╰☆ L.C.P ☆╮

^.^ Bun venit! ^.^
Dacă iți place forumul nostru si vrei să ni te alături, înregistrează-te și fă parte din "Familia de Nebuni"! Aici te poți distra și iți poți face mulți prieteni! Intră și Have Fun Love

Vă mulțumim de vizită! Și vă urăm o zi bună în continuare! Smile

Felicitări, bunnylovers! Lucrarea o puteți citi aici: Lucrări Concurs Proză - Septembrie 2016

I am here now!!!

Distribuiti

kira:)
    Inactiv
    Inactiv

Sex : feminin

Data de înscriere : 03/02/2013

I am here now!!!

Mesaj Scris de kira:) la data de Dum 3 Feb 2013 - 14:28

Buna sunt Alexandra am 12 a eu ni locuiesc in Targoviste judetul Dambovita.Nu am frati sau surori in schimb am doi verisori unul mic si unul mare imi place sa cant chiar daca nu am o voce prea buna dar poate sa imi spuna si Madonna ca nu am voce dar tot nu ma opresc din cantat imi mai place sa dansez sa fac poze si multe altele o sa aflati daca sunteti curiosi.Va pup dulce ca o savarina pa pa pa!!!!

Reeah
    Ex Staff
    Ex Staff

Sex : feminin

Data de înscriere : 26/11/2011

Re: I am here now!!!

Mesaj Scris de Reeah la data de Dum 3 Feb 2013 - 15:17

Bine ai venit pe forum! Eu sunt Andreea, incantata. Sper sa te distrezi pe aici, sa fii activa, sa-ti faci multi prieteni, si pe mine daca vrei, desigur. Noi suntem incantati ca mai avem un nou membru in familie! Cu siguranta o sa-ti placa pe aici. Am o intrebare, citesti ficuri ? In rest, distractie placuta ! >hug>

Acum este: Vin 20 Ian 2017 - 17:58