╰☆ L.C.P ☆╮

^.^ Bun venit! ^.^
Dacă iți place forumul nostru si vrei să ni te alături, înregistrează-te și fă parte din "Familia de Nebuni"! Aici te poți distra și iți poți face mulți prieteni! Intră și Have Fun Love

Vă mulțumim de vizită! Și vă urăm o zi bună în continuare! Smile

Felicitări, bunnylovers! Lucrarea o puteți citi aici: Lucrări Concurs Proză - Septembrie 2016

Alohaa'beib

Distribuiti

AndyUchiha
    Inactiv
    Inactiv

Sex : feminin

Data de înscriere : 08/09/2011

Alohaa'beib

Mesaj Scris de AndyUchiha la data de Joi 8 Sept 2011 - 15:00

Aloha'
    Ma numesc Stefania dar imi place sa mi se spuna Andy [fiind numele Rpc-ului mew]
    Am 13 si sunt o mica nebunatica
    Imi place mult serialul Naruto de aici si pofta nebuna de ficuri [[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ]
    Cel mai mult imi plac ficurile Sasu Saku si deobicei scriu dar pe moment mi-am dat demisia ca sa mai citesc si eu ficuri... [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

No mai lungesc si va spun un mare Salut si sper sa-mi fac prieteni [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Semnat'Andy-chuu [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Zuzulici :)
    Membru
    Membru

Data de înscriere : 30/06/2011

Re: Alohaa'beib

Mesaj Scris de Zuzulici :) la data de Joi 8 Sept 2011 - 15:18

Bun venit Andy Laugh , eu sunt Mada Mede Zuza sau perversa Mady
    Ne bucuram ca vei fi alaturi de acest forum Smile Nu uita te rog frumos sa treci pe la regulament ok?
    Sper sa ai o sedere placuta aici la noi, spor la postat si sper ca-ti vei deschide si tu candva un mic
    ficusor Smile
    Mada te pupaceste Big Hug

Irene.
    Moderator
    Moderator

Data de înscriere : 15/07/2011

Mesaj Scris de Irene. la data de Joi 8 Sept 2011 - 15:33

Hey Andy. Si eu ma numesc Stefania si am 15 ani. S pare ca Mada mi-a luat-o inainte. Deja ti-a zis de regulament deci nu te mai stresez si eu. Sper sa iti deschizi si tu un fic. cu tote astea am uitat sa iti urez bun venit asa ca [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] Sper sa te distrezi si sa iti faci multi prieteni printre care si eu daca doresti si sa fi activa.

Te pupaceste [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] cea mai mica [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

RR
    Administrator
    Administrator

Data de înscriere : 09/01/2011

Mesaj Scris de RR la data de Joi 8 Sept 2011 - 15:46

of...iarasi am intarziat Neutru in fine Laugh
    Bine ai venit pe forum Andy Kiss sa te distrezi si sa-ti faci multi prieteni, inclusiv eu daca vrei
    Te pup Kiss si daca ai vreo problema poti sa-mi trimiti un Mp Big Hug

Meliss
    Nou venit
    Nou venit

Data de înscriere : 30/08/2011

Mesaj Scris de Meliss la data de Dum 11 Sept 2011 - 12:13

Scuze de intarziere Love it
    Bun venit Andy!Sper sa-ti placa aici pe forum!!Love it
    Sper sa ne intelegem bine..
    Sa-ti faci multi,multi prieteni in frunte cu mine bine-nteles Love it
    Eu sunt melania ...dar mi se zice mela sau mely Big smile
    Acum cateva intrebari:
    -Ce inghetata iti place?
    -Care este filmul tau preferat?
    -Vedeta preferata?
    -Ce ciocolata iti place?Alba sau neagra?
    Te-am pupat!Kiss
    Mrrr!!!Love it

Schizzophrenia.
    Membru
    Membru

Data de înscriere : 05/08/2011

Mesaj Scris de Schizzophrenia. la data de Lun 12 Sept 2011 - 11:20

Hey Yo !!!
    buna si tie iubirica
    stii andy e porecla mea Laughing dar daca vrei eu sunt andy-chan si tu andy-sama Kiss
    sau andy 1 si andy 2 Laughing
    bun deci ....iti urez bun venit pe forum
    sa te distrezi si vad ca ai cva prieteni ......
    Luv-Ya !!!

Acum este: Mier 18 Ian 2017 - 20:06