╰☆ L.C.P ☆╮

^.^ Bun venit! ^.^
Dacă iți place forumul nostru si vrei să ni te alături, înregistrează-te și fă parte din "Familia de Nebuni"! Aici te poți distra și iți poți face mulți prieteni! Intră și Have Fun Love

Vă mulțumim de vizită! Și vă urăm o zi bună în continuare! Smile

Felicitări, bunnylovers! Lucrarea o puteți citi aici: Lucrări Concurs Proză - Septembrie 2016

GFX -Yoko

Distribuiti

lNicoleta
    Membru
    Membru

Sex : feminin

Data de înscriere : 11/02/2013

GFX -Yoko

Mesaj Scris de lNicoleta la data de Lun 11 Feb 2013 - 15:09

Salut.Va voi  arata citeva din creatiile mele.Cine doreste un avatar sau semnatura imi spune!

Semnatura mea

Si nu uitati:

Cine doreste un avatar sau semnatura imi spune!

Ultima editare efectuata de catre Yoko in Sam 8 Feb 2014 - 21:56, editata de 6 ori

lNicoleta
    Membru
    Membru

Re: GFX -Yoko

Mesaj Scris de lNicoleta la data de Mier 6 Mar 2013 - 8:28

News Tongue

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

Sper sa va placa
    Primesc cereri

Reeah
    Ex Staff
    Ex Staff

Data de înscriere : 26/11/2011

Mesaj Scris de Reeah la data de Mier 6 Mar 2013 - 14:39

Bună, draga mea! Big Hug Voiam să văd la ce te mai pricepi şi sunt foarte surprinsă, faci nişte gfx-uri superbe! Mai ales cele din al doilea post sunt grozave, mai ales primele două şi al patrulea :x Cred că m-am îndrăgostit :x Sunt foarte frumoase, felicitări! Big Hug Eu ţi-aş spune că te semnezi undeva discret, într-un colţ, nu în mijlocul gfx-ului. Aştept şi altele, spor la editat! Big Hug

Nu am vrut s-o iei în nume de rău, însă eu am văzut semnături şi în colţ. Poate nu e corect, însă după mine e mult mai bine. Totuşi semnăturile tale strică întreaga imagine, pentru că ies mult prea mult în evidenţă. Din nou, n-am vrut să te supăr. Smile

Ultima editare efectuata de catre Elga in Mier 6 Mar 2013 - 17:17, editata de 1 ori

lNicoleta
    Membru
    Membru

Mesaj Scris de lNicoleta la data de Sam 27 Apr 2013 - 9:14

News Big smile

-Acesta sunt pentru un clan de pe Naruto-Arena.

-Si unele facute cand ma plictiseam.

Astept pareri si critici.

lNicoleta
    Membru
    Membru

Mesaj Scris de lNicoleta la data de Joi 23 Mai 2013 - 1:01

News Tongue

Semnaturi:

Naruto:

Sasuke:

Am facut doua semnaturi, dar nu din Naruro.

Semnatura : Bleach

Semnatura : Sword Art Online

Astept pareri si cereri.

●Emιℓy●
    Ex Staff
    Ex Staff

Data de înscriere : 18/11/2011

Mesaj Scris de ●Emιℓy● la data de Joi 23 Mai 2013 - 20:17

Bună ^^
    Ca să fiu sinceră, cred că se observă că nu am mai trecut de mult prin această categorie, însă Yoko, creaţiile tale sunt chiar foarte reuşite. <3 Nu că m-aş pricepe eu la aşa ceva - că doar deh, sunt amatoare Laugh -, însă se vede cu adevărat cât de mult ai lucrat la ele pentru că ţi-au ieşit foarte bine. Se vede că editezi de ceva timp. ^.^
    Acum ca să mă abat puţin de la subiect aş dori să îţi atrag atenţia cu privire la ceva. Nu vreau să crezi că am ceva cu tine, Doamne fereşte, însă am observat că la fiecare post ai scris că primeşti cereri de semnături/avatare. Acum nu ştiu dacă te aşteţi să primeşti cereri în acest topic deoarece sunt convinsă că ai observat această categorie Cereri Imagini unde membrii fac cereri de semnături şi avataruri. Acum nu ştiu dacă ai creat vreun set pentru membrii ce au cerut-o acolo - este alegerea fiecăruia până la urmă -, însă vreau să îţi spun că acolo e locul cel mai potrivit în care poţi ajuta membrii ce o cer. ^^ Încă odată, am spus adevărul, nu pentru că am ceva cu tine sau ceva.
    O seară bună în continuare. (:

lNicoleta
    Membru
    Membru

Mesaj Scris de lNicoleta la data de Dum 26 Mai 2013 - 22:48

Ok, deci creatii noi.

Sper sa va placa.

Bubu Uchiha
    Membru
    Membru

Data de înscriere : 26/06/2013

Mesaj Scris de Bubu Uchiha la data de Dum 30 Iun 2013 - 10:40

Hey! Buna, Yoko! AM zis sa trec si eu pe-aici ca doar nah.... m-ai ajutat si tu pe mine, nu? Oricum eram curioasa sa le vad. Sunt asa de dragute.Imi plac enorm de mult.Serios vorbind acum, sunt asa de... WOW, adica m-ai lasta fara cuvinte si asta e mare lucru,fiindca eu am tot timpul cate o replica de adaugat. E foarte furmos. Avatarele sunt asa de furmoas,e si cle cu Kakashi, giful, e foarte furmos.Imi place mult cumlucrezi.

Pasila
    Scriitor
    Scriitor

Data de înscriere : 18/04/2013

Mesaj Scris de Pasila la data de Dum 30 Iun 2013 - 20:07

Wow Yoko, sunt foarte... reusite. Chiar iti ies bine, se vede ca ai experienta si sunt frumoase. Imi place si cum asortezi culorile, si pozele pe care le alegi. Nu stiu de la ce vin numele pe care le pui pe poze, dar nu ma deranjeaza. Sper sa mai postezi cat de curand, sunt curioasa ce o sa mai editezi Think

~Kim™~
    Membru
    Membru

Data de înscriere : 23/01/2013

Mesaj Scris de ~Kim™~ la data de Dum 14 Iul 2013 - 12:05

Avand in vedere ca nu am trecut niciodata pe la gfx-urile tale, m-am gandit sa trec acum. Sunt foarte frumoase toate si sunt si foarte superbe. Se vede ca lucrezi in ps de mai mult timp si stiam ca faci astfel de vatare si semnaturi dar nici chiar asa. Imi pare rau ca nu am trecut mai devreme pe la gfx-urile tale pentru ca nu am stiu cat de grozave sunt. 
    Iti urez succes incontinuare si spor la editat.

lNicoleta
    Membru
    Membru

Mesaj Scris de lNicoleta la data de Joi 25 Iul 2013 - 23:42

Creatii noi.

Astept pareri.

Ale-chan
    Membru
    Membru

Mesaj Scris de Ale-chan la data de Vin 26 Iul 2013 - 15:29

Primaaa Winner 
    Nu stiu ce se intampla , dar cred ca am noroc azi Laugh 
    Revenind la Gfx-uri, foarte frumoase , foarte frumoase Love it Love it Love it Sigur le-ai facut tu ? Pentru ca par facute de un profesionist. Odoooodo nu pot sa ma opresc din ale privi. Imi plac foarte mult. Daca nu te superi , as vrea sa ma anunti cand pui urmatoarele GFX-uri . Deci nu am cuvinte, esti o experta in arta editatului. Mai vreau Love it Love it Love it Love it  Pupici de la Lenalee-chan Kiss 

lNicoleta
    Membru
    Membru

Mesaj Scris de lNicoleta la data de Lun 29 Iul 2013 - 23:37

Da.. semnaturile sunt facute de mine, depun destul de mult efort pentru ele, in special acum cand deja sunt la un nivel foarte diferit de cel care eram la inceput, unde foloseam acelasi stil plictisitor. Din aceasta cauza idioata, zilnic incerc stiluri noi, sa vad care mi se potriveste mai bine, insa nu e usor de loc. Azi, fiind ca aveam inspiratie, am facut trei semnaturi, cu doua stiluri noi.

Cam astea sunt, mie sincer imi plac, cu toate ca nu prea cred ca sunt facute de mine, ceea ce e ciudat, insa totusi e munca mea, mi-o dovedesc singura.

Bubu Uchiha
    Membru
    Membru

Mesaj Scris de Bubu Uchiha la data de Mier 31 Iul 2013 - 12:02

Yokoo! Si ai adus GFX-uri noi si pe mine nu ma anunti, asa-i?No lasa... mai vorbim noi pormarti, sunt asa de super. Cel cu Sasuke e favoritul meu, e superb, deic n-am cuvinte.Il urasc pe Madara,dar GFX-ul tot imi place...
    AnimeGirl, e supe,r iar HULK, vai ce-mi placea cand eram mica, yoyo, yoy
    Oh Boy, habar n-am cine e, scuz,e dar tot e super.

Irene.
    Moderator
    Moderator

Data de înscriere : 15/07/2011

Mesaj Scris de Irene. la data de Mier 31 Iul 2013 - 15:27

Buna Yoko! ^^
    Imi pare rau ca nu am mai trecut cu un com pe aici ><
    Imi plac foarte mult GFX-urile tale. Sunt reusite, chiar te pricepi. ^^
    Sunt bestiale in special cele cu baieti. :3 La adorr! :3
    Sper ca mai poti aduce. ^^ Repede. (:
    Spor la editat! ^^

UchihaAlex
    Membru
    Membru

Sex : masculin

Data de înscriere : 31/07/2013

Mesaj Scris de UchihaAlex la data de Vin 2 Aug 2013 - 15:37

Buna :)Creatiile tale sunt foarte reusite si frumoase, dar in primele creatii postate de tine observ ca aveai probleme cu font-ul si mai erau cateva ''erori'' ..Cele noi sunt bestiale,ai un talent in photoshop! Esti mai buna ca mine,felicitari :win:Debea astept noile creatii,daca vor fi.Sper ca nu e rip la ceva..fara suparare,poti sa-mi dai psd la semnatura aia cu Itachi?

lNicoleta
    Membru
    Membru

Mesaj Scris de lNicoleta la data de Sam 3 Aug 2013 - 17:39

Alex, da toate sunt facute de mine. Urasc RIP-ul. La cea cu Itachi nu am Psd, imi pare rau.
    Acum, creatii noi Big smile.

Ambele sunt facute din plictiseala amestecata cu prosteala. Le-am facut doar de dragul facutului, nu am depus prea mult efort la ele.
    Astept pareri.

lNicoleta
    Membru
    Membru

Mesaj Scris de lNicoleta la data de Mar 20 Aug 2013 - 18:58

News Tongue

si una noua..

Pareri? Big smile

~Kim™~
    Membru
    Membru

Data de înscriere : 23/01/2013

Mesaj Scris de ~Kim™~ la data de Mar 20 Aug 2013 - 19:12

Mie imi plac foarte mult. Love it 
    Mai ales prima o iubesc. Love it O ador, o iubesc, n-am cuvinte pentru ea. Imi place cum folosesti ps-ul si cum folosesti fonturile.  Poate altora nu le place sau spun diferite lucruri despre ele, eu spun doar ca te pricepi si ca sunt frumoase, superbe, splendide. Wow cola ma face sa vorbesc cam mult. -.- 
    Sper sa ne mai aduci. Smile Te-am pupat, Yoko! Kiss 

Miss Ignorance
    Membru
    Membru

Data de înscriere : 30/03/2013

Mesaj Scris de Miss Ignorance la data de Mar 20 Aug 2013 - 19:47

Yey, in sfarsit trec si eu pe la GFX-urile tale!
    Deci, pot spune ca WOW! Arata superb, sunt superbe! Imi place foarte mult prima din penultima postare a ta!
    Deci sunt superbe! Ai talent! In ce program le faci??
    Pupici, si cand mai pui, sper sa iu pe faza si sa ti le mai admir

lNicoleta
    Membru
    Membru

Mesaj Scris de lNicoleta la data de Sam 24 Aug 2013 - 9:37

Ceva nou, o semnatura intr-un fel de revenire, caci doream sa ma las de PS dar n-o mai fac.

Unchained
    Nou venit
    Nou venit

Sex : masculin

Data de înscriere : 16/10/2012

Mesaj Scris de Unchained la data de Sam 24 Aug 2013 - 13:45

Esti foarte talentata, ador cum editezi Love it Sa nu faci greseala sa te lasi de ps, te pricepi foarte bine si se vede cat de mult lucrezi la ele. Sa mai aduci si daca poti sa ma anunti si pe mine cand le pui Smile Spor la editat Big Hug 

lNicoleta
    Membru
    Membru

Mesaj Scris de lNicoleta la data de Mar 27 Aug 2013 - 0:04

Ceva mai nou, stil nou. Am descarcat niste psd-uri si am vazut unu la care mi-a placut la nebunie, am decis sa-l copii si sa-l perfectionez. Am facut doar o semnatura care mi se pare oribila, de aceea nu vreau critici. Am facut si trei avatare cu un nou stil creat de mine.

lNicoleta
    Membru
    Membru

Mesaj Scris de lNicoleta la data de Joi 29 Aug 2013 - 20:07

Am esuat in legatura cu acel stil tampit pe care doream sa-l copii si perfectionez.. asa ca am facut si eu niste creatii de moment.. din plictiseala.. liipsa de chef.. sper totusi ca o sa va placa.

Si la final.. un logo pentru un forum.

Pareri?

Sabrina✝
    Inactiv
    Inactiv

Data de înscriere : 14/08/2013

Mesaj Scris de Sabrina✝ la data de Joi 29 Aug 2013 - 20:51

Nicoleta, cum ți-am spus și explicat și pe mess, creațile îți ies foarte bine. Nu ai eșuat, doar că acum ți-ai creat impresia că-ți ies prost, deși țin să te contrazic ca de fiecare data. Sunt conștientă că te-am alimentat cu o grămadă de bazaconii despre gândirea pozitivă, dar totuși n-ar trebuii să mai fi așa pesimistă, îndăratnică. Îți spun eu că dacă aveai lipsă de chef nu îți ieșeau așa bine și imaginea n-ajungea logo-ul forumului. Ce rezultă? Experiența ta își spune cuvântul. Ar trebuii să-ți faci tu propiul stil. La care crezi tu că ești mai pricepută. Mai apoi îl dezvolți, dar sunt sigură că deja știai aceste lucruri. Sper că nu te-am plictisit cu romanul meu, dar să știi ca tu vei rămâne profesoara mea mereu. Tu in mod efectiv si cert, mi-ai oferit mai multa incredere si faptul ca de la tine am invatat bazele in photoshop m-a ajutat enorm. Nu cumva să te lași, altfel o să ai parte de o morală lungă din partea mea.

Acum este: Mier 25 Ian 2017 - 1:15