Contul membrilor cu numărul de mesaje postate (topicuri, comentari etc.) = 0, vor fi șterși de pe forum în următoarea săptămână.

Salut!

Distribuiti
    iKushina
    Inactiv
    Inactiv

Sex : feminin

Salut!

Mesaj Scris de iKushina la data de Mar 5 Feb 2013 - 18:49

Buna. Hi!
    Ma numesc Madalina,am 18 ani si locuiesc in Bacau.
    Imi plac portocalele si culoarea verde.
    Cand sunt libera vizionez animeuri sau citesc carti.
    Daca aveti intrebari de orice fel va rog sa nu ezitati sa ma intrebati. Big Hug
    Stiu ca prezentarea e cam banala ,dar sper sa ne intelegem bine.
    Reeah
    Ex Staff
    Ex Staff

Re: Salut!

Mesaj Scris de Reeah la data de Mar 5 Feb 2013 - 18:56

Bine ai venit pe forum ! Big Hug Eu sunt Deea, încântată ! Optisprezece ani ? Mulţi înainte, mă miră faptul că încă se mai înregistrează persoana mai în vârstă, sper că înţelegi la ce mă refer. Eu îţi urez distracţie plăcută aici, sper să nu te deranjeze uneori inactivitatea, dar este şcoală şi aia e mai importantă în momentul de faţă. Sper să ne înţelegem şi să ne împrietenim cât de mult se poate ! Citeşti cărţi ? Care-i tematica lor pe care o preferi în mod general ? Dar autorul tău preferat ? Citeşti şi ficuri ? Care-i genul preferat ? Agreezi şi ficurile yaoi sau yuri ? Ce anime-uri îţi plac în general ? Animeul preferat ? Materia preferată ? Ihi, sper să răspunzi la întrebări şi-ţi urez o zi bună ! Şi nu uita să te distrezi şi să citeşti Regulamentul ! Kiss
    iKushina
    Inactiv
    Inactiv

Mesaj Scris de iKushina la data de Mar 5 Feb 2013 - 19:16

Da citesc,uneori de nevoie alteori de placere. Cartile pe care le prefer sunt cele SF pentru adolescenti:chestii supranaturale,vampiri,varcolaci si mult mister,dar imi plac de asemenea si romanele politiste.
    Autorii mei preferati sunt: I.L Caragiale, L.J Smith, C.C Hunter, Liviu Rebreanu si Agatha Christie.
    Animeurile care imi plac sunt: Kamisama Kiss, Elfen lied, Naruto, Bleach, Shakugan no Shana, Vampire Knight, Nana, Inuyasha, Gravitation, Dakara boku wa H ga Dekinai, Highschool DxD si multe altele. Scuze ca nu ti-am raspuns la toate intrebarile. Sad Kiss
    Temari
    Banat

Mesaj Scris de Temari la data de Mar 5 Feb 2013 - 19:53

Buna! Ma numesc Dana. Am 11 ani! Incantata de cunostinta.Si eu citesc carti despre vampiri varcolaci, vrajitori.
    Citetsi cumva volumele "Fortele Raului absolut" ale lui Kelly Armstrong? Ti le-as recomanda cu placere.

Acum este: Joi 23 Mar 2017 - 16:17