Contul membrilor cu numărul de mesaje postate (topicuri, comentari etc.) = 0, vor fi șterși de pe forum în următoarea săptămână.

Distribuiţi
Vezi subiectul anteriorIn josVezi subiectul urmator
AndyUchiha
Inactiv
Inactiv
Sex : feminin

Alohaa'beib

la data de Joi 8 Sept 2011 - 15:00
Aloha'
Ma numesc Stefania dar imi place sa mi se spuna Andy [fiind numele Rpc-ului mew]
Am 13 si sunt o mica nebunatica
Imi place mult serialul Naruto de aici si pofta nebuna de ficuri [[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] ]
Cel mai mult imi plac ficurile Sasu Saku si deobicei scriu dar pe moment mi-am dat demisia ca sa mai citesc si eu ficuri... [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

No mai lungesc si va spun un mare Salut si sper sa-mi fac prieteni [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Semnat'Andy-chuu [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Zuzulici :)
Membru
Membru

Re: Alohaa'beib

la data de Joi 8 Sept 2011 - 15:18
Bun venit Andy Laugh , eu sunt Mada Mede Zuza sau perversa Mady
Ne bucuram ca vei fi alaturi de acest forum Smile Nu uita te rog frumos sa treci pe la regulament ok?
Sper sa ai o sedere placuta aici la noi, spor la postat si sper ca-ti vei deschide si tu candva un mic
ficusor Smile
Mada te pupaceste Big Hug
Irene.
Moderator
Moderator

la data de Joi 8 Sept 2011 - 15:33
Hey Andy. Si eu ma numesc Stefania si am 15 ani. S pare ca Mada mi-a luat-o inainte. Deja ti-a zis de regulament deci nu te mai stresez si eu. Sper sa iti deschizi si tu un fic. cu tote astea am uitat sa iti urez bun venit asa ca [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] Sper sa te distrezi si sa iti faci multi prieteni printre care si eu daca doresti si sa fi activa.

Te pupaceste [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] cea mai mica [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
RR
Administrator
Administrator

la data de Joi 8 Sept 2011 - 15:46
of...iarasi am intarziat Neutru in fine Laugh
Bine ai venit pe forum Andy Kiss sa te distrezi si sa-ti faci multi prieteni, inclusiv eu daca vrei
Te pup Kiss si daca ai vreo problema poti sa-mi trimiti un Mp Big Hug
Meliss
Nou venit
Nou venit

la data de Dum 11 Sept 2011 - 12:13
Scuze de intarziere Love it
Bun venit Andy!Sper sa-ti placa aici pe forum!!Love it
Sper sa ne intelegem bine..
Sa-ti faci multi,multi prieteni in frunte cu mine bine-nteles Love it
Eu sunt melania ...dar mi se zice mela sau mely Big smile
Acum cateva intrebari:
-Ce inghetata iti place?
-Care este filmul tau preferat?
-Vedeta preferata?
-Ce ciocolata iti place?Alba sau neagra?
Te-am pupat!Kiss
Mrrr!!!Love it
Schizzophrenia.
Membru
Membru

la data de Lun 12 Sept 2011 - 11:20
Hey Yo !!!
buna si tie iubirica
stii andy e porecla mea Laughing dar daca vrei eu sunt andy-chan si tu andy-sama Kiss
sau andy 1 si andy 2 Laughing
bun deci ....iti urez bun venit pe forum
sa te distrezi si vad ca ai cva prieteni ......
Luv-Ya !!!
Continut sponsorizat

Vezi subiectul anteriorSusVezi subiectul urmator
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum