Contul membrilor cu numărul de mesaje postate (topicuri, comentari etc.) = 0, vor fi șterși de pe forum în următoarea săptămână.

Distribuiţi
Vezi subiectul anteriorIn josVezi subiectul urmator
Claus
Inactiv
Inactiv
Sex : feminin

Buna,Buna...

la data de Mar 25 Dec 2012 - 12:48
Buna,eu sunt Claudia si am 12 ani.
Sunt o fire impulsiva si destul de amuzanta.
Am parul blond si ochii albastri.
Imi plac rochitele.
Ascult K pop si pop.
Trupele mele preferate sunt : SHINee, BigBang si NU'EST.

Santa Claus sa va binecuvanteze cu daruri multe.
Reeah
Ex Staff
Ex Staff

Re: Buna,Buna...

la data de Mar 25 Dec 2012 - 15:13
Bine ai venit pe forum, Claus! Eu sunt Deea, sper sa-ti placa aici si sa te simtit cat mai bine. Inca un fac k-pop? Perfect, sa stii ca avem si o categorie - care este inca la inceput - de k-pop. Smile Am vazut ca ai postat si un fic, deci iti place sa scrii, o sa trec pe acolo mai incolo, daca-mi permite timpul. In rest, sa-ti faci cati mai multi prieteni si sa respecti Regulamentul. Craciun fericit!
Ella ♣
Moderator
Moderator

la data de Mar 25 Dec 2012 - 18:03
Ohayo Claudita! [Asa-i ca nu suporti sa te strige cineva asa? Crede-ma stiu sentimentu`, am vrut doar sa te chinui putin ^.^]
Asa, in primul rand vreau sa iti urez un calduros Craciun fericit si un mare bun venit pe forum. Sper sa iti placa pe aici, sa iti faci cat mai multi prieteni sa fii activa si cel mai important sa te distrezi. Te-as ruga sa tragi un ochi la [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] ca sa nu existe probleme ^.^ Inca un fac K-pop! Uraaa I'n not alone anymore Am si cateva intrebari pentru tine.
1. Acelea sunt singurele trupe preferate?
2. Trupe de fete asculti?
3. De cat timp asculti k-pop?
Cam atat am avut sa iti spun. Welcome again and happy posting!
Claus
Inactiv
Inactiv

la data de Mar 25 Dec 2012 - 18:09
•Dee Dee• a scris:Ohayo Claudita! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Asa-i ca nu suporti sa te strige cineva asa? Crede-ma stiu sentimentu`, am vrut doar sa te chinui putin ^.^]
Asa, in primul rand vreau sa iti urez un calduros Craciun fericit si un mare bun venit pe forum. Sper sa iti placa pe aici, sa iti faci cat mai multi prieteni sa fii activa si cel mai important sa te distrezi. Te-as ruga sa tragi un ochi la [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] ca sa nu existe probleme ^.^ Inca un fac K-pop! Uraaa I'n not alone anymore [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] Am si cateva intrebari pentru tine.
1. Acelea sunt singurele trupe preferate?
2. Trupe de fete asculti?
3. De cat timp asculti k-pop?
Cam atat am avut sa iti spun. Welcome again and happy posting! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
1. Nu mai am multe , atat de multe incat mie cam grau sa le enumar.
2 Da ascult cu ar fi : f(x) , 2ne1
3 pai ascult k pop de vro 2 ani si putin.
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]Ne mai auzim pe aici.
Amy
Donator
Donator

la data de Mier 26 Dec 2012 - 13:33
Buna Claus. Eu sunt Amalia, imi pare bine de cunostiinta.

Te vei distra pe forum de minune, iti garantez eu.
Am si eu cateva intrebari pentru tine:

1. Ai frati/surori?
2. Dar animale de casa?
3. Cum ai dat de forum?

Pup si ne vedem
Irene.
Moderator
Moderator

la data de Joi 27 Dec 2012 - 19:38
Buna *hug*
Noi am mai vorbit putin dar nu ne-am cunoscut desi imi doresc, dar cu timpul ne vom cunoaste ^^
Imi pare bine ca te avem aici, pe forum! ^^
Sper sa te distrezi, sa iti faci multi prieteni si sa fi cat mai activa.^^
Si nu uita, nu mai fi asa sfioasa. Da-i acolo cu tupeu! - cat trebuie, nu prea mult Laugh -
Intrebari nu am. Fetele ti-au pus destule xD
O seara placuta! Kiss

Continut sponsorizat

Vezi subiectul anteriorSusVezi subiectul urmator
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum