Contul membrilor cu numărul de mesaje postate (topicuri, comentari etc.) = 0, vor fi șterși de pe forum în următoarea săptămână.

Distribuiţi
Vezi subiectul anteriorIn josVezi subiectul urmator
Hanazawa Rin
Inactiv
Inactiv

Rinnie's here.!

la data de Vin 14 Dec 2012 - 22:51
Hei, guys! Numele meu este Hanazawa Rin si am 17 anisori[neimpliniti]. Despre mine nu stiu ce as putea sa spun, sunt o scriitoare de fanficuri.Smile Ador sa scriu!:)Cred ca o sa postez si eu un fic aici. Ficurile mele sunt postate pe diferite forumuri, sper ca asta sa nu fie o problema.
Altceva nu stiu ce as putea spune, astept intrebarile voastre daca sunteti curiosi in privinta mea.
PS: kpop Fighting!!

Hanazawa Rin:)
Reeah
Ex Staff
Ex Staff
Sex : feminin

Re: Rinnie's here.!

la data de Sam 15 Dec 2012 - 7:20
Bine ai venit, scumpo! Big Hug Sper sa te distrezi pe aici, si da, chiar astept sa vad ce fic ai sa postezi pe aici. Smile Noi doua cred ca ne stim destul de bine, asa ca nu este pot de prea multe intrebari, un singur lucru: Cine ti-a descoperit talentul in scris si cum te-ai apucat de asta? Smile
Spor la postat, sa-ti faci multi prieteni si nu uita sa respecti Regulamentul. Smile
Ella ♣
Moderator
Moderator

la data de Sam 15 Dec 2012 - 11:15
Ohayo Rin-chan. ^^
Uraaaa inca o fana k-pop. I'm not alone anymore. Laugh Asa sa revenim. In primul rand bune venit pe forum, sper sa te simtiti cat mai bine aici, sa iti faci noi prieteni, sa fii cat mai activa si cel mai improtant sa te distrezi. ^^ Vad ca ti-a spus Deea de Regulament asa ca tind sa cred ca te-ai uitata peste el. ^^ Am inteles ca scrii ficuri. Think Daca [virgula] crezi ca mai ai nevoie de puncte de repere viziteaza acest topic [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] Acum vin cu intrebarile.
1. De unde esti?
2. Culoarea peferata?
3. De cat timp asculti k-pop?
4. Ce trupe/solisti k-pop iti plac?
5. Melodii preferate?
Cam atat. Bun venit din nou si daca ai vreo nelamurire ma poti contacta prin pm. Sayonara
Hanazawa Rin
Inactiv
Inactiv

la data de Sam 15 Dec 2012 - 11:40
Multumesc mult pentru intampinarile calduroase.![Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Diavola! Da, si eu cred ca ne stim destul de bine de pe celalalt forum;))
Talentul? Pff, nu am privit posibilitatea mea de a scrie ficuri ca un talent. In cazul acesta, eu l-am descoperit singura.[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] Cand aveam vreo 11-12 ani, tot fanficuri SasuSaku scriam:)) Apoi am trecut la Edward Bella, apoi la cele originale, iar apoi le-am transformat in ficuri SasuSaku:)) Weird, i know![Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Dee Dee:)
1. De unde esti?
Targoviste
2. Culoarea peferata?

Albastruuu:x
3. De cat timp asculti k-pop?
De aproape 2 ani.
4. Ce trupe/solisti k-pop iti plac?
Pai as putea sa incep cu trupa mea favorita:d TVXQ(HoMin si JYJ dp despartire:( ), Bigbang(2nd place), Block B, Shinee, U kiss, snsd, 2ne1, super junior, jang geun suk, k.will, g.na, boyfriend, gummy, kang sung yoon si altii:)) nu mi-i mai amintesc pe toti:))
5. Melodii preferate?
Melodiile preferate depind de momente, oricum toate imi plac:D Acum am Xiah Junsu- uncomitted, Gd- She's gone, Tvxq- humanoids si Taeyang- wedding dress. Oricum am multe melodii in winamp pe care se ascult every day:))
Cam atat, daca mai aveti intrebari, nu ezitati sa intrebati![Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Hanazawa Rin:)
Irene.
Moderator
Moderator

la data de Sam 15 Dec 2012 - 14:10
Buna scumpo *hug*
Bine ai venit pe forum! Kiss Ma bucur sa te avem aici :x
Iti place albastru Love it Odododododooo <3
Ah, ficuri :x Stii cat imi plac ficurile tale? :o3 Itit spun eu Big smile Mult, mult, mult de tot :x Spre ca le vei posta pe toate aici <3 Sa vada si fetele ce ficuri grozave urmaresc >Smile
Intrebari nu am deocamadata, nu stiu ce sa te intreb xD
Iti urez distractie placuta si sa iti faci mult, multi prieteni! *hug*

Ja ne! Hi!
Continut sponsorizat

Vezi subiectul anteriorSusVezi subiectul urmator
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum