iubire! Iar asta am vazut si din toate razboaiele tinute\care se tin pentru religie . Daca este adevarat ca Dumnezeu iubeste pe toti, atunci iubeste si musulmani si ateisti si catolici si evreii si gandaci!
    Mama cat am scris. Oricum sper sami fac muuuulti prieteni va pup Kiss

Acum este: Joi 23 Mar 2017 - 0:07