╰☆ L.C.P ☆╮

^.^ Bun venit! ^.^
Dacă iți place forumul nostru si vrei să ni te alături, înregistrează-te și fă parte din "Familia de Nebuni"! Aici te poți distra și iți poți face mulți prieteni! Intră și Have Fun Love

Vă mulțumim de vizită! Și vă urăm o zi bună în continuare! Smile

Felicitări, bunnylovers! Lucrarea o puteți citi aici: Lucrări Concurs Proză - Septembrie 2016

Care este ultimul serial pe care l-aţi urmărit?

Distribuiti

Reeah
    Ex Staff
    Ex Staff

Sex : feminin

Data de înscriere : 26/11/2011

Care este ultimul serial pe care l-aţi urmărit?

Mesaj Scris de Reeah la data de Joi 3 Ian 2013 - 18:03

Ultimul serial pe care l-am urmărit eu şi sunt şi la zi cu el, este Pariu cu viaţa. Le urmăresc pe Pro Tv, păcat că Revelionul a picat luni şi că au anulat episodul, preferam să urmăresc următorul episod decât programul lor de Revelion.
    Duminica trecută am urmărit pe AXN sau AXN Sci Fi, Sherlock, este un serial la care ţin foarte mult, mai ales că este legat foarte mult de criminologie, păcat doar că nu-l pot găsi pe internet, şi nici in programele celor doua canale. Sad
    Voi?

VandaQ
    Scriitor
    Scriitor

Data de înscriere : 29/01/2012

Re: Care este ultimul serial pe care l-aţi urmărit?

Mesaj Scris de VandaQ la data de Dum 10 Mar 2013 - 12:23

Ultimul serial urmarit de mine a fost School 2013. :x E un serial coreean, drama pe de o parte. Spune povestea unor elevi de la un liceu nu prea cunoscut si se axeaza pe relatie dintre doi baieti. Personal, il ador~ Atat povestea, cat si jocul actorilor sunt perfecte. Love it Recomand tuturor, indiferent de genurile care va plac, fiindca sunt povesti de viata sincere si folositoare.

Pasila
    Scriitor
    Scriitor

Data de înscriere : 18/04/2013

Mesaj Scris de Pasila la data de Dum 21 Apr 2013 - 22:39

Heeei Deea! Si mie imi place Pariu cu Viata! Yeaaa, like a boss ( nu stiu cum face boss la plural Laugh ) Dar ultimul serial pe care l-am vazut a fost Gossip Girl, incheiat. Mi-a placut mult si il recomand si eu! Laugh Mai sunt la zi si cu Jurnalele Vampirilor si cam atat. Acum sa vad si eu ce ne-a spus Pumpkin pie ♨ pentru ca mi se pare foarte tare. Laugh Ador dramele astea, desi n-am gasit nici una mai buna ( pana acum ) decat Hana Yori Dango. Te saluuut si iti dau si un big hug! Big Hug

DoctorWho
    Inactiv
    Inactiv

Data de înscriere : 20/03/2013

Mesaj Scris de DoctorWho la data de Mier 24 Apr 2013 - 22:04

Ultimul serial pe care l-am urmarit a fost Doctor Who. Este cu adevarat spectaculos, din toate punctele de vedere. Imbina armonios toate starile prin care poti trece, de la umor pana la groaza fiind decat un pas. Urmareste aventurile unui lord al timpului care calatoreste in spatiu si timp cu nava sa, TARDIS(Time and Relative Dimension in Space), alaturi de niste asa zisi asistenti, salvand civilizatii din tot Universul. Este cu mult mai complex decat pare la prima vedere, iar eu sunt fan a tot ceea ce inseamna Doctor Who.

DoctorWho
    Inactiv
    Inactiv

Data de înscriere : 20/03/2013

Mesaj Scris de DoctorWho la data de Vin 26 Apr 2013 - 0:10

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] a scris:Si eu de asemenea , care iti place mai mult doctorul nou sau cel vechi ?
    Dupa parerea mea, cel mai bun doctor din istorie...a fost David Tennant. Singurul care si-a pus amprenta asupra fanilor atat de mult. Felul in care isi juca rolul a fost de-a dreptul genial. Sa nu uitam: ''Allons-y! '' si ''I'm sorry. I'm so sorry.''

As fi vrut sa ramana ceva mai multe sezoane...
    insa nici doctorul de acum nu este deloc rau, ba chiar a avut cateva momente peste David Tennant.

''I don't want to go.''

Mrs Anderson
    Membru
    Membru

Data de înscriere : 24/12/2012

Mesaj Scris de Mrs Anderson la data de Sam 4 Mai 2013 - 9:37

Si tu urmaresti Sherlock? Il ador [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
    Urmaresc mai multe seriale,acum depinde cum le prind... In ultima vreme am vazut Inima de Tigan( il ador pe Stane [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]), Merlin, pe AXN si chiar Mesaje de Dincolo, tot pe AXN.
    Nu pot spune ca am unul preferat, povestile sunt diferite si toate atractive, dar il apreciez mult pe Mesaje de Dincolo, e asa... misterios. Desigur inainte urmaream si Doctor Who, mai ales ca el calatoarea in timp si mereu mi-au placut asistentele lui( mai ales Dona [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]), dar acum nu stiu de ce, nu il mai prind. S-a schimbat si ora la care-l difuzeaza, habar nu am care e.

Eunnie
    Nou venit
    Nou venit

Data de înscriere : 01/06/2013

Mesaj Scris de Eunnie la data de Sam 1 Iun 2013 - 12:59

Primul serial care l-am urmarit cap coada este You're beautiful.De pe KBS... a fost genial si chiar mi-a captat atentia.
    Jang Geun SuK este superb il ador si il ador in postura de Kyung.Este sooo CUTEE

Pasila
    Scriitor
    Scriitor

Data de înscriere : 18/04/2013

Mesaj Scris de Pasila la data de Lun 1 Iul 2013 - 14:13

Am terminat Grey's Anatomy acum vreo doua saptamano Laugh Foarte tare serialul
    Scandal-> Fara sa vreau l-am vazut, la TV si cred ca am vazut majoritatea episoadelor
    si unul online, Teen Wolf. Inca apar episoade dar sunt la zi cu ele. E un serial Love it Chiar daca e a doua oara cand e facut serialul, e prea tare. Varianta veche nici macar n-am vazut-o.

Irene.
    Moderator
    Moderator

Data de înscriere : 15/07/2011

Mesaj Scris de Irene. la data de Joi 7 Iul 2016 - 18:58

Ultimul serial vizionat a fost drama coreeană SPY. Motivul principal a fost actorul Kim Jae Joong. De fapt, principalul motiv pentru care urmăresc anumite seriale sunt actorii drăguți. Dacă actorii nu sunt drăguți, nu contează cât de bună este povestea, nu mă uit. Sper că nu sunt singura care face așa Laugh În orice caz, serialul este interesant, sunt doar 16 episoade și l-am văzut într-o singură zi. Acum plâng că l-am terminat prea repede. ^^"

Freya
    Membru
    Membru

Data de înscriere : 11/07/2012

Mesaj Scris de Freya la data de Vin 8 Iul 2016 - 0:08

Ultimul seral pe care l-am urmarit si inca il urmaresc, e Vikings. Mereu am avut o atractie pentru filmele si serialele cu tema mai medievala,desi nu pot sa zic ca mi-a placut din prima. Aproape ca termin sezonul 2 si am o presimtire ca o sa plang rau la final. Laugh Dar sunt obisnuita de la Game of Thrones, alt serial cam cu aceeasi tema, pe care efectiv il ador. ♥ Ador actiunea, ador actorii, ambele seriale au si putin umor..cam sadic ce-i drept, dar tot umor e.  Laugh

Acum este: Mar 6 Dec 2016 - 14:04