Contul membrilor cu numărul de mesaje postate (topicuri, comentari etc.) = 0, vor fi șterși de pe forum în următoarea săptămână.

Buna!

Distribuiti
    Elly :)
    Inactiv
    Inactiv

Sex : feminin

Buna!

Mesaj Scris de Elly :) la data de Mar 25 Dec 2012 - 19:30

Buna! Ma numesc Elena si sunt bucuroasa sa fac parte din 'familie'. Imi place sa ascult muzica, sa ved filme( in special de comedie), sa merg la cumparaturi, sa merg cu rolele, etc. Imi plac multe lucruri, dar in special sa-mi fac prieteni. Sper sa ne intelegem, sa fim ca o mare familie. Smile
    Reeah
    Ex Staff
    Ex Staff

Re: Buna!

Mesaj Scris de Reeah la data de Mar 25 Dec 2012 - 19:34

Bine ai venit pe forum! Eu sunt Andreea, imi pare bine sa ne cunoastem, Elena. Smile Si mie imi place sa ascult muzica si sa ma uit la filme, dar nu neaparat de comedie, iti recomand Mincinosul Mincinosilor, daca tot ai adus vorba de filme de comedie. Familia este foarte mare si priemitoare si sunt sigura ca o sa te integrezi foarte repede!
    Ai grija sa treci pe la regulament, si la sectiunile care mau au un topic Important pe la care ar trebui sa treci, daca nu vrei sa existe eventuale probleme. In rest, sper sa-ti placa aici, eu una te primesc bucuroasa in famile! Big Hug
    Scrii ficuri? Sau iti place sa citesti ficuri si carti? Esti pasionata de poezii? Vreun scriitor preferat? Culoarea preferata? Ce zodie esti? Smile Vrei sa-ti schimbi cateva date din profil pentru a sti si noi mai multe despre tine?
    Imi pare bine de cunostinta si sper sa ne mai intalnim pe aici pe forum, o zi buna Elena! Craciun fericit!
    Elly :)
    Inactiv
    Inactiv

Mesaj Scris de Elly :) la data de Mar 25 Dec 2012 - 20:02

Buna, Andreea! Si eu ma bucur sa te cunosc. Smile Acum, referitor la intrebarle tale. Pai, da... Scriu, adica incerc sa scriu un fic SasuSaku. Sincer, nu prea cred ca ma pricep asa de bine, dar incerc, iar dupa ce termin un capitol il sterg si tot asa. Dar sper sa termin si eu unul, si sa-mi placa ce am scris. De poezie nu pot zice ca-s pasionata. Adica da, imi place ca le citesc, dar nu ma pricep deloc sa le scriu. Un scriitor preferat nu am. Culoare preferata? Hmm... Cred ca cyan sau turcoaz. Imi plac la nebunie aceste culori. Heart Zodia mea e varsator, iar de modificat ceva nu cred ca vreau. Cel putin nu acum.
    PS: Nu te teme de regulament. Am trecut acolo inainte sa vin aici. Prima mea oprire a fost regulamentul, am nteles ce am voie si ce nu. Totusi, am o mica, mititica intrebare. Ce imi trebuie pentru a deveni un critic? Nu stiu de ce, dar am o pasiune pentru asa ceva. Si Craciun fericit, all!
    Ella ♣
    Moderator
    Moderator

Mesaj Scris de Ella ♣ la data de Mar 25 Dec 2012 - 21:06

Ohayo Elena!
    In primul rand iti urez un calduros Craciun fericit si un mare bun venit pe forum. Sper sa iti placa pe aici, sa iti faci multi prieteni, sa fii cat mai activa si cel mai important sa te distrezi. Ma bucur tare mult ca ai citit regulamentul. Heart Cum adica incerci sa scrii? De ce stergi capitole dupa ce le termini? Doar pentru ca tie nu iti suna bine? Ar trebui sa ai mai multa incredere in tine ^-^ Totusi uite aici care s-ar putea sa te ajute cu niste repere. [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] Sper doar sa iti fie de ajutor. Vrei sa devii critic? Pai trebuie sa indeplinesti niste conditii, sa completezi o fisa, sa dai un test si apoi membrii staff-ului decid daca ai intrat sau nu in grup. Uite aici. [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
    Cam atat am avut sa iti spun. Welcome again and happy posting!
    Irene.
    Moderator
    Moderator

Mesaj Scris de Irene. la data de Joi 27 Dec 2012 - 19:40

Buna *hug*
    Bine ai venit pe forum! *hug*
    Sper sa te distrezi, sa iti faci multi preieteni, sa fi cat mai activa si sa iti postezi ficurile aici - M-ai facut curioasa ^^ -
    Intrebari nu am ^^
    Sper sa iti placa si sa fi cat mai activa *hug*
    O seara placuta!

Continut sponsorizat

Mesaj Scris de Continut sponsorizat

Acum este: Sam 27 Mai 2017 - 5:29