Contul membrilor cu numărul de mesaje postate (topicuri, comentari etc.) = 0, vor fi șterși de pe forum în următoarea săptămână.

Distribuiţi
Vezi subiectul anteriorIn josVezi subiectul urmator
Raven
Membru
Membru
Sex : feminin

Hei! Sunt aici!

la data de Dum 24 Mar 2013 - 16:31
Am aterizat şi eu în sfârşit pe la "Nou veniţi"!
În primul rând, vă salut! Eu sunt Bird, adică Paula, puteţi să-mi spuneţi cum vreţi. Am 14 aproape 15 ani. Îmi place să desenez (deşi nu am talent), să citesc, să scriu (doar când mă simt sufocată de inspiraţie), îmi mai plac şi pozele, alb-negru în special.
Îmi plac muuult animalele mai ales pisicile :"3 şi papagalii. Nu îmi plac culorile stridente, chimia, oamenii aroganţi şi altele.
Ascult în general rock, pop.
Mai mult nu ştiu ce să zic... E greu să mă descriu. >.>
Sunt o fire mai sfioasă şi foarte calmă.
Dacă vreţi mai multe detalii legate de Bird, întrebaţi!
Reeah
Ex Staff
Ex Staff

Re: Hei! Sunt aici!

la data de Dum 24 Mar 2013 - 17:38
Bună, draga mea! Mă bucur foarte mult că ni te-ai alăturat pe forum şi bine ai venit! Sper să ai o şedere plăcută şi să te acomodezi cât poţi de mult! Eu sunt Andreea şi, dacă doreşti detalii, ne vom cunoaşte în viitor mai mult. Eşti o persoană foarte interesantă, îmi place ficul tău şi-ţi ador semnătura! :x Şi am câteva întrebări pentru tine.
Care-i cartea ta preferată ?
Care-i materia ta preferată ?
Ce note ai la chimie ?
Îţi plac imaginile ce oferă un mesaj ?
Un citat preferat ?
Cam atât, multă distracţie şi toate cele bune, te aştept cu nextul! Kiss
Raven
Membru
Membru

la data de Dum 24 Mar 2013 - 18:30
Bună, Andreea! Îţi mulţumesc pentru primirea călduroasă!
☻ Nu pot să spun că am o carte preferată, dar cartea care m-a emoţionat cel mai mult şi în care m-am identificat foarte mult cu personajul principal a fost: "Romanul adolescentului miop" de Mircea Eliade.
☻ Materia mea preferată este logica (păcat că doar pe a IX-a se face)
☻ Eh, chimia, bat-o vina! Păi, notele mele de la chimie sunt de trecere, datorită colegei mele de bancă care mă mai inspiră (momentan am un cinci şi un şase).
☻ Da, îmi plac pozele ce oferă un mesaj scris, dar nu în mod special. Îmi place orice poză ce oferă ceva de văzut, chiar dacă mesajul nu sare în ochi de la prima vedere.
☻ Citat preferat... Ar putea fi: "Lumea asta teatru de orgoliu şi de rătăcire este plină de nefericiţi care vorbesc despre fericire - Voltaire"

Mă bucur că îţi place ficul meu :"> Îţi mulţumesc foarte mult pentru comentariile lăsate.
P.S.: Nextul la fic o să cam întârzie >.<'
Irene.
Moderator
Moderator

la data de Dum 24 Mar 2013 - 19:36
Buna *hug*
Imi pare bine sa te avem in famila noastra ^^
Se pare ca te-ai acomodat ...
Imi pare rau ca ajung atat de tarziu cu urarea de bun venit -.-
Sper sa te distrezi, sa-ti faci muuuuulti prieteni si sa iti placa aici ^^
Intrebari nu am ><" -inca :">-
Ma bucur sa te cunosc ;o3
Ja`ne! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Skh
Nou venit
Nou venit
Sex : masculin

la data de Lun 25 Mar 2013 - 18:23
Buna [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

De unde esti ?

Ce muzica asculti din Ro ? [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Ce iti place la Naruto ?

Un moment din Naruto care tea marcat ?!

Cum te vezi la 20 de ani ? [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Ganduri bune !
Raven
Membru
Membru

la data de Lun 25 Mar 2013 - 20:59
Bună, Skh! Mă bucur să te cunosc :")
Acum să-mi fac datoria şi să răspund la întrebări.
☻ Sunt din Ardeal.
☻ Sincer nu mă prea dau în vânt după muzica românească actuală... Singurele trupe româneşti pe care le ascult şi care au tot respectul meu sunt: Alternosfera, Vama veche, Luna amară, Coma şi altele.
☻ Ah, Naruto! Acum doi ani eram o fană înfocată a acestui anime, dar cu timpul interesul meu în acesta s-a cam pierdut. Ce mi-a plăcut? Nu ştiu, poate mi-a plăcut caracterul lui Naruto şi puterea lui de a trece peste toate problemele cu fruntea sus Think
☻ Ah, nu m-am mai uitat de ceva timp la Naruto : ))
☻ La 20 de ani! E mult până atunci, mult prea mult! Nu ştiu ce o să fac nici mâine, dar la 20 de ani! Probabil o să fiu la facultate, cred...
Smile
Continut sponsorizat

Vezi subiectul anteriorSusVezi subiectul urmator
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum