╰☆ L.C.P ☆╮

^.^ Bun venit! ^.^
Dacă iți place forumul nostru si vrei să ni te alături, înregistrează-te și fă parte din "Familia de Nebuni"! Aici te poți distra și iți poți face mulți prieteni! Intră și Have Fun Love

Vă mulțumim de vizită! Și vă urăm o zi bună în continuare! Smile

Felicitări, bunnylovers! Lucrarea o puteți citi aici: Lucrări Concurs Proză - Septembrie 2016

Fetele/baieti

Distribuiti

Zuzulici :)
    Membru
    Membru

Sex : feminin

Data de înscriere : 30/06/2011

Re: Fetele/baieti

Mesaj Scris de Zuzulici :) la data de Sam 10 Sept 2011 - 13:32

Doamne Ony [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]) nu stiiam ca ai devenit si tu perversa [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] si ar trebui sa nu mai fi asa critica si dura dar pentru inceput e bine [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine])

1.Cu siguranta nooooo
    2. DA...
    3.Nu inca n-am experimentat dar cred ca ar fi frumos [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Irene.
    Moderator
    Moderator

Data de înscriere : 15/07/2011

Mesaj Scris de Irene. la data de Sam 10 Sept 2011 - 14:21

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] Ce mai intrebari.Jur ca am ras cu lacrimi.

1.Doamne fereste,normal ca nu.

Nu sunt chiar asa perversa,am doar 15 ani si planuiesc pana la 20 de ani sa ma mentin asa.

2.Da ,normal.

3.Nu stiu,dar nu mi se pare frumos.Adica in ficuri mi se urca la cap dar in realitate daca ... nu mi-ar placea nici daca imi dai bani cu galeata.[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Ellz . Muah
    Nou venit
    Nou venit

Data de înscriere : 10/09/2011

Mesaj Scris de Ellz . Muah la data de Mar 13 Sept 2011 - 20:41

Big smile Laughing
    1.Nu si nici nu cred ca voi incerca Smile
    2.Bineinteles.
    E mult prea devreme si prima data vreau sa fie cu cineva special , un baiat care sa ma iubeasca . Blush
    3.Nu stiu dar cred ca va fi frumos . Love

dydy
    Membru
    Membru

Data de înscriere : 19/07/2011

Mesaj Scris de dydy la data de Joi 15 Sept 2011 - 17:18

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] Dura faza [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
    Deci.....logic ca nu am avut vreo experienta de genu'asta adica am doar 14 ani [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
    ca scriu asa ceva la ficuri e partea a treia [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] io sunt un pic mai zzizzy la creier [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
    nu am avut experiente si voi ramane 'bepatata'macar pana la 18-19 ani [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

▣ кєиич-cнαи♥™
    Membru
    Membru

Data de înscriere : 21/08/2011

Mesaj Scris de ▣ кєиич-cнαи♥™ la data de Joi 22 Sept 2011 - 17:32

Wow , asta mi-a pus capac .
    1.Nu , normal .
    2.Da , mai sunt , logic.
    3.Nu stiu , pentru ca nu am experimentat .

Eu sincera sa fiu , sunt perversa , total , dar prefer sa ma mentin virgina . Adica imi este frica de durere , dar daca ar fi sa fie, vreau sa se intample cu cineva care se gandeste si la mine si sa fie din iubire nu din placere .

• Dar exista fete de varsta noastra - nu ma refer la cele de 13-14 ani , dar de la 15 in sus - care au experimentat deja si sunt cine stie unde pe la produs , dar sunt unele care o fac pentru nevoia de bani , pentru a-si intretine parintii sau familia , dar sunt si altele care o fac doar pentru plecere si bani in scopuri diferite , de pilda bauturi , droguri , haine scumpe etc. , yeak !

• Dar daca este cu cineva special , este cu totul diferit . Acel cineva trebuie sa se gandesca si la tine , nu sa te bruscheze , si sa te iubeasca este cel mai important . Stim cu toti ca foarte rar gasesti o astfel de persoana , mai mult la baieti , pentru ca la noi fetele mai mult iubirea este mai important decat sexul , asta-i clar , dar asta nu inseamna ca nu exista si fete care se gandesc numai la sex iar iubirea este nula . Eu dispretuiesc astfel de persoane pentru ca te fac sa suferi!

Ma bucur ca am impartasit asta cu voi si ma bucur sa vad fete cu picioarele pe pamant nu ca si celelalte , stiti la ce ma refer . Este placut sa vezi asta decat felul de oameni pe care ii dispretuiesti .

Sper ca sunteti de acord cu ce am spus .

Va iubesc .
    Va pup .
    Va imbracisez .
    Ja Ne !

♥ Nekko ♥
    Critic
    Critic

Data de înscriere : 06/09/2011

Mesaj Scris de ♥ Nekko ♥ la data de Joi 22 Sept 2011 - 22:10

Laugh Laugh Laugh
    M-ati facut sa rad Tongue
    Pai sa incepem sa raspundem la test:

1: Nu... Dhoamneee...
    2: Mai intrebi dupa primu raspuns? Tongue
    3: N-a avut loc
    4: Cu siguranta daca am sa o fac n-am sa regret Smile

De ACORD cu Kenny... sustin principiul ei si ma bucur ca nu sunt obsedati pe acest forum... (la varste mici)

N-aveti nevoie de s*x atata timp cat aveti prieteni si familia aproape Love it
    Mai astept intrebari Angel
    Va pup Kiss Zbye Hi!
    DJ YOO MIKY

Meliss
    Nou venit
    Nou venit

Data de înscriere : 30/08/2011

Mesaj Scris de Meliss la data de Sam 1 Oct 2011 - 12:09

1.Nu!!Doamne!
    2.Da!Tongue Smile
    3.Cum am mai zis nu m-am gandit s-o fac ... Eu vreau ca atunci cand fac acel lucru sa fie cu persoana care ma iubeste si care o iubesc mi se pare corect ! Love it
    4.Nu cred ca as regreta daca as face-o cu persoana pe care o iubesc si care ma iubeste Love it

In plus nu voi face asa ceva pana la varsta de 20-21 depinde Laugh Laughing Love it
    P.S.:Ony tu ai facut asa ceva?:> Sa stim si noi Smile

Vam pupat!Kiss
    Mrr!!Smile

Domino
    Scriitor
    Scriitor

Data de înscriere : 09/09/2011

Mesaj Scris de Domino la data de Mier 5 Oct 2011 - 20:36

1.Nici gand.M-a sunat odata una ca in toiul noptii ca s-a indragostit de mine.O nebuna!!!Si pe mess, nu stiu de unde fac rost,da am avut una csin America care scris cum a iesi tt de dus si sa-mi arate vagauna ei si cum se masturbeaza,I-=am zis din start nu!!!Nu-s dementa!!!!!!!Adica,care sunt obligate,si n-au ce face!!!!Ti-e mila de ele si nu le comdamni!!!
    2.Da sunt *VIRGINA*!!!Peste o luna fac 16,da asta nu inseamna ca am sa o fac.
    3.Nu stiu!!!!Nu am avut!!!
    4.Sigru daca am sa o fac in stilul meu nu am sa regret.Bineinteles,abia peste vreo 3-4 ani!!Pana atunci ma capat experienta!!!!!!
    V-ati uitat vreodata la animeuri hentai? Laugh Eu m-am uitat odata.Am ramas gura casca!!!!! Cred ca am fost cam dementa sa ma uit la asa ceva.Dar ce sa faci?Curiozitatea omoara pisica!!!!!! Laugh

Rose
    Moderator
    Moderator

Data de înscriere : 08/04/2011

Mesaj Scris de Rose la data de Lun 17 Oct 2011 - 19:22

Ati avut vre-o experinta cu vre-o fata/ baiat? [trebuia si baiat pentru ca nu sunt pe invers, chiar de sunt mai zuza si "casatorita" cu o fata :]] ]

* Nu, nu am avut nici una si nici nu am de gand [dupa 20], pentru ca nu am chef sa ma trezesc insarcinata, chiar si daca va protejati exista riscul ca un prezervativ sa fie rupt si cu anticonceptionalele e cam aiurea pentru ca uneori uiti sa le iei sau datorita lor s-ar putea sa nu mai poti face copii cand simti dorinta de a fi mama, sau dupa sotul meu sa ma faca "panarama" sau "C***a"

Mai sunteti virgine?

* Daca nu am facut nimic, logic ca sunt.

Cum a fost prima experinta?

* Promit ca iti voi raspunde cand o voi face [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Regretati?

* Nu am ce regreta si sa zicem ca as fi inceput viata sexuala, din moment ce o faci din iubire, pardon o faceti si simti tu insati ca persoana de langa tine este cea mai potrivita pentru a te darui atat trup cat si suflet nu ai de ce regreta.

@ [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] sunt de acord cu tot ce ai spus tu.

Blue_Anto**
    Inactiv
    Inactiv

Data de înscriere : 15/01/2012

Mesaj Scris de Blue_Anto** la data de Mar 17 Ian 2012 - 18:42

Ati avut vre-o experinta cu vre-o fata? Nu am de gand si nu am avut Laugh
    Mai sunteti virgine? Daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa de 100000000 de ori Angel
    Cum a fost prima experinta? Pai nu am avut parte deci nu stiu ..... lol!
    Regretati? Nu asi putea regreta daca asi face la momentul potrivit , nu agresata sau nu stiu eu ce Confuz

●Emιℓy●
    Ex Staff
    Ex Staff

Data de înscriere : 18/11/2011

Mesaj Scris de ●Emιℓy● la data de Vin 20 Ian 2012 - 20:47

Ati avut vre-o experinta cu vre-o fata?

- Nu doamne fereste Laugh N'os fi eu pe problema mea uneori, da' asta chiar nu as face'o Laugh

Mai sunteti virgine?

-Daaaa, si am de gand sa ma mentin asa pana pe la 20-21 de ani. A fost o fata la mine in scoala care a facut'o cu baiatul care "o iubea" si Boom, a ramas insarcinata. Nu a avortat, ceea ce e ciudat, oarecum, adica, nu mi'o luati in nume de rau, dar aveam 16 ani si a pastrat copilul. Era inca destul de tanara zic eu pentru a avea o asemenea responsabilitate, mai ales ca taticul a abandonat'o. Trist, deci eu nu voi face asa ceva.

-Nu s'a intamplat, motivul fiind cel de mai sus. Big smile

Regretati?

-Nu am ce sa regret din moment ce inca sunt pura, si cu siguranta in momentul in care o voi face va fi cu persoana care ma iubeste si pe care o iubesc deci nu voi regreta. Love it

Ƭเ๓๓`
    Nou venit
    Nou venit

Data de înscriere : 11/01/2012

Mesaj Scris de Ƭเ๓๓` la data de Lun 23 Ian 2012 - 15:57

Uff! Ajung si eu pe aici -.-" Si peste ce sa dau? :]] However! Sa raspund la "interogatoriu"

- Depinde la ce te referi Smile Daca este vorba de o experienta sexuala NO WAY!
    Mai sunteti virgine?
    - Da! Sincera sa fiu.... Mi-e frica sa ma dezvirginez :]] Deoarece va durea ca naiba! >.< OMO!
    - Nu am avut...
    Regretati?

- Daca am sa o fac, cu siguranta ma voi gandi de doua ori inainte si voi fi sigura atat mental cat si spiritaul. Sa fiu sigura ca nu voi regreta acest lucru.

Reeah
    Ex Staff
    Ex Staff

Data de înscriere : 26/11/2011

Mesaj Scris de Reeah la data de Lun 30 Ian 2012 - 12:12

Nu, nu am avut decat un accident, dar nu a fost intentionat..sa pici bot in bot.. Blush
    Mai sunteti virgine?
    Normal ca da...nu fac asa ceva prea curand.
    Nu am avut una.
    Regretati?
    Nu am facut eva ca sa regret...

VandaQ
    Scriitor
    Scriitor

Data de înscriere : 29/01/2012

Mesaj Scris de VandaQ la data de Lun 30 Ian 2012 - 15:47

Klau is here!! Cand vine vorba de perversitate va pot speria, credeti-ma. Sa speram ca nu voi fi prea perversa in urmatoarele raspunsuri:
    -Daca am facut-o cu vreo fata? Nu.. Insa ma tenteaza. Numai asa.. De placere. Si nu, nu mi se pare ca ar trebui sa iti fie rusine de orientarea ta sexuala, fie ca esti baiat sau fata. Acestea sunt doar niste idei preconcepute. Revenind la subiect, nu am facut nimic pana acum, dar am o viata intreaga la dispozitie.
    -Virginitatea. Pentru mine e un cuvant destul de vag. Fizic sunt pura, vergura, insa daca vine vorba de minte.. Pff.. Am trecut de mult de limita virginitatii. Deci e un fel de DU, adica da si nu.
    -Prima experienta eu cred ca va fi placuta. Asa am impresia si nu ma sperie nimic din ce se spune, cum ca te doare si chestii de astea. Nu.. Din moment ce o faci, inseamna ca iti place.
    -De regretat nu voi regreta. Doar daca Doamne fereste, voi fi violata. Inca o data: DOAMNE FERESTE!! Daca va fi din iubire sau placere nu voi regreta. Toate au momentul lor. Totul este asezat si mai devreme sau mai tarziu trebuie sa ne confruntam si cu asta.
    Cam asta este parerea mea. Nu cred ca am fost perversa si consider ca oricat de mult ar vrea unele fete sa nege ca trebuie sa ajunga in momentul in care isi vor pierde virginitatea, sunt si multe care gandesc ca mine. Nu e ca si cum te-ai duce la taiere. E pur si simplu un act ce il face toata lumea, ceva fizic si daca e cu persoana potrivita, poate fi o experienta foarte frumoasa.
    Gata.. Klau va pupa and be happy!! ByE!!

sakura chan
    Membru
    Membru

Data de înscriere : 21/02/2012

Mesaj Scris de sakura chan la data de Sam 10 Mar 2012 - 23:58

Ati avut vre-o experienta cu vre-o fata?
    Singura mea experienta pe care am avuto cu fetele a fost numai pupicu pe botic Big smile [si mi se pare ca a fost numai o singura data, daca nu ma insel]
    Mai sunteti virgine?
    Desigur ca da fisic, dar cu mintea NU pentru ca sunt foooarte perversa Big smile Si sincer mi-as pierde virginitatea numai cand as fi pregatita sufleteste si cu mintea [si stati linistite pentru ca eu cunosc fete care nu mai sunt virgine deja de la 14 ani]
    Cum a fost prima experienta?
    Pai nu am avut pana acum.
    Regretati?
    O nu sincer nu.
    Ja'Ne

Fan Art
    Donator
    Donator

Data de înscriere : 17/01/2012

Mesaj Scris de Fan Art la data de Dum 11 Mar 2012 - 1:13

1. [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ! 100% nu!
    2. Doamne fereste! Normal ca
    [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ! Ce naiba! De ce ai pus intrebarea asta? Tu nu stii ca aici majoritatea membrilor sunt de 14-15 ani? [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] Asa stiu eu.
    3. Nu stiu ce sa zic... Mi-e cam rusine... [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
    4. De ce as regreta??? [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Ayu
    Membru
    Membru

Data de înscriere : 13/05/2012

Mesaj Scris de Ayu la data de Vin 6 Iul 2012 - 23:30

Bun, intrebarile m-au facut sa mor de ras. La figurat, normal. Laughing

1. Nu, dar am o colega pe invers si sta numai cu mine. Neutru
    2. Da, sunt. Tongue
    3. Nu stiu, nu am facut-o inca.
    4. Depinde. Daca baiatul sta cu mine si ma iubeste si dupa, nu regret. Dar daca ma lasa balta, voi regreta.

Parerea mea este ca dupa vreo 17 ani poate se va intampla. Dar nu doar asa, de placere. Vreau sa fie din iubire. Iar la faza cu virginitatea, fizic sunt, dar psihic nu. Am o minte ingrozitor de perversa. Stati sa-mi vedeti ficul terminat. Laughing

PS: Fetelor, eu cred ca intrebarea unu era pentru baieti, dar merge. Laugh

Ultima editare efectuata de catre Ayumi Uchiha in Vin 6 Iul 2012 - 23:38, editata de 1 ori (Motiv : inca ceva de adaugat :P)

Miyuki
    Nou venit
    Nou venit

Data de înscriere : 13/05/2012

Mesaj Scris de Miyuki la data de Mar 17 Iul 2012 - 11:14

1. NU
    2. Dap, pana la 17-18 ani cam asa.
    Spoiler:
    A fost o fata la mine in scoala care a facut'o cu baiatul care "o iubea" si Boom, a ramas insarcinata. Nu a avortat, ceea ce e ciudat, oarecum, adica, nu mi'o luati in nume de rau, dar aveam 16 ani si a pastrat copilul

La mine in liceu am vazut fete la fel de 16 ani insarcinate, Doamne si baietii astia nu au auzit de prezervativ? dar poate este si vina lor au facuto de mici si nu stiu chiar asa de multe... De asta mie mie frica mai mult sa nu cumva sa raman si eu Doamne fereste, nu cred ca o sa ma apuc de acest sport prea curand.

3. N-am avut
    4. Eu nu cred ca voi regreta dar sper sa mai fiu in continuare cu baiatul cu care o so fac

o`Farrell
    Inactiv
    Inactiv

Data de înscriere : 24/02/2013

Mesaj Scris de o`Farrell la data de Mier 6 Mar 2013 - 22:49

1. A... Pai da, fiind bisexuala, va dati seama:)
    2.Am fost pana cand am facut 17 ani:)) Sa fiu sincera nu-mi amintesc prea multe.><
    3. Cum am zis si mai sus, aveam 17 ani abea facuti, alcoolizata bine, datorita fratelui meu geaman, care nu a avut de lucru>< la momentul acela si m`a bagat in camera mea cu un tip, si mda... Iar cu o fata din curiozitate, si am descoperit ca nu-i asa rau:)) si am devenit Bi- fratele meu este gay , so>< -
    4. Nu, nu regret pentru ca stiam ca o sa sen-tample odata si odata, chiar daca nu a fost planificat... e ciudat sa vb despre asa cv:)) majoritatea au cam 14-15 ani deci><
    [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] Si cum zikeam nu-i nmk rau in a fi gay/lezby/bi/gender-bendering ^^

Suport gay's rights!Wink

Mrs Anderson
    Membru
    Membru

Data de înscriere : 24/12/2012

Mesaj Scris de Mrs Anderson la data de Lun 22 Apr 2013 - 19:22

Pe bune de nu am ras [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Pai nu am avut nici o experienta cu o fata, mi-e imi plac baietii. [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
    Si da, inca mai sunt virgina, am doar 15 ani [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]. Sincer, mi-e frica de acea etapa, eu nu vreau sa fiu inca " fata mare ". Poate pe la 18-19 ani, cand voi fi pregatita si psihic, nu doar fizic. Insa nu cred ca voi regreta acest lucru, deoarece ma voi gandi de 1.000 de ori inainte de asta.

Black Monster
    Nou venit
    Nou venit

Data de înscriere : 12/04/2013

Mesaj Scris de Black Monster la data de Lun 22 Apr 2013 - 20:03

NUUUU
    Mai sunteti virgine?
    Da..