Indragostita de un pervers

Distribuiti

Mikky-chan
    Inactiv
    Inactiv

Sex : feminin

Indragostita de un pervers

Mesaj Scris de Mikky-chan la data de Sam 2 Feb 2013 - 17:30

Capitolul 1.Avem un nou venit.

Razele soarelui sunt mai intense ca oricand...desi este primavara,nu cred ca am mai intalnit o asemenea zi nici intr-una din zilele veriilor de pana acum.Numele meu este Sakura Haruno,am 18 ani,sunt clasa a XII-a,sunt destul de sensibila ceea ce e ciudat annd in vedere ca sunt si cea mai populara din scoala,parinti mei au murit in urma unui accident de masina iar eu locuiesc cu varul meu Naruto.Si parinti lui erau in masina aceea in timpul accidentului....acum sa ma descriu putin fizic : am marul scurt ,putin mai sus de umeri,ochii de un verde mai aprins ca iarba si mai pot spune ca sunt foarte mandra de formele mele.
    Naruto are tot 18 ani,este doar cu 2 luni mai mare ca mine,are parul blond,ochii de un albastru electrizant,este hiper-activ,daa intr-adevar.....

Anyway...la scoala am auzit ca o sa avem un nou coleg pe nume Sasuke Uchiha ...mhm...numele lui suna....nu mai zic ca o dau in perversitatii.
    Eu sunt deja la scoala pe hol inconjurata de baietii....ahh ce bine e sa fi asa frumoasaa..si modesta,nu ?

Deschizand micul meu dulapior plin cu chesti inutile simt o mana ce imi inconjoara talia mea subtine urcand aproape de sani.Ma intorc sa vad cine e perversul care face asta.
    -Aaa....scuzee..proprietate privata !
    Spun gesticuland cu mainile in sus si in jos pe langa corpul meu.
    -Scuze papusa...nu stiam.
    Spune acesta afisand o fata perversa.Ciudat...nu-l cunosc..aaa.
    -Tu trebuie sa fi Sasuke,noul coleg.
    -Ding,ding,ding,ai castigat !premiul tau este un sarut.
    Zice aceste clar satisfacut de imaginea pe care o ofer .Trebuia eu sa ma imbrac in hainele astea...
    -De la cine ?spun eu sperand ca-l enervez maca putin.
    -De la baiatul acesla sexi din fata ta.
    Apoi a inceput sa ma sarute salbatic.Vrea joaca ?ii arat eu joaca.

Deci asta a fost ...sper ca va placut.Scuze ca e scurt.

~Kira: Un capitol trebuie sa contina minim 30 de randuri!

Sakura :

Naruto : " />

Sasuke [perversul din hol] : " />

Reeah
    Ex Staff
    Ex Staff

Re: Indragostita de un pervers

Mesaj Scris de Reeah la data de Sam 2 Feb 2013 - 18:47

Bună ! Mă bucur să văd că încerci cu un fic, este foarte frumos să văd din ce în ce mai multe persoane. Chiar dacă eşti la început, eu am aşteptări de la tine şi nu vreau să te laşi de fic orice ar fi, s-a înţeles ? Îmi place, până acum este binişor, mai ai de lucrat ce-i drept, dar totul va venii mai tărziu de la sine.
    Se pare că Sasuke va fi perversul şi Sakura minorosita îndrăgostită de pervers.. Doamne, cred că o să fie o poveste tare tumultoasă. Aştept capitolul următor, spor la scris şi multă inspiraţie !

Mikky-chan
    Inactiv
    Inactiv

Mesaj Scris de Mikky-chan la data de Sam 2 Feb 2013 - 20:40

Capitolul 2.Cum te cheama ?

Desii e dimineata soarele arde sus pe cer,niciun nor oricat de mic,nu se incumeta sa de-a ochii cu soarele care dogoreste nepasator,astfel razele lui strecurandu-se printre perdelele mele de culoarea alba,aterizand pe chipul meu angelic,anuntandu-ma ca este deja dimineata.

Ma ridic din pat spunand un ''Buna dimineata soare'' si indreptandu-ma spre fereastra pentru a trage jaluzelele.
    Nu stiu de ce dar azi ma simt foarte bine...sunt foarte fericita.In fine trebuie sa ma pregatesc de scoala.

POV Sasuke :

Debea astept sa ajung la scoala si sa-i vad iar ochii,parul,trupul,pe ea .Despre cine vorbesc ?logic ca de.....ohh nu !!!Am uitat sa o intreb cum o cheama !!!!Lasa ca o intreb eu azi si NU sunt indragostit....cred ca e doar o simpla atractie...ca doar na..arata beton.

In drum spre scoala o vad ,insfarsit....
    -Heii !!!
    -Ohh..buna Sasuke.
    -Am uitat sa te intre ceva...
    -Da ?
    -Cum te cheama Laugh ?
    -Ahh....numele meu este Karin.
    -Karin Smile ce nume frumos.

Karin spuse un ''mersi'' aproape facandu-se rosie ca racul.
    -Vrei sa chiulim de la prima ora ?ca si asa avem sport.
    -Hmm...imi pare rau Sas'ke dar eu nu am nici o absenta si nu vreau sa incep acum sa am.Sper ca nu te superi.
    -Mnu...sigur ca nu ma supar.
    FRATEE !!!!Speram sa am si eu parte de o fata care stie sa se distreze.

POV. Sakura.

Sunt aproape de scoala,dar ce vad eu acuum ?este perversul ala de Sasuke cu tocilara aia de Karin.Ce pisica mea face cu ea Laugh ?
    Ea pleaca...iar el ramane singur uitandu-se dupa ea...ca intr-unu din filmele alea siropoase in care fata se desparte de el lasandu-l fara nimic.Ehh...ma duc la el.
    -Hei strainule.
    -Ohh...buna straino.
    -Ce face omu' face si maimuta :p.
    -In cazul asta sunt maimutica ta Smile.
    WTF Laugh ?
    Spun ''Pai mie nu-mi plac maimutele'' afisand un zambet de invingatoare.
    -Ar trebui sa cunosti maimutica asta si ea ar trebui sa te cunoasca pe tine.
    -Hmm bine.Ce vrei sa sti ?
    -Sa incepem cu incepul : cum te cheama Laugh ?
    -Si daca nu vreau sa-ti spun ?
    -Atunci...de acum in colo o sa-ti zic papusa .Ca am auzit ca urasti sa ti se spuna asa .
    -Tot nu-ti zic.
    -Hai sa facem un pariu.
    Pe fata mea se vede foarte usor ca eram confuza pana peste cap asa ca intre cu o anumita timiditate ''Ce pariu ?''
    -Daca eu reusesc sa-ti aflu numele pana peste o saptamana,o sa te culci cu mine.
    Ce a spus sa fac ?????sa ma culc cu el ???iakk !!adica...da arata foarte bine...dar...iuu...anyway ...nu o sa castige.
    -De acord.In caz ca eu castig,ceea ce o sa se intample, o sa strigi in guura mare pe strada ca ma idolatrizezi ,dansand dans tiganesc ,in timp ce eu te filmez.
    Dupa asta a ramas mut .Hahaha Laugh.

Laugh.Deci asta a fost.Sper ca va placut.

Camera Sakurei : [img][/img]

Reeah
    Ex Staff
    Ex Staff

Mesaj Scris de Reeah la data de Dum 3 Feb 2013 - 8:06

Buna! Ma bucur ca ai adus capitolul urmator, insa intr-un fic nu se folosesc emoticoane, in caz ca nu stiai. Uita-te si pe la celelalte ficuri de pe forum si ai sa vezi ca nu exista in niciunul. Acum, Sakura risca cam mult facand acest pariu cu Sasuke, mai ales ca oricine poate spune cum o cheama pe ea, iar daca Sasuke afla, ea trebuie sa se culce cu el... Na, nu ma asteptam sa faca una ca asta Sakura.. Karin tocilara ? Asta da idee originala. Smile Astept capitolul urmator, spor la scris si multa inspiratie!

Mikky-chan
    Inactiv
    Inactiv

Mesaj Scris de Mikky-chan la data de Mar 5 Feb 2013 - 8:30

Capitolul 3.Am castigat dar nu tre' sa afle.

POV. Sasuke :
    Ce a zis sa fac ???n-am inteles o iota din ce a zis !ehh...oricum o sa piarda si direct in patul meu o sa ajunga.Dar cum sa-i aflu numele ?
    In fine..ma descurc eu,dar se pare ca acum o vad pe frumoasa Karin,de care am aflat ca e o tocilara..off.Lasa ca pun eu mana pe ea.
    Ma intrept spre tinta rosiatica,astfel incat sa nu ma observe.Ma duc in spatele ei si ii pun mana la ochi spunand un ''Ghici cine'' langa ureche.
    -Buna Sasuke.Spune Little Red,de acum in colo asa o sa-i zic....pentru ca e mica si rosie .
    -De unde ai stiut ca sunt eu ?
    -Instinctul.
    In secunda urmatoare scot pe gura un ''aham'' plictisit.Pe bune ?euu incerc sa fiu romantic si ea ce face ?''Insticul'' ...nu putea si ea sa spuna ceva de genu' ''Ti-am recunoscut vocea Sasuke ,pentru ca te iubesc si vreau sa chiulim impreuna mereu,urasc scoala,urasc tot ce tine de ea,vreau sa stau cu tine nonstop''Dar nu se va intampla.
    Spun un ''Bine tre' sa plec'' si am luat-o la fuga de acolo.

In drumul meu tre iesirea din scoala ,care apropo e imensa,o intalnesc pe rozalia cu care am facut pariul,se pare ca vorbeste cu o prietena...eh nu se supara daca ascult.

-Hinata !Ma asculti ?
    -Da...zii.
    -Deci am facut un pariu cu baiatu' ala nou Sasuke...si clar o sa-l castig.
    -Aham...
    Hinata primeste un mesaj.
    -Ahh..e de la tata..trebuie sa plec.
    -Bine..pa Hinata.
    -Pa Sakura .

SAKURAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!ASA O CHEAMA !!!Daaaaaaa!Am castigat,dar nu pot sa-i spun pentru ca ea ar spune ca am trisat.Asa ca...o las sa creada ca ea castiga,dar nu va fi asa !Muhahahaha !!

Reeah
    Ex Staff
    Ex Staff

Mesaj Scris de Reeah la data de Mar 5 Feb 2013 - 18:47

Bună ! Îţi mulţumesc pentru anuţ ! Eram sigură că Sasuke va afla până la urmă, adică, nici nu este un pariu mult prea greu pentru a nu fi dus până la capăt. Să înţeleg că Sasuke vânează doi iepuri, eh, sunt sigură că-i va pierde pe amândoi. Laugh Şi Sakura trebuia să aibă şi ea o poreclă, nu să-şi folosească numele... Doamne, ce neinspirată fată ! Aştept capitolul următor, spor la scris şi multă inspiraţie !

Temari
    Banat

Mesaj Scris de Temari la data de Mar 5 Feb 2013 - 19:50

Buna..M-a atras titlul ficului,chiar mi se pare foarte reusit.
    Sakura e indragostita de un pervers... suna destulde interesant, desidin pacate, si eu sunt indragostita tot de un pervers, dar nu conteaza, sa ne intoarcem la fic, mai exact, la pariu.
    Sasuke a facut ce? Deja a aflat nesimtitul... Vai mamaliga lui de "bad boy, bad boy".
    No comment e super tare si daca-mi trimisti un nesaj cand pui next-ul o sa fie si mai tare.
    Temy-chan te pupa.

~Kim™~
    Membru
    Membru

Mesaj Scris de ~Kim™~ la data de Mar 5 Feb 2013 - 21:44

Buna! Am trecut si eu pe aici, si vreau sa iti spun ca e tare ficul si sa ma anunti cand il pui. Pupicii Kiss Kiss Kiss Kiss Imi place foarte foarte foarte (de mii de ori) ficul tau si chiar vreau sa il continui pana la sfaritul capitolului! si sa stii ca e culmea ca sakura este indragostita de un pervers! JA NE!! !!!

~Kira: Buna. Te rog sa treci pe la regulament pentru ca ai incalcat o regula importanta! Ai facut SPAM! Te rog sa iti editezi comul , 2 randuri complete sunt obligatoriu!

Ultima editare efectuata de catre Sasusakufan in Mier 6 Feb 2013 - 9:56, editata de 1 ori

Mikky-chan
    Inactiv
    Inactiv

Mesaj Scris de Mikky-chan la data de Mier 6 Feb 2013 - 8:35

Am un anunt de facut,dar mai intai capitolul.

Capitolul 4.Cum a ghicit ?

Ma simt invingator,dar trebuie sa ma gandesc la o strategie de a afla numele ei printr-un alt mod,ca sa nu zica ca am trisat,sper ca intelegeti la ce ma refer.
    Deci am sa vorbesc cu ea in pauza.Dar mai intai...trebuie sa ma incalzesc pentru diseara.Oare cum ?

POV. Autor :

In secunda urmatoare Sasuke se intrepta spre baia fetelor pentru niste actiune.Cand intra nu era decat o fata cu parul alb ca spuma laptelui si ochii la fel de albi.Sasuke se uita pervers la ea.
    -Ce cauti in baia fetelor ?
    Spune fata evident speriata de ceea ce credea a o sa se inample,avand in vedere privirea lui.
    -Putina actiune.
    Fara sa mai stea pe ganduri,sari pe ea,sarutand-o brutal,dar mai intai se asigura ca nimeni nu va intra,inchizand usa.In momentul urmator el nu mai avea nimic pe el,iar ea era doar in lenjerie intima.Dupa ce Sasuke ii dadu-se fetei jos si partile care-l incomodau pentru a incepe,stiti si voi ce sa intamplat.
    Erau ore deci nimeni nu era pe hol pentru a auzii.

POV. Sasuke.

Dupa ce am terminat cu ea,evident,ma duc la rozalia mea.In tot timpul din baie m-am gandit la ea...deci vreau sa afle cat mai repede.
    Am cautat-o prin toata scoala si nu o vad,asa ca ies afara in curte.Se pare ca sta pe o banca si mananca biscuiti.
    -Pisicut-o !!
    Strig eu alergand spre ea,ea raspunzandu-mi cu o privire ucigatoare,se pare ca chiar nu ii place sa i se zica asa.
    -Ce vrei ?
    Spune Sakura cu aceeasi privire de mai devreme.Ce bine e sa-i pot spune numele.
    -Vroiam sa iti zic ca daca ti-as ghici numele...s-ar pune ?
    -Sigur..de ce nu ?Ai trei incercari,daca nu reusesti nici una din ele,ai pierdut pe loc.
    Spune ea pe un ton de ''Nu ai nici o sansa sa il ghicesti''.Mai vedem noi.
    -Bun deci....Mia ?
    -Nup.
    -Ayumi ?asta ti s-ar portrivi.
    -Nuu...inca o sansa.
    Din nou pe acelasi ton.
    -Hmm...Sakura ?

POV. Sakura :

La ghicit ???Nu pot sa cred ca chiar la ghicit !!Dar cum ?E imposibil .Probabil si-a dat seama singur ca a ghicit la ce fata am facut...si se pare ca am pierdut pariul...tre sa ma culc cu el...ooof...doamne.
    Dar cum ????Cum a ghicit ?????

''4 Sakura :
    Chiar ai degand sa te culci cu el ?''
    La oricine,iar eu la sfarsitul fiecarui capitol voi pune
    raspunsurile.

~Kim™~
    Membru
    Membru

Mesaj Scris de ~Kim™~ la data de Mier 6 Feb 2013 - 10:06

Buna. A iesit super capitolul 4 mai ales cand Sasuke i-a zis Sakurei " Pisicut-o!" si chiar imi place ficul tau debea astept ce se v-a intampla in capitolul 5 si daca vrei o intrebare, iti dau eu unul: " Chiar vrei sa te culci cu el doar pentru ca ai pierdut pariul?" Asta e intrebarea mea si inca ceva poti sa imi citesti si mie ficul? Numele ficului e la comentariul de la profilul meu. Paaaa si spor la inspiratii!!!!! Agrement Agrement Agrement

Reeah
    Ex Staff
    Ex Staff

Mesaj Scris de Reeah la data de Mier 6 Feb 2013 - 10:33

Bună ! Ui, interesant capitolul ăsta. Nu mă aşteptam ca Sasuke să sară pe vreuna în toaletă, dar cum ? Adică acea tipă nu s-a împotrivit ? Şi Sakura acum ce va face ? Asta e, dacă o mănâncă să facă pariuri Laugh Să plătească acum.
    Aştept capitolul următor, spor la scris şi multă inspiraţie ! Big Hug

Temari
    Banat

Nu cred!

Mesaj Scris de Temari la data de Mier 6 Feb 2013 - 16:28

Mama mia...adica inteleg ca i-a ghicit num,ele Sakurei,dar chiar asa?Sa o vio_ezepeaia in baie? Va bateti joc de mine? Imi e mira de saraca Sakura la ce pervers e breunetul asta.
    Chiar e un pic obsedat Sasuke. Imi pare rsu pentru Sakura-chan, desi cred ca vrea si ea un pic de actiune. Sunt foarte curioasa de ceea ce o sa ae intample in continuare.
    Intrebare catre Sakura-chan:
    Chiar ai de cand sa te culci cu el?
    Zi-mi sincer, nici macar o parte din corpul tau nu-l vrea pe Sasuke?

Intrebare catre Sasuke-kun:
    Asa de mult o doresti pe rozalie?
    Inseamna ceva pentru tine sau doar o satisfactie?
    Cum de te-ai gandit sa ii faci acel lucru fetei aceleaia cu parul alb?

Anunta-ma cand pui next-ul.

Mikky-chan
    Inactiv
    Inactiv

Mesaj Scris de Mikky-chan la data de Mier 6 Feb 2013 - 20:26

Capitolul 5.La asta chiar nu ma asteptam...

Am vorbit putin cu el si se pare ca in seara aceasta trebuie sa vin la el acasa ca sa-mi indeplinesc pedeapsa.Ma mancat pe mine undeva sa pun pariul asta ...

Dar daca chiar o sa fac asta ....trebuie macar sa arat bine...asa ca trebuie sa ma aranjez.

POV. Sasuke.
    Este deja ora 20:00,iar eu nu stiu de ce...dar am simtit nevoia ca noaptea aceasta sa fie perfecta,m-am dat cu parfum,am cumparat petale de trandafiri,un trandafir alb pentru ea,sampanie,capsuni,frisca,am facut tot ce puteam face pentru a fi o noapte de neuitat.

Dintr-o data aud o ciocanitura in usa.Ma intreb spre ea si o deschid.OMG !cum arata !vrea sa inebunesc ?poarte o rochie rosie scurta cu un decolteu foate generos,stramta,accentuand foarte bine formele,cu niste pantofi de aceeasi culoare.Ar putea inebuni orice baiat !ma intreb cum de a ajuns pana aici intreaga.

POV. Sakura.
    Mamaa cum arata...chiar s-a aranjat.Desii...la inceput nu aveam nici o problema cu asta,acum,am niste emotii foarte mari...aproape ca tremur.
    Ma i-a de mana si ma duce in camera.Cand am intrat am fost socata,petale de trandafiri,sampanie,capsuni,frisca...?el chiar vrea a noaptea asta sa fie perfecta .Ma intorc spre el uimita,dar cand m-am uitat la el,tinea in mana intinsa spre mine,un trandafir alb.Il iau in mana timida dupa care ii spun un ''Multumesc'' facandu-ma aproape la fel de rosie ca parul lui Karin.
    In secunda urmatoare se apropie de mine,buzele noastre izbindu-se una de cealalta intr-un sarut romantic si pasional.Nu credeam ca poate fi atat de ....dulce.
    Dar...parca ceva pe dinauntru ma impinge sa nu fac asta...sa ii spun sa se opreasca,inima imi spunea sa o fac,iar creierul imi spunea sa nu o fac,in final orgoliul meu castiga.Incep sa tremur.Brunetul dandu-si seama de gestul meu se opri.
    -Nu vrei sa faci asta,nu ?
    -Pai...
    -Stai putin.
    Se indreapta spre dulapul lui,deschizandu-l si luand o camasa de-a lui,mai larga,aducandu-mio.
    -Poftim,schimba-te in baie.
    Am ramas socata...dar am dat din cap ca semn aprobator si m-am indreptat spre baie.
    Mi-am pus camasa lui pe mine,si am intrat in camera,unde el statea,deja in pijamale,intins pe pat.Ma asez langa el.
    -Nu trebuie sa faci asta daca nu vrei...
    -Dar pariul a fost....
    Nu am apucat sa termin ca brunetul m-a intrerupt.
    -In pariu am spus ca te vei culca cu mine...nu am spus in ce sens..
    Apoi ma intorc cu spatele la el,nu inainte de a spune a doua oara ''Multumesc'' dar de data aceasta deloc timid.Dupa cateva secunde am simtit niste o imbratisare calda,din parte lui Sasuke.Ma luat in brate,eu intorcandu-ma cu fata la el si gemuindu-ma in bratele lui.
    La asta chiar nu ma asteptam.....

____________________________________________________________________________

Raspunsuri :

4 Temari :

Sakura :
    1.La inceput aveam,dar acum nu cred.
    2.Ba da ...dar ...nu am avut curaj...as prefera mai intai sa-l cunosc mai bine.

Sasuke :
    1.Mai mult decat orice...
    2.Pana acum credeam ca e doar atractie,dar acum nu mai sunt asa sigur.
    3.Eram plictisit,si trebuie sa ma incalzesc pentru Sakura,dar na...

4 Sasusakufan

Sakura : Am vrut,dar se pare ca emotile au pus stapanire pe mine.

Cam atat ... sper ca va placut   .

Reeah
    Ex Staff
    Ex Staff

Mesaj Scris de Reeah la data de Mier 6 Feb 2013 - 21:11

Buna ! Ce frumos din partea lui Sasuke ca s-a oprit. A fost foarte frumos din partea lui si chiar nu-mi vine a crede ca a facut el asta, foarte frumos. Chiar se pregatise, voia noaptea perfecta si el s-a gandit la partenera lui ? Ce-i in capul tau Sasuke ? Sau ai inceput sa tii la ea si nu o vrei doar din obligatie ? Ai parte de laudele mele, bravo. Astept capitolul urmator, spor la scris si multa inspiratie !

Temari
    Banat

Mesaj Scris de Temari la data de Joi 7 Feb 2013 - 14:36

In primul rand, as dori sa-ti multumesc pentru mesajul privat. Imi place ca aduci asa de repede capitolele, desi daca ar fi un pic mai lungi, nu m-as supara., Ma mira faptul ca Sasuke s-a oprit. A crescut in ochii mei, desi, nu prea are legatura cu titlul acum, avand in vedere ca Sasuke nu a mai fost asa de pervy,ca de obicei, dar asta nu conteaza. SasuSaku este cel mai furmos cuplu.
    Anunta-ma cand pui next-ul..

Mikky-chan
    Inactiv
    Inactiv

Mesaj Scris de Mikky-chan la data de Vin 8 Feb 2013 - 19:21

Capitolul 6.

In dimineata urmatoare,cand m-am trezit,Sasuke nu era,nu era acolo cu mine.Dar dintr-o data usa se deschide,intrand pe usa o fata inalta,blonda,cu parul lung pana la solduri si cu o suvita lasata in fata peste ochiul stang,cu parul prins si cu niste ochi de un albastu foarte intens.
    -Aaa....buna.
    Spune fata evident confuza.
    -Heii...tu cine estii..?
    -Eu sunt Ino.
    Spuse blondina.
    -Eu sunt Sakura.Incantata.
    -La fel...dar tu ce cauti in patul lui Sasuke ?
    -Aaa...am dormit aiici aseara...
    -Pe bune ?ciudat...n-am auzit nimic as-noapte...deobicei cand Sasuke aduce o fata nu pot dormii noaptea.
    -Aham...pai ...n-am facut nimic.
    Pe fata blondei sa afiseaza o fata de ''WTF ?CUM ADICA ?'' urmat de ''WTF ?CUM ADICA ?'',mhhp,asta ziceam si eu.Dar de ce e asa uimita ?adica pe bune.?Dupa noaptea de aseara,Sasuke mi se pare chiar foarte dragut.
    Imediat Ino iesii din camera,nici dupa 5 secunde apare brunetul ''meu'' in camera.
    -Neata sunshine !
    -Cum ?
    -Nimic.Neata...ce faci ?
    -Bine...cine e Ino ?
    -Aaa...ai cunoscut-o.Nu trebuie sa o bagi in seama...e foarte enrvanta.
    -Dar...cine este ?
    Spun eu din ce in ce mai confuza .
    -Este sora mea.
    -Si de ce era asa de surprinsa ca nu am facut nimic aseara ?
    -Sora mea mereu face asa ca sa ma desparta de fetele cu care vin acasa....de asta nu am eu iubita,sora mea le face sa creada ca le insel si alte porcarii,dar nu e adevarat,nu am facut niciodata asta....dar ea vrea sa imi distruga viata .Este sora mea mai mare,ar trebui sa ma protejeze ,dar ea nuu....,ea trebuie sa imi ruineze viata complet.

POV. Autor :
    Sakura scoase un ''Bine...'' cu juma' de gura.Ea il credea,dar nu stia ca in spatele acestui baiat inocent si sensibil din fata ei,nu era cel adevarat.In spatele minciunilor pe care el tocmai le spusese,se ascundea un adevar dureros,un adevar dureros pentru Sakura,de aceea ea nu trebuie niciodata sa afle de acest adevar.

Raspunsuri :

4 Elga :

Sasuke : Nu,nu am inceput sa tin la ea,am facut asta pentru ceva ce nu va priveste pe voi.
    Mikky : Sasuke !!Trebuie sa raspunzi la intrebari !!!raspunde !
    Sasuke : Nu vreau !!!
    Mikky : Raspunde sau te calc cu masina !!!
    Sasuke : Oricum o sa afle data viitoaree ! !
    Mikky : Bine fie....Elga mercii pentru complimente,si despre...ce in capul lui Sasuke..o sa aflati data viitoare.

Temari
    Banat

Mesaj Scris de Temari la data de Vin 8 Feb 2013 - 19:36

Hmmm ce as putea ghici? Ino e ceva de genulala "animal de companie", sau mai bine zis,dama de companie? Destulde aiurea, desi sper sa nu fie adevarat. Am uitat sa-ti multumesc pentru PM. Atata i trebe lui Sasuke sa fie asa de nesimtit

Intrebare 4 Sasuke:

Serios Sasuke? Nu prea mi se pare ca esti sincer...De ce te-ai oprit brusc cu Sakura?

Ijntrebare 4 Sakura:

Chiar il crezi pe brunet in legatura cu Ino?

Anunta-ma cand pui next!

Reeah
    Ex Staff
    Ex Staff

Mesaj Scris de Reeah la data de Dum 10 Feb 2013 - 21:34

Buna! Ma bucur ca ai adus capitolul asta, il asteptam. Nu pot sa cred de fe fata a facut Ino, Doamne iarta-ma. Dar totusi capitolul asta m-a mirat foarte mult. Sasuke minte ? Daca minte, inseamna ca Sakura este mintita si ea-l crede. Vaide, vaide. Neutru Nu pot sa cred. Ce adevar dureros ? Sasuke, ce ascunzi tu, mai baiatule mai ? Astept capitolul urmator, spor la scris si multa inspiratie! >hug>

Moka-chan
    Inactiv
    Inactiv

Mesaj Scris de Moka-chan la data de Dum 3 Mar 2013 - 10:23

Hey Mikky! Ador ficul tau!! Love it Love it Love it Love it Deci...nu imi vine sa cred ca Sasuke s-a oprit petru ca din cate zicea el parea foarte entuziasmat de faptul ca rozalia ai va trece prin pat...In fine...Spor la scris, astept next-ul!! Agrement Agrement Agrement Agrement Agrement Agrement Agrement

~Kim™~
    Membru
    Membru

Mesaj Scris de ~Kim™~ la data de Mar 2 Apr 2013 - 10:00

Hey! Am sosit cu un nou com! Scuze ca nu am venit mai dvreme dar a trebuit s aimi invata pentru scoala! Mie imi place cum evolueaza totul chiar si dialogul este bun. Deci, astept sa ne aduci un nou capitol foarte interesant! De la mine primesti un dulce pentru fic.
    JA NEEE!!!!

Miranda.
    Inactiv
    Inactiv

ll

Mesaj Scris de Miranda. la data de Mar 7 Mai 2013 - 18:07

Cred ca este un fic interesant. Inca nu s-a conturat foarte bine, nici macar caracterele. A lui Sakura, intredevar, s-a definit, dar a lui Sasuke este inca in ceata. Acest lcuru da o straluzire ficului, dar ma intreb ce vei face cand ii vei scoate masca. Imi place actiunea, este putin grabita, ceea ce-mi place, pentru ca m-am saturat de mersul melcului. Avantajul ficurui tau il reprezinta accesibilitatea, orice om il poate citi, indiferent de gusturi, asta se mai discuta, dar cand esti prea satul de unele lucruri, este un medicament foarte bun.

Rose
    Moderator
    Moderator

Mesaj Scris de Rose la data de Lun 29 Iul 2013 - 21:15

Bună!

Pentru că acest fic nu a mai fost continuat de mult timp sunt nevoită să îl închid. În cazul în care doreşti să îl redeschizi îmi poţi da un p.m.

Acum este: Lun 27 Feb 2017 - 13:15