Rpc-uriile mele:x

Distribuiti

o`Farrell
    Inactiv
    Inactiv

Sex : feminin

Data de înscriere : 24/02/2013

Rpc-uriile mele:x

Mesaj Scris de o`Farrell la data de Lun 25 Feb 2013 - 21:11

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
    [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine][Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine][Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine][Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine][Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine][Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine][Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Satena cu suvite blonde, care sta la birou este adoptata, ea apartine lui Nywa

Ultima editare efectuata de catre o`Farrell in Mar 26 Feb 2013 - 14:59, editata de 1 ori

o`Farrell
    Inactiv
    Inactiv

Re: Rpc-uriile mele:x

Mesaj Scris de o`Farrell la data de Mar 26 Feb 2013 - 14:42

Buna:*
    El este noul meu caracter Shunsuke Kurata sau simplu, Shun.
    Cateva date despre EL:
    -Are 17 ani,
    -Gay, declarat la 14 ani
    - Culoarea lui preferata este albastru foarte foarte deschis
    -E o persoana vesela, nebunatica, zapacita, vorbareata, dar cand este indimidat de o persoana abea daca rosteste doua-trei cuvintele.
    El este uke:* si de asemenea foarte simpatik:*
    Bun:* In prima poza, este un colab, care este inca in desfasurare si daca vreti sa participati, imi dati un mesaj privat sau ma caudat pe dA. Asa despre poza, e vorba de Shun( suke ) care este o persoana foarte "ravnita" ca sa zic asa:*
    contul meu de dA: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
    [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine][Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Irene.
    Moderator
    Moderator

Data de înscriere : 15/07/2011

Mesaj Scris de Irene. la data de Vin 1 Mar 2013 - 21:51

Buna!
    Imi pare bine ca am intrat aici. Rpc-urile tale sunt foarte frumoase! Ti-au reusit de minune! ;o3 Sunt mirifice! Mai vreau sa vad rpc-uri! ;o3 Imi place foarte mult ultima. Pika pika! ^^
    Ja`ne!

Reeah
    Ex Staff
    Ex Staff

Data de înscriere : 26/11/2011

Mesaj Scris de Reeah la data de Sam 2 Mar 2013 - 11:56

Bună, draga mea! Big Hug Ai nişte RPC-uri superb de frumoase! Big Hug Te descurci foarte bine şi-mi plac foarte mult RPC-urile tale, sunt atât de speciale şi atât de bine definite, cred că ai lucrat destul de mult la ele. Din primul post în plac toate, dar mai ales, cele în care tipa are părul acela de un roz pal sunt superbe <3 Şi Shun este un RPC reuşit Kiss Te aştept şi cu alte creaţii de ale tale, spor la muncă şi multă inspiraţie! Kiss

o`Farrell
    Inactiv
    Inactiv

Mesaj Scris de o`Farrell la data de Lun 4 Mar 2013 - 22:25

Heyy, multumesc ptr comm-uri si ma bucur foarte mult ca va plac- mie nu mi se par asa reusite, dar va multumesc-
    Sii am revenit cu alte RPC-uri cu Shun, care a devenit pers meu preferat^^

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine][Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine][Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
    Okii.. poza asta seamana destul de mult cu Sasuke, dar am vrut sa avd cum ii sta cu parul scurt si kekegenkayiul familiei sale [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine][Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
    Poza asta e cam... mda, e forma de demon a lui Shun, ma rog la putere minima.^^
    Cea cu Shun Neko, mi se pare cea mai dragutzaa:X[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
    Cam astea sunt, imi pare rau ca nu sunt mai multe, dar nu prea am timp sunt foarte ocupata cu simulariile:*
    Bye-Bye~

o`Farrell
    Inactiv
    Inactiv

Mesaj Scris de o`Farrell la data de Mar 5 Mar 2013 - 19:34

Scuzati dublul post, dar ... [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
    [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]Asta a iesitcam nasol, dar.. [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine][Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Reeah
    Ex Staff
    Ex Staff

Mesaj Scris de Reeah la data de Vin 8 Mar 2013 - 19:39

Bună, draga mea! Big Hug Mă bucur că îmi doreşti părerea, cel puţin este de una neexperimentată care n-a făcut niciodată RPC-uri, însă îmi place foarte mult să le privesc. Shun iese destul de bine, iar RPC-ul care seamănă cu Sasuke este atât de .. înfricoşător =) Şi forma de demon a lui Shun +.+ Cea cu Shun Neko este chiar superbă, are un ochi verde şi unul albastru ? :x
    Te aştept şi cu alte RPC-uri, spor la editat! Big Hug

o`Farrell
    Inactiv
    Inactiv

Mesaj Scris de o`Farrell la data de Vin 15 Mar 2013 - 15:19

^^ Rpc-uri noi:D
    [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine][Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Reeah
    Ex Staff
    Ex Staff

Mesaj Scris de Reeah la data de Vin 15 Mar 2013 - 17:46

Bun'ă! Hm, pe primul nu mi l-ai arătat până acum, dar ţi-a ieşit destul de bine. Think E superb. Smile Al doilea mi l-ai arătat şi ţi-am spus şi pe mess că Shun este foarte strâmb, parcă ar avea scolioză. Laugh - Sper că era Shun că nu mai ţin minte. Aştept şi alte RPC-uri din patea ta, draga mea! Kiss Spor la editat!

o`Farrell
    Inactiv
    Inactiv

Mesaj Scris de o`Farrell la data de Mier 27 Mar 2013 - 20:03

Poi:x Ms de comm-uri:*
    Am aici doua poze noi abia scoase de la cuptor ^^[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine][Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

~Kim™~
    Membru
    Membru

Data de înscriere : 23/01/2013

Mesaj Scris de ~Kim™~ la data de Joi 28 Mar 2013 - 7:54

Heey! Imi plac rpc-urile tale si sunt foarte tari si frumoase in acelasi timp. Big Hug Big Hug Big Hug Big Hug Agrement Agrement Big smile Big smile Smile Smile Debea astept sa mai aduci, deoarece sunt foarte reusite. Agrement Agrement Agrement Agrement Te astept cu restul!
    JA NEEE!BYE! BYE! BYE!

o`Farrell
    Inactiv
    Inactiv

Mesaj Scris de o`Farrell la data de Joi 28 Mar 2013 - 18:24

Reeah
    Ex Staff
    Ex Staff

Mesaj Scris de Reeah la data de Joi 28 Mar 2013 - 20:01

Vai, draga mea, ţi-am spus de atâtea ori că-mi plac la nebunie, nu-i aşa ? Laugh Sunt atât de frumoase şi cred că-ţi ia tare mult să le faci. Îmi plac foarte mult buzele de la ultimul RPC făcut. Smile Ţi-am spus că a meritat munca pentru ele. Aştept şi alte RPC-uri, spor la editat şi multă inspiraţie!

Irene.
    Moderator
    Moderator

Mesaj Scris de Irene. la data de Joi 28 Mar 2013 - 20:11

Buna ^^
    RPC-urile tale sunt superbe! Minunate! Magnifice! Sunt sigura ca iti ocupa mult timp dar merita. Imi plac foarte mult! <3 imi doresc sa pot reusi sa fac si eu un rpc ca al tau dar va fi un vis frumos Laugh Sper sa mai aduci, sa ne mai incanti cu ele ^^ Spor la editat! Kiss

o`Farrell
    Inactiv
    Inactiv

Mesaj Scris de o`Farrell la data de Mar 2 Apr 2013 - 16:17

Ms de comm:X so . rpc -urii noii:o3
    Acesta este Cale, un rpc adoptat de la Draga mea Nywa-san.
    Buuuun ! Ea e primul membru al clanului Hobayashi, care pe parcurs va avea membrii noi, momentan n`am avut insp sa fac mai multi, sau a fost si lenea un factor:)) Nu stiu sigur.
    Bye-Bye~!Laugh

o`Farrell
    Inactiv
    Inactiv

Mesaj Scris de o`Farrell la data de Sam 6 Apr 2013 - 16:53

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine][Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]<3

Reeah
    Ex Staff
    Ex Staff

Mesaj Scris de Reeah la data de Sam 6 Apr 2013 - 18:49

Bună, draga mea Bianca! <33333 Ţi-am spus de multe ori că din mâna ta ies nişte adevărate capodopere. Sincer, primele două mi le-ai arătat şi înainte pe mess, cel de-al doilea chiar azi. Cum îţi ies buzele alea seducător de sexy ? O.O Mie îmi place la nebunie cum le croieşti. :x Nici măcar n-aş putea recunoaşte care a fost modelul sau ce personaj a fost înainte de editare... :]] Şi aceasta este de apreciat. Te aştept şi cu alte RPC-uri, spor la editat! Kiss

Pasila
    Scriitor
    Scriitor

Data de înscriere : 18/04/2013

Mesaj Scris de Pasila la data de Dum 14 Iul 2013 - 18:24

Awww, sunt super! Mai ales prima, nu stiu ce-mi place asa mult la ea, dar e tare Love it O ador, pare sadica si asta imi place Love it Chiar daca tine in mana o tigara. Imi plac toate defapt, e cam greu sa alegi care ar fii pe locul 2. In fine, abia astept sa mai pui. O sa mai pui, da? Ai tema de casa: faci rpc-uri. Si sa ma anunti!
    Spor la editat!

Irene.
    Moderator
    Moderator

Mesaj Scris de Irene. la data de Vin 2 Aug 2013 - 14:46

Oh my God! o.O
    Sunt .. minunate! Uimitoare! Frumoase! Superbe! Perfecte!
    Le ador! Chiar te pricepi. 

A ador! Love it  Este foarte frumoasa. imi place modelul de pe maieu. :3 Mrrrr.
    Si tatuajul de pe umar este interesant, imi place. Foarte frumos!
    Sper sa mai aduci si alte creati. ~Repede~ ^^ Te voi astepta. ^^ Spor la editat! (:

Acum este: Sam 25 Feb 2017 - 4:27