Contul membrilor cu numărul de mesaje postate (topicuri, comentari etc.) = 0, vor fi șterși de pe forum în următoarea săptămână.

Saluuut :D

Distribuiti
    Noway.
    Inactiv
    Inactiv

Sex : feminin

Saluuut :D

Mesaj Scris de Noway. la data de Mar 4 Dec 2012 - 10:16

Salutare Big smile. Eu sunt Ioana, unii prieteni imi spun Io. Am 12 ani jumate, par cat de cat lung, si ochi caprui. Big smile. Sunt foarte, foarte activa si am multa energie. Sunt .. incapatanata cand nu ma lasa nimeni sa vorbesc si nu ma asculta nimeni -_-. Imi place sa cant, sa dansez, si am o obsesie pentru desen ;3. Ascult Dubstep, Rock si Pop. Urasc scoala cat de mult se poate. Imi place sa scriu povesti cat mai ciudate. Animeul preferat : Naruto. Dar mai sunt si Elfen Lied, Death Note si Rosario x Vampire . Iubesc gogosile *c*. Mm Think atat despre mine. Daca aveti intrebari, intrebati`ma Big smile.
    RR
    Administrator
    Administrator

Re: Saluuut :D

Mesaj Scris de RR la data de Vin 7 Dec 2012 - 20:01

Buna Ioana, bine ai venit pe forumul nostru, care acum est si al tau Big Hug
    Si eu iubesc gogosiile Love it Mersi ca mi-ai amintit, acuma ma duc sa o rog pe mama sa-mi faca[sa vezi ce mutra o sa faca >.<]
    Energica? O.o Si colega mea ii energica, nu are stare fratee *hehe* Dar cred ca este mai bine sa fii energica decat sa fi ca mine, ca o leguma Laugh

Intrebari:
    • Care este culoarea ta preferata?

• Ai frati sau surori?

• Cum ai dat de forum? (GOO)

Cam atat, te-am pupat si ne vedem pe forum Io. Love
    PS: La Multi Ani! La multi ani!
    Noway.
    Inactiv
    Inactiv

Re: Saluuut :D

Mesaj Scris de Noway. la data de Sam 8 Dec 2012 - 10:51

Multumesc Rallu >Big smile<. Mama nu vrea sa`mi faca gogosi cand ii zic :L. Da cand nu vreau imi face Laughing. Energica sunt in fiecare zi, dar cateodata mai si lenevesc :''>. Da cand intrec masura .. Eh se intampla lucruri rele Laughing.

Deeci sa raspund la intrebari Big smile

Care este culoarea ta preferata?

Albastru inchis. Think

Ai frati sau surori?
    Nu Laughing. Si ma bucur b-).

Cum ai dat de forum?
    Pai cautam niste ficuri de citit, si l`am gasit pe acesta Big smile

Si mersi pentru urare Rallu >Big smile<.

Acum este: Joi 23 Mar 2017 - 14:12