╰☆ L.C.P ☆╮

^.^ Bun venit! ^.^
Dacă iți place forumul nostru si vrei să ni te alături, înregistrează-te și fă parte din "Familia de Nebuni"! Aici te poți distra și iți poți face mulți prieteni! Intră și Have Fun Love

Vă mulțumim de vizită! Și vă urăm o zi bună în continuare! Smile

Felicitări, bunnylovers! Lucrarea o puteți citi aici: Lucrări Concurs Proză - Septembrie 2016

Bine ati venit!

Distribuiti

Rocky_Punk
    Inactiv
    Inactiv

Sex : feminin

Data de înscriere : 02/01/2013

Bine ati venit!

Mesaj Scris de Rocky_Punk la data de Mier 2 Ian 2013 - 20:20

Hey....sunt Yuko Hataki...16 ani...Botosani.

Reeah
    Ex Staff
    Ex Staff

Data de înscriere : 26/11/2011

Re: Bine ati venit!

Mesaj Scris de Reeah la data de Mier 2 Ian 2013 - 21:24

La mulţi ani! Bine ai venit pe forum! Eu sunt Deea, încântată! Yuko este numele tău adevărat sau doreşti să ne adresăm noi cu acest nume sau vrei să-ţi păstrezi aninimatul? Aş dori, cum sunt sigură că şi ceilalţi îşi doresc, să ştiu mai multe despre tine. Smile Ai putea edita câteva date ale profilului tău?
    In rest, spor la postat, să-ţi faci mulţi prieteni, să citeşti regulamentul forumului şi să fii cât mai comunicativ cu noi, nu muşcăm. O zi, noapte mai bine zis, bună în continuare!

Domino
    Scriitor
    Scriitor

Data de înscriere : 09/09/2011

Mesaj Scris de Domino la data de Joi 3 Ian 2013 - 15:28

waw, ai spus foarte multe lucruri despre tine Hi!
    Ai putea scrie putin mai multe lucruri despre tine, nimeni iti cere datele personale ci doar o prezendare generala a ta, de exemplu ce iti place sa faci, hobbyurile, culorile preferate, chestii obijnuite.
    Frumos nume. As putea crede ca esti chiar din Tara Soarelui Rasare, adica din Japonia.
    Dar, e chiar al tau, sau e al RPC-ului tau? vad ca ai la avatar un rpc si ma intrebam...
    Deci, bun venit si incearca sa fii cat mai deschisa cum zice Reina.

Elly :)
    Inactiv
    Inactiv

Data de înscriere : 25/12/2012

Mesaj Scris de Elly :) la data de Joi 3 Ian 2013 - 16:54

Buna, Yuko!

Ma intreb daca asta e numele tau. Think Foarte curios. Sper sa te distrezi pe forum, sa-ti faci prieteni si sa respecti regulamentul. Agrement Am si eu niste intrebari pentru tine. Care e culoarea preferata? Iti place sa scrii/citesti? O sa scrii un fic? Ce fel de muzica asculti? Si.... Hm, pai atat. Nu imi mai vine nimic in micte si nu vreau sa te plictisesc.
    Ultimele cuvinte? Bun venit pe forum si distractie placuta!

Acum este: Lun 20 Feb 2017 - 17:22