╰☆ L.C.P ☆╮

^.^ Bun venit! ^.^
Dacă iți place forumul nostru si vrei să ni te alături, înregistrează-te și fă parte din "Familia de Nebuni"! Aici te poți distra și iți poți face mulți prieteni! Intră și Have Fun Love

Vă mulțumim de vizită! Și vă urăm o zi bună în continuare! Smile

Felicitări, bunnylovers! Lucrarea o puteți citi aici: Lucrări Concurs Proză - Septembrie 2016

Salut!

Distribuiti

†LookInTheDark†
    Inactiv
    Inactiv

Sex : feminin

Data de înscriere : 09/12/2012

Salut!

Mesaj Scris de †LookInTheDark† la data de Dum 9 Dec 2012 - 21:09

Buna lume! Ma numesc Alexia, am 15 ani si locuiesc in Brasov - deocamdata sunt in Bacau dar nah... soarta! Am multe hobby-uri, imi place nespus de mult sa ascult muzica, sa ma prostesc si sa inot in zapada. Imi mai place sa fac pe mortul si sa colectionez carti despre creaturi mistice.

Am o obsesie pentru filmul/cartea "The Phantom of the Opera". Pur si simplu iubesc tot ce se leaga de acest film sau carte. Il iubesc pe Mikey ~ Doza de Has. Il consider fratele meu desi nici macar nu am avut o conversatie cu el.

Ador rock-ul, sa compun si sa scriu intr-o agenda veche pe care nu a folosit-o nimeni si pe care o ascund in biblioteca in care umbla zilnic bunica mea si nu mi-am schimbat ascunzatoarea desi stiu ca ii place sa umble in lucrurile mele.

M-as gandi sa incep un fic totusi parca nu ma simt pregatita. Pana acum nu mi-am exprimat gandurile decat pe acea agenda ciudata.

In fine, ma bucur sa va cunosc, astept intrebari si ma bucur sa va cunosc! Ca sa schimb putin tema, o sa va pun si eu cateva intrebari:

1) Ce visuri aveti?

2) Va plac animalele?

3) Care este filmul/cartea ta preferata?

Andi
    Critic
    Critic

Data de înscriere : 27/04/2012

Re: Salut!

Mesaj Scris de Andi la data de Dum 9 Dec 2012 - 21:32

Buna Alexia! Eu sunt Andreea si locuiesc tot in Brasov:P. Pe forum mi se spune Ayumi, dar poti sa-mi spui cum vrei. Visuri nu mai am, am decat vise si astea de cele mai multe ori sunt cosmaruri:)). Ei bine, mi-as dori sa ajung regizor/scenarist, dar cum stiu ca asta nu o sa se intample momentan sper sa iau bacul cu note bune. Sunt la mate-info si e destul de greu. Nu prea imi plac animalele, mi-e frica de ele. Doar cu pisicile ma inteleg. Si eu ascult rock, dar si metal. Care sunt trupele tale favorite? Eu am sa enumar cateva din ale mele: Falling in reverse, Black Veil Brides, Asking Alexandria, Linkin Park, Three Days Grace, Alice Cooper, mai sunt multe:)). Hmmm, filmul favorit? Toate filmele Harry Potter sunt favoritele mele:P. Cartea facorita este Ucigasul ABC de Agatha Christie, o recomand tuturor. Care sunt anime`urile tale favorite? Citesti manga? SI btw, a vaut coneva anime`ul K project? Am auzit ca e interesant... In fine, bun venit pe forum, sper sa iti faci multi prieteni, sa te distrezi, bla bla bla. Daca ai nevoie de ceva ma poti contacta. Sper sa te pot ajuta. Have a nice day ^_^

†LookInTheDark†
    Inactiv
    Inactiv

Data de înscriere : 09/12/2012

Re: Salut!

Mesaj Scris de †LookInTheDark† la data de Dum 9 Dec 2012 - 22:35

Am cateva trupe favorite:

~ Linkin Park
    ~ Within Temptation
    ~ Aqua
    ~ Skillet
    ~ 3 Sud - Est

Anime'urile mele favorite sunt:

~ Naruto / Shippuden
    ~ Ouran High School Host Club
    ~ Bleach
    ~ Supernatural

Da... citesc manga si imi place foarte, foarte mult! Ma bucur sa te cunosc si sper sa ne imprietenim si sa ne intelegem! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Acum este: Mar 17 Ian 2017 - 4:39