Contul membrilor cu numărul de mesaje postate (topicuri, comentari etc.) = 0, vor fi șterși de pe forum în următoarea săptămână.

Top 5 postatori ai lunii Decembrie~2012~

Distribuiti
    RR
    Administrator
    Administrator

Sex : feminin

Topic Închis Top 5 postatori ai lunii Decembrie~2012~

Mesaj Scris de RR la data de Mar 1 Ian 2013 - 21:58

Deci dupa atata asteptare uitati si cei 5 postatori ai lunii Decembrie:

Locul 1: Reina > cu 117 mesaje
    Locul 2: Darky.Angel cu 109 de mesaje
    Locul 3: •Kira™ cu 95 de mesaje
    Locul 4: Rose <3 cu 90 de mesaje
    Locul 5: •Dee Dee• cu 87 de mesaje

Felicitari fetelor si ma iertati ca nu s-a postat si luna trecuta. Se pare ca stafful a uitat
    De acum inainte ma voi ocupa eu de acest "concurs".
    Daca ii ceva.. plangerile oricum vin mereu la mine..

Ok, till next month
    Reeah
    Ex Staff
    Ex Staff

Sex : feminin

Topic Închis Re: Top 5 postatori ai lunii Decembrie~2012~

Mesaj Scris de Reeah la data de Vin 4 Ian 2013 - 16:02

Bună ziua, dragi membrii! Ei bine, mă bucur că am revenit în această lună, mi-a fost foarte dor de forum, chiar dacă n-am timpul necesar să fiu la zi cu totul. Am impresia că luna asta n-o să mai fiu aşa activă, începe şcoala, multe teme, treabă... însă mereu îmi voi face timp pentru forumul ăsta. Credeţi-mă că nu scăpaţi de mine nici la nouăzeci de ani, asta dacă mai trăiesc pe atunci şi forumul încă o să mai fie în viaţă, însă eu îmi doresc să-l dăm şi generaţiilor viitoare, mai frumos şi mai activ.
    Felicitări şi celorlalţi membri şi membrilor din staff, felicitări lui Rose, care chiar daca este a douăsprezecea, încă îşi mai face timp pentru forum, Kirei şi lui Dee Dee, care şi ele sunt la liceu şi mai ales lui Darky , pentru că, chiar dacă este singurul membru fără rang care a participat cu un număr atât de mare de mesaje, încă odată, felicitări tuturor, celor care au câştigat un loc, celor care au intrat in top zece, şi celor care s-au sinchisit să posteze şi un mesaj, ori un subiect. Smile

Acum este: Mier 29 Mar 2017 - 16:19