╰☆ L.C.P ☆╮

^.^ Bun venit! ^.^
Dacă iți place forumul nostru si vrei să ni te alături, înregistrează-te și fă parte din "Familia de Nebuni"! Aici te poți distra și iți poți face mulți prieteni! Intră și Have Fun Love

Vă mulțumim de vizită! Și vă urăm o zi bună în continuare! Smile

Felicitări, bunnylovers! Lucrarea o puteți citi aici: Lucrări Concurs Proză - Septembrie 2016

~Ted~

Distribuiti

Bella.Haruno
    Nou venit
    Nou venit

Sex : feminin

Data de înscriere : 13/09/2012

~Ted~

Mesaj Scris de Bella.Haruno la data de Dum 2 Dec 2012 - 21:02

Ursuleţul din pluş Ted este un leneş fără pereche, îşi petrece timpul tolănit pe canapea şi urmărind emisiunile favorite la televizor, înjură ca un birjar, fumează marijuana, goleşte o sticlă de bere după alta, agaţă prostituate şi ruinează relaţia de cuplu a prietenului său John Bennett cu Lori. Jucăria a prins viaţă cu mai mult de 30 de ani în urmă graţie unei dorinţe de Crăciun pe care şi-a pus-o copilul John Bennett, un singuratic care obişnuia să fie agresat la şcoală şi care întâmpina dificultăţi atunci când trebuia să se integreze într-un colectiv. Problema este că anii au trecut în zbor, John s-a transformat într-un bărbat în toată firea, iar insolentul şi buclucaşul prieten din pluş nu l-a mai părăsit niciodată, spre necazul şi frustrarea lui Lori, care nu mai are răbdare să aştepte ca iubitul ei să se maturizeze şi să îşi asume responsabilităţi de adult. Sătulă de atitudinea obraznică a lui Ted şi de influenţa negativă pe care jucăria continuă să o aibă asupra bărbatului cu care ea ar trebui să se căsătorească, Lori îi dă un ultimatum lui John şi îl avertizează că, dacă Ted nu dispare din viaţa şi din apartamentul lor, ea va fi cea care va rupe relaţia şi va pleca definitiv.

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Cheshire Cat
    Nou venit
    Nou venit

Data de înscriere : 14/04/2011

Re: ~Ted~

Mesaj Scris de Cheshire Cat la data de Dum 2 Dec 2012 - 21:18

Buna. Mi-a placut mult filmul asta. Cea mai tare faza a fost cand a inceput sa ploua si au inceput sa cante. [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] Dar cand Ted s-a rupt eu am plans. Era asa trist. Bine ca a avut un final fericit.

Bella.Haruno
    Nou venit
    Nou venit

Mesaj Scris de Bella.Haruno la data de Mar 4 Dec 2012 - 19:33

Sa fiu sincera si eu am plans la faza aia cand sa rupt bietu Ted.Faza mea preferata a fost....pe cine pacalsesc toate o fost buna,e cel mai tare film,il iubesc:X

~Kira: Treci pe la Regulament! Ai facut Spam! Si ai folosit limbaj de chat/mess! Mai gasesc un com care incalca regulamentul si te banez!

Freya
    Membru
    Membru

Data de înscriere : 11/07/2012

Mesaj Scris de Freya la data de Mar 4 Dec 2012 - 19:51

Eu m-am sufocat de ras la faza cand Ted se angajeaza intr-un mall si incepe sa flirteze cu caserita.A fost cu adevarat un film foarte bun la care cred ca am ras tot timpu'.Sau era o faza cand Ted a aparut la televizor si un prezetator tipa acolo "Uita-ti ce-a facut Iisus!Uita-ti ce-a facut Iisus!".M-a durut stomacu' de la ras. Laughing Laughing Laughing

Bella.Haruno
    Nou venit
    Nou venit

Mesaj Scris de Bella.Haruno la data de Mier 12 Dec 2012 - 20:12

Da stiu faza aia....eram LANGA TINE!!!!! (DARKY.ANGEL)sau faza aia cand se pune Lori si stapanu lui Ted in pat si vine Ted si incepe sa cante cu nene ala o parodie de a lor:)))))))) Foarte tare filmu:X

Acum este: Mar 21 Feb 2017 - 4:52