╰☆ L.C.P ☆╮

^.^ Bun venit! ^.^
Dacă iți place forumul nostru si vrei să ni te alături, înregistrează-te și fă parte din "Familia de Nebuni"! Aici te poți distra și iți poți face mulți prieteni! Intră și Have Fun Love

Vă mulțumim de vizită! Și vă urăm o zi bună în continuare! Smile

Felicitări, bunnylovers! Lucrarea o puteți citi aici: Lucrări Concurs Proză - Septembrie 2016

Push Play

Distribuiti

Irene.
    Moderator
    Moderator

Sex : feminin

Data de înscriere : 15/07/2011

Push Play

Mesaj Scris de Irene. la data de Sam 7 Iul 2012 - 13:11

De curand am inceput sa ascult aceasta melodie si acum nu ma mai pot dezlipi de ea. [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] Mi-am inebunit familia cu ea. Sper sa va placa si voua la fel de mult ca mie :x

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Ultima editare efectuata de catre Irene. in Dum 28 Aug 2016 - 21:57, editata de 1 ori

Kanya
    Nou venit
    Nou venit

Data de înscriere : 16/01/2012

Re: Push Play

Mesaj Scris de Kanya la data de Dum 8 Iul 2012 - 21:31

Ce draguta este melodia Love ... Ador versurile...Si negativul se imbina perfect...Foarte foarte draguta Kiss . Hmm, imi place foarte mult. Eu am innebunit-o pe sora mea cu ea Whistling

Irene.
    Moderator
    Moderator

Mesaj Scris de Irene. la data de Lun 9 Iul 2012 - 8:04

Si tu ai inebunit pe cineva cu ea? Laughing Eu ma trezesc si dau drumu' la pc ca sa o ascult, mananc, dorm, stau si mai stiu eu ce fac pe aceasta melodie Laugh Ce pot sa spun despre ea?! O iubesc :x

Midnight Romeo [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Irene.
    Moderator
    Moderator

Push Play - Heart Attack

Mesaj Scris de Irene. la data de Sam 2 Mar 2013 - 19:32

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link][Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Iubesc melodia asta! Cautam alte melodii de Push play si am dat peste aceasta superba melodie! Merita ascultata pana la capat. 10 persoane sunt dependente de ea din cauza mea :"> Eu sunt dependenta de ea:X

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

♥ Nekko ♥
    Critic
    Critic

Data de înscriere : 06/09/2011

Mesaj Scris de ♥ Nekko ♥ la data de Vin 12 Aug 2016 - 21:16

Melodia asta face parte din playlistul meu de melodii perverse. O știu de ceva vreme de la un AMV, dar de când am auzit-o, por spune că a fost obsesie de la prima ascultare. Laugh
    Eu nu o mai ascult în continuu din simplul fapt că mi-e frică să nu mă plictisesc de ea și după să o las să se pună praful pe ea.  Whistling

~Kim™~
    Membru
    Membru

Data de înscriere : 23/01/2013

Mesaj Scris de ~Kim™~ la data de Mar 30 Aug 2016 - 16:17

Mno deci aveai dreptate chiar nu mă mai pot dezlipi de melodie. Laugh Adică sincer chiar îmi place. Tre să-mi cumpăr un carțel ca să le notez în caz că le uit. Laugh

Irene.
    Moderator
    Moderator

Mesaj Scris de Irene. la data de Mar 30 Aug 2016 - 16:56

Ideea cu carne*Waa. Acum am observat cuvântul carne în carnet. o.o*tul este bună. Și mie mi-ar fi folositor. :))
    Mai sunt și alte melodii, că eu nu găsesc. *Nici nu am căutat dar ... e mai simplu să întrebi. :))*

~Kim™~
    Membru
    Membru

Data de înscriere : 23/01/2013

Mesaj Scris de ~Kim™~ la data de Mar 30 Aug 2016 - 19:43

Nu cred. Sad Am găsit doar melodii cu numele ăsta. Cred că acelea au fost singurele melodii sau poate nu am apucat noi sa găsim toate melodiile. Think Cine știe. Laugh

Acum este: Mier 7 Dec 2016 - 18:22