╰☆ L.C.P ☆╮

^.^ Bun venit! ^.^
Dacă iți place forumul nostru si vrei să ni te alături, înregistrează-te și fă parte din "Familia de Nebuni"! Aici te poți distra și iți poți face mulți prieteni! Intră și Have Fun Love

Vă mulțumim de vizită! Și vă urăm o zi bună în continuare! Smile

Felicitări, bunnylovers! Lucrarea o puteți citi aici: Lucrări Concurs Proză - Septembrie 2016

Si eu pe aici!

Distribuiti

Felly-Chan
    Donator
    Donator

Sex : feminin

Data de înscriere : 24/03/2013

Si eu pe aici!

Mesaj Scris de Felly-Chan la data de Dum 24 Mar 2013 - 20:53

Buna seara tuturor!!!Sunt noua pe acest sait dar vreau sa va incant prin simpla mea prezenta Big smile.Deci sa incepem cu inceputul:
    ~am si eu un nume ca tot poporul si acela este Felicia dar,fiind un cuvant lung mai pe scurt FELI Big smile;
    ~am 13 anisori si sunt in clasa a 8-a;
    ~sunt o mica fana Naruto si o uriasa fana SasuSaku Agrement dar,si celelalte cupluri sunt minunate(daca ar fi impreuna);
    ~Imi place culoarea albastru dar si alte culori cum ar fi:rosu,roz,mov....;
    ~si...nu mai stiu ce sa spun..... Laughing pai sunt o fata prietenoasa,putin geloasa Blush(dar cine nu e?),amuzanta....
    Daca aveti intrebari Big Hug nu incetati sa mi le puneti!

Reeah
    Ex Staff
    Ex Staff

Data de înscriere : 26/11/2011

Re: Si eu pe aici!

Mesaj Scris de Reeah la data de Dum 24 Mar 2013 - 21:40

Bună, draga mea! Bine ai venit pe forum, Felicia! Kiss Sper să te distrezi pe aici şi să treci pe la regulament, sper să-ţi placă să-ţi petreci timpul liber aici. Mă bucur că ţi-ai făcut cont şi bine ai venit în marea noastră familie! Crede-mă că deja ne încânţi cu prezenţa ta. Ai treisprezece anişori ? Mulţi înainte, să te bucuri de vârsta pe care o ai! Pentru că este o vârstă frumoasă. Smile Mult succes cu examenul de la sfârşitul anului, ştiu că orice elev are emoţii. Eu am întrebări pe care doresc să ţi le adresez.
    Ce carte preferată ai ?
    Ce materie îţi place ?
    Cum te descurci cu matematica ?
    Ce preferi să porţi ?
    Îţi place ciocolata ?
    Îţi plac florile ?
    Ce zici de ficuri ?
    Cam atât, o seară plăcută şi toate cele bune! :-*

Felly-Chan
    Donator
    Donator

Mesaj Scris de Felly-Chan la data de Lun 25 Mar 2013 - 14:18

Multumesc pentru calduroasa primire Big Hug .Si acum sa-ti raspund la intrebari:
    Ce carte preferata ai?Pai m-a impresionat foarte tare Romeo si Julieta dar si Baltagul(nu prea am timp de citit)si ii ador schitele si momentele lui Caragiale.
    Ce materie iti place?Pai in general matematica dar si chimia.
    Cum te descurci cu matematica?Pai bine^.^
    Ce preferi sa porti? Think Pai port haine confortabile si care ma reprezinta.
    Iti place ciocolata? :yes: dar dentistul meu imi interzice .
    Iti plac florile?Le ador daca as putea as sta toata ziua intr-o sera cu mii de flori viu colorate(dar ma inspaimanta albinele Neutru)
    Pai imi place sa citesc ficuri mai ales cu SasuSaku dar accept orice Agrement.
    Inca nu am avut timp sa citesc ficurile de pe acest sait dar sigur le voi citii in weekend.

Skh
    Nou venit
    Nou venit

Sex : masculin

Data de înscriere : 14/03/2013

Mesaj Scris de Skh la data de Lun 25 Mar 2013 - 18:11

Buna [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

De unde esti ?

Ce muzica asculti ? [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Ce iti place la Naruto ?

Un moment din Naruto care tea marcat ?!

Cum te distrezi in timpul liber ? [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Ganduri bune !

Felly-Chan
    Donator
    Donator

Mesaj Scris de Felly-Chan la data de Mar 26 Mar 2013 - 17:22

Buna si tie Big Hug .
    Pai eu sunt din Braila,Scortaru Vechi. Smile
    Pai ascult orice inafata de manele. nervos
    La Naruto imi place devotamentul lui si hotararea puternica pe care o are pentru a-l aduce pe Sasuke inapoi si faptul ca tine la prietenii lui.
    Pai m-au marcat mai multe momente Think acela cand a plecat Sasuke dar cred ca cel mai mult lupta dintre Sasuke si Itachi.
    Pai daca nu sunt cu prietenii Bautura in fata calculatorului facand Rpc-uri. Evil

Acum este: Lun 5 Dec 2016 - 0:24