╰☆ L.C.P ☆╮

^.^ Bun venit! ^.^
Dacă iți place forumul nostru si vrei să ni te alături, înregistrează-te și fă parte din "Familia de Nebuni"! Aici te poți distra și iți poți face mulți prieteni! Intră și Have Fun Love

Vă mulțumim de vizită! Și vă urăm o zi bună în continuare! Smile

Felicitări, bunnylovers! Lucrarea o puteți citi aici: Lucrări Concurs Proză - Septembrie 2016

That big diference betwen you and me

Distribuiti

^^~Yo~An&el~G!rl~^^
    Nou venit
    Nou venit

Sex : feminin

Data de înscriere : 16/05/2012

That big diference betwen you and me

Mesaj Scris de ^^~Yo~An&el~G!rl~^^ la data de Lun 25 Mar 2013 - 21:19

Sakura :
    Este o noua zi a vietii mele .Astazi e ziua cand parinti mei au divortat , iar eu sunt acum in drum spre noua mea locuinta , din Tokyo , unde o sa sa stau cu mama mea , carema are in custodie . Imiurasc viata ... nu are nimic interesant . Eu sunt Haruno Sakura , am 17 ani , parul roz bombon , lung pana la fund si forme voluptoase .
    Ajunsa in noua casa , ma duc in camera mea care a fost amenajata dinainte ; ma duc la calculatorul de langa usa si ma documentez despre noua mea scoala . Ce-o fi in neregula cu mine ? Se pare ca o sa incep
    de maine la ,, Gakuen Alice " . Naspa nume .

Scuze ca nu pot sa pun mai mult , poate data viitoare . Hi! Kiss

Irene.
    Moderator
    Moderator

Data de înscriere : 15/07/2011

Re: That big diference betwen you and me

Mesaj Scris de Irene. la data de Mar 26 Mar 2013 - 9:46

•°♡°•
    Sincer nu stiu ce sa zic despre acest capitol, daca il pot numi asa ... Puteai sa adaugi mai multa descriere ... Puteai sa-l postezi astazi, cand scriai mai mult ... In fine >< e sfatuiesc sa treci pe la Primi pasi pentru un fic de calitate! pentru ati imbogatii felul de a scrie. Nu te ajuta doar la ficuri, ci si in viata personala, la scoala ...
    Despre fic inca nu am nici o parere. Totusi, astept urmaorul capitol si sper ca te-ai uitat pe link si ai retinut ceva ^^
    Spor la scris si multa imaginatie! *hug*
    •°♡♡°•

Reeah
    Ex Staff
    Ex Staff

Data de înscriere : 26/11/2011

Mesaj Scris de Reeah la data de Mar 26 Mar 2013 - 11:11

Bună, draga mea! Big Hug Mă bucur că ai postat un nou fic, însă ai încălcat o regulă, iar aceea este despre lungimea capitolelor, al tău nici nu poate fi numit capitol. Ce părere aş putea să-mi exprim despre câteva rânduri ? Îmi pare rău pentru Sakura, că părinţii ei au divorţat şi probabil îi este foarte greu acum. Smile Aştept capitolul următor, spor la scris şi multă inspiraţie!

Pasila
    Scriitor
    Scriitor

Data de înscriere : 18/04/2013

Mesaj Scris de Pasila la data de Sam 27 Apr 2013 - 21:19

Ce imi place:

Ideea. Nu e rau, chiar dragutica si mie imi plac fic-urile cu adolescentii la scoala. Gakuen imi aduce aminte Hana Yori Dango. Sper ca nu ai lasat balta fic-ul si ca o sa postezi si urmatorul capitol, si urmatorul dupa....pana il termini. Si nici titlul nu e asa rau.

Ce nu-mi place:

Ai facut-o pe Sakura perfecta, mie asa mi se pare. Personajele nu trebuie sa fie perfecte, cu forme voluptoase....de ideea asta cu modelul de fata m-am plictisit pana peste cap. Imi pare rau ca a sunat asa urat, dar ea exista in mai toate fic-urile.

ps: sper sa pui next repede, daca il mai pui.... Smile Xo.Xo.

Rose
    Moderator
    Moderator

Data de înscriere : 08/04/2011

Mesaj Scris de Rose la data de Vin 26 Iul 2013 - 23:50

Bună!
    Din cauza inactivităţii acest fic se închide. În cazul în care doreşti să îl continui dă-mi un p.m. şi voi rezolva în cel mai scurt timp posibil. 

Acum este: Lun 23 Ian 2017 - 18:48