╰☆ L.C.P ☆╮

^.^ Bun venit! ^.^
Dacă iți place forumul nostru si vrei să ni te alături, înregistrează-te și fă parte din "Familia de Nebuni"! Aici te poți distra și iți poți face mulți prieteni! Intră și Have Fun Love

Vă mulțumim de vizită! Și vă urăm o zi bună în continuare! Smile

Felicitări, bunnylovers! Lucrarea o puteți citi aici: Lucrări Concurs Proză - Septembrie 2016

Top 5 postatori ai lunii Ianuarie ~2013~

Distribuiti

RR
    Administrator
    Administrator

Sex : feminin

Data de înscriere : 09/01/2011

Topic Închis Top 5 postatori ai lunii Ianuarie ~2013~

Mesaj Scris de RR la data de Joi 31 Ian 2013 - 18:07

Hihi, dupa o luna de "munca" uitati si rezultatele:

Locul 1: Reina > cu 150 mesaje
    Locul 2: •°Quєєn Bєє°• cu 79 mesaje
    Locul 3: Rose <3 cu 77 mesaje
    Locul 4: Andy Carlile cu 46 mesaje
    Locul 5: Rallu cu 32 de mesaje

Felicitari tuturor, in special tie Reina. Nu sunt sigura, dar cred ca de 4 lunii consecutiv esti tot prima. Inca o luna si cu acordul staff-ului poate vei primi o activitate pentru cel mai activ membru Deci care nu vrea ca Reina sa primeasca medalie, ar trebui ajunga luna viitoare pe locul 1

Nu stiu cum am ajuns si eu pe lista. Imi este rusine >.< In fine. Bravo inca o data si ne vedem luna viitoare dragilor.

Rose
    Moderator
    Moderator

Data de înscriere : 08/04/2011

Topic Închis Re: Top 5 postatori ai lunii Ianuarie ~2013~

Mesaj Scris de Rose la data de Joi 31 Ian 2013 - 19:23

Pentru prima dată nu am uitat de topicul acesta şi se trezeşte Raluca să îl facă. Îmi place cum stau lucrurile. Laugh Raluca nu vorbi încă de medalii, că nu tre să îţi aduc aminte ceva şi legat de acest subiect vom discuta în privat şi oricum Deea va primi o medalie.

Felicitări Reina, ţine-o tot aşa. Clau eşti pe locul doi şi eu locul trei. Ce bine mă simt, oricum până la vară nu cred că mai apar prin aceste topuri Laugh
    Eh, poate luna viitoare o să fie mai multe posturi, cine ştie.

Felicitări!

Reeah
    Ex Staff
    Ex Staff

Data de înscriere : 26/11/2011

Topic Închis Re: Top 5 postatori ai lunii Ianuarie ~2013~

Mesaj Scris de Reeah la data de Sam 2 Feb 2013 - 11:17

Ohh, nu pot să cred că am făcut atâtea mesaje, mai ales că acum nimeni numai are acces la Jocuri Forumiste - ceea ce e bine. Nu mă aşteptam să fii postat atât de mult, mai ales că am avut şi chestii pentru şcoală, dar luna ianuarie a avut parte şi de câteva zile state acasă - vacanţa. Nu vreau nicio medalie pentru activitatea mea pe forum, nu vreau asta. Oricum, nu este o mare posibilitate să fiu tot eu prima şi luna asta. Dar oricum, dacă ar fi un rang pentru activitate, nu eu vreau să fiu aceea care îl va primi. Mai vreau să le urez succes celor care doresc să intre în top luna asta, chiar dacă, atunci când vor dori, or să-şi dea seama că le este foarte, foarte uşor, doar în medie două mesaje în fiecare zi şi ai intrat în top, iar acum nu spuneţi că nu aveţi unde să le faceţi, scotociţi prin cateogorii şi o să vedeţi voi.
    Mult succes tuturor şi să ne vedem şi luna viitoare în top! Big Hug

Acum este: Joi 8 Dec 2016 - 7:58