Contul membrilor cu numărul de mesaje postate (topicuri, comentari etc.) = 0, vor fi șterși de pe forum în următoarea săptămână.

Buna! Saiury va saluta!

Distribuiti
    Saiury.
    Inactiv
    Inactiv

Sex : feminin

Buna! Saiury va saluta!

Mesaj Scris de Saiury. la data de Lun 21 Ian 2013 - 21:30

Buna ! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]Numele meu este Alexandra, iar multi oameni imi spun in diferite feluri : Pufo,Saiury sau Tara. Nu imi place ceva gen "Ale"ca sa zic asa
    [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
    Despre mine: Sunt o fata care nu face ceea ce i se spune, dar totusi respecta Regulamentul. Nu imi place sa mi se spuna ca sunt egoista. Fac totul pentru mine ca sa traiesc bine. [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]Bine,poate doar un pic egoista. Sunt o fata de treaba, caruia ii place sa se distreze cu prietenii si sa isi faca prieteni noi. Am 12 ani si sunt din marele oras Bucuresti. Daca as fi fost inger ar fi fost o minciuna. Nimeni nu e perfect. Asa,am spus tot ce aveam de zis,intrebarile sunt bine venite
    [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

P.S. Sper sa ne imprietenim [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
    Reeah
    Ex Staff
    Ex Staff

Re: Buna! Saiury va saluta!

Mesaj Scris de Reeah la data de Mar 22 Ian 2013 - 14:41

Bună ! Bine ai venit pe forum ! Eu sunt Deea, încântată. Îmi place numele tău. Nu-i nimic că nu eşti perfectă, fiecare are defecte, dar şi calităţi, eu nu consider că noi oamenii suntem în măsură să-i judecăm pe alţii.
    Eu sper să îţi faci mulţi prieteni şi pe mine dacă vrei, să fii activă, să respecţi Regulamentul.
    Am..
    Cartea preferată?
    Materia preferată ?
    Ce parere ai despre yaoi şi yuri ?
    Citeşti ficuri ?
    Ce genuri de ficuri/cărţi îţi plac ?
    Cam atât, o zi bună ! Big Hug
    Saiury.
    Inactiv
    Inactiv

Raspund la cateva intrebari

Mesaj Scris de Saiury. la data de Mar 22 Ian 2013 - 21:20

Cartea preferată?
    Materia preferată ?
    Ce parere ai despre yaoi şi yuri ?
    Citeşti ficuri ?
    Ce genuri de ficuri/cărţi îţi plac ?

1. Pai, cartea mea preferata este Huckleberyy Finn.
    2. Engleza [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
    3. Pai, mie in calitate de fata [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]imi plac mai mult ficurile Yaoi.
    4. Normal, de acolo pot sa imi inbunatatesc felul in care fac ficurile si unele ma si inspira.
    5. Pai mie imi plac Ficurile romantice (nu cele de aventura), cu vampiri,demoni,liceeni etc. Mie,in schimb imi plac cartile de aventura care ne tin cu sufletul la gura [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Continut sponsorizat

Re: Buna! Saiury va saluta!

Mesaj Scris de Continut sponsorizat

Acum este: Vin 28 Apr 2017 - 17:05